FOTO: Třetí díl enduro série proběhl v Jilemnici

22.09.2010 16:00:00 | Autor: Karel Čermák | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

FOTO: Třetí díl enduro série proběhl v Jilemnici

Třetí díl seriálu MG Sport UFO KTM enduro cross country uspořádal Automobilový klub Krakonoš  Jilemnice. Loni organizátoři i jezdci  bojovali s blátem, letos měli jezdci větší štěstí a k dispozici jim byla o poznání sušší trať.

Hlavní závod odstartoval v sobotu v jedenáct hodin. Na startu se seřadili licenční jezdci, veteráni a nejsilnější hobby kategorie E3. V druhé hlavní rozjížďce jely ostatní hobby kategorie a v neděli se všichni jezdci svezli v jednom společném závodě se startem po vlnách podle kategorií. Celkem se závodu zúčastnilo 167 jezdců.

Závod licencí A se jel pod taktovkou Jaroslava Křapky z MPS Racing teamu, který až dosud v seriálu buď  vůbec nejel, nebo závod nedopadl podle jeho představ. Zde si ale tento zkušený jezdec dojel po oba dny pro suverénní vítězství. Mezi jezdci licence B vyhrál Miroslav Škaloud z pořádajícího AK Krakonoš sobotní závod, v neděli byl však lepším jezdcem David Mühlfait z Enduroklubu Semily.

V průběžném pořadí vede po šesti závodech (3x dva závody) v licenci A Zdeněk Šourek a v licenci B Miroslav Škaloud. Dalším závodem pokračuje enduro série již v sobotu 25. září v Příkrém, posledním dílem bude 23. října závod ve Sklenařicích. Foto: Karel Čermák

Fotogalerii Karla Čermáka ze závodu v Jilemnici najdete
zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově
Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce
Prestižní vzdělávací program podpoří také žáky z Libereckého kraje
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Ulice Boženy Němcové v Turnově se také dočká kompletní rekonstrukce

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT