Historické vítězství turnovských mladých judistů

30.03.2011 15:09:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily,Turnov

Historické vítězství turnovských mladých judistů

V sobotu 19. března se v Turnově konalo první kolo Ligy žáků o Samurajskou katanu. Účastnilo se celkem 191 dětí ze 14 oddílů a klubů z pěti krajů České republiky. Nejpočetněji byl zastoupen domácí oddíl TSC Turnov, ale 13 dětí bylo i z klubu SEDDMA Semily.

Na turnaji ve sportovní hale TSC Turnov soutěžilo 43 turnovských dětí pod vedením trenérů Kláry Volfové, Radka Loudy, Ivety Trpišovské a Aleše Bartoše. Vedli si výborně, když celkově v družstvech zvítězili, a to vůbec poprvé ve 20 leté historii této soutěže. Největší měrou se o to postarali mladší žáci, kteří suverénně se ziskem 44,6 bodu ovládli svou kategorii.

Soutěž proběhla ve čtyřech  věkových kategoriích  dívek i chlapců od 7 do 14 let. V této soutěži závodí chlapci a dívky dohromady vždy v příslušné věkové a váhové kategorii.

Medailová umístění turnovských žákyň a žáků:

Kategorie koťat (7- 8 let): 1. David Cerman, 2. Štěpán Mlejnek,  Šimon Kendík,  Miroslav Rimpler. 3. Julie Zárybnická, Jan Kalus, Filip Melíšek.

Kategorie mláďat (9 - 10 let): 3. Klára Volfová, Lukáš Jansa, Jiří Karban, Jakub Weindenthaler.

Kategorie mladší žáci a žákyně  11 - 12 let: 1. Jakub Sucharda,  Andrea Prokorátová, 2. Lukáš Jágr, Milan Pišl. 3.Dan Dostrašil, Miroslav Drahoňovský, Alex Richter, Dominik Fric, David Kořínek.

Kategorie starší žáci a žákyně  13 - 14 let: 1.Jan Pilař, Aneta Ječná, Petra Hájková.

Medailová umístění judistů semilského klubu SEDDMA:

1. Karel Buriánek, Otakar Rezler, Tomáš Rezler.

2. Aneta Medková, Štěpán Kesner.

3. Zuzana Kousalová, Dominika Roztočilová, Marek Valenta.

Pořadí nejlepších družstev v prvním kole:

1. TSC Turnov 86,5 bodů, 2. Judo Česká Třebová 84,5, 3. SKP Judo Jičín 82,5, 4. JK Jablonec n.N. 72,0, 5. JC Liberec 67,5,0, 6. SEDDMA Semily 44,5.

Výsledky se bodují od 1. do 6.místa v jednotlivých vahách a sčítají se do soutěže družstev.

„Výrazně se projevuje dlouhodobá kvalitní práce všech trenérů oddílu v žákovských kategoriích, kteří věnují svým svěřencům spoustu svého osobního volna. Výsledkem je i naše široká členská základna především těch nejmladších," poznamenal za turnovský oddíl Jiří Vydra.

Související články:

Turnovští žáci úspěšní v prvním kole přeboru

Judisté vstoupili do ligy čtvrtým místem

FOTO: Vánoční pohár v judu opět zaplnil semilskou halu

Zpravodajství z juda najdete přímo zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností

Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce

Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT