FOTO: Turnaj O pohár města Semily 2018 vyhrál tým Benešova

26.08.2018 18:33:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Turnaj O pohár města Semily 2018 vyhrál tým Benešova

Už 11. ročník florbalového turnaje O pohár města Semily se konal v sobotu 18. srpna v místním sportovním centru. Ve finále mužstvo SK Florbal Benešov porazilo trojnásobného medailistu a vítěze z roku 2016 - tým Chalapeňos. Z domácích semilských týmů byl nejlepší Outside, který v souboji o 5. místo podlehl loni bronzovému StoneBlind.

Dopoledne se bojovalo v základních skupinách a odpoledne došlo na vyřazovací část a utkání o konečné umístění. Ve skupině A mělo nejvíce bodů družstvo Chalapeňos a druhým postupujícím do semifinále byl tým SK Florbal Benešov. Vůbec se nedařilo pořádajícímu SCC Semily, který skončil až na pátém místě bez bodu a musel se spokojit se soubojem o poslední místo s Lomnicí.

Ve vyrovnanější skupině B vyhráli Bílí Bagři před Bolka Stars. Semilskému Outside chyběl k postupu jediný bod. V semifinále Chalapeňos přehráli Bolka Stars a Benešov přetlačil Bilé Bagry. V souboji zklamaných týmů o třetí místo tým Bolka Stars zdolal na nájezdy Bílé Bagry. Finále po náročném turnaji vyšlo mnohem lépe týmu Benešova, který lehčeji střílel góly a nakonec jich bylo pět proti jedné brance Chalapeňos.

„Máme za sebou v pořadí už jedenáctý ročník turnaje. Za poslední roky si drží velmi vysokou herní úroveň, k čemuž v letošním roce přispěla i premiérová účast týmu z Benešova, který se nakonec stal překvapivým vítězem turnaje, a překazil tak další vítězství týmu Chalapeňos. I letos se turnaje zúčastnili hráči hrající českou Superligu. Co se týče výsledku našeho týmu, tak po herní stránce jsme nepředváděli špatné výkony, bohužel po celou dobu turnaje jsme se potýkali se špatnou koncovkou. Na závěr díky všem kdo se podíleli na organizaci, městu Semily a všem hráčům za účast. Budeme se těšit na 12. ročník, který se uskuteční v tradičním termínu," uvedl za pořadatele z SCC Semily Jan Šimon.

Vítězný tým SK Florbal Benešov<br />Autor: Petr Ježek

Základní skupiny:

Skupina A: 1. Chalapeňos 12 (24:4), 2. SK Florbal Benešov 9 (18:4), 3. StoneBlind 6 (6:15), 4. FBC Lions Mladá Boleslav 3 (3:16), 5. SCC Semily 0 (0:12).

Skupina B: 1. Bílí Bagři 10 (10:4), 2. Bolka Stars 7 (3:3), 3. Outside 6 (7:5), 4. Rebels Sorry jako 3 (6:10), 5. FBK Lomnice 3 (5:7).

Zápasy o konečné umístění:

O 9. místo: SCC Semily - FBK Lomnice 3:2 po sam. nájezdech.

O 7. místo: FBC Lions Mladá Boleslav - Rebels Sorry jako 4:1.

O 5. místo: StoneBlind - Outside 3:2.

Semifinále: Chalapeňos - Bolka Stars 6:2, SK Florbal Benešov - Bílí Bagři 2:0.

O 3. místo: Bolka Stars - Bílí Bagři 5:4 po sam. nájezdech.

Finále: SK Florbal Benešov - Chalapeňos 5:1.

Předchozí ročníky turnaje O pohár města Semily:

10. ročník: FOTO: Desátý turnaj O pohár města Semily vyhrál tým Bolka Stars

9. ročník: FOTO: Devátý ročník turnaje O pohár města Semily ovládli Chalapeňos

8. ročník: FOTO: Vítězství na semilském turnaji obhájil Petis Killer team

7. ročník: FOTO: Semilský florbalový turnaj ovládl Petis Killer Team

6. ročník: FOTO: Vítězství v Semilech získali po dvou stříbrech florbalisté Kolína 

5. ročník: FOTO: Pohár města Semily odvezli Sukmistři do Liberce

4. ročník: FOTO: Pohár města Semily získali florbalisté IBK Turbo Skunk

3. ročník: VIDEO: Domácí florbalisté zastaveni v semifinále

Ještě více florbalu najdete v rubrice SPORT - Florbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT