Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Stříbro z Přeboru České republiky v judu přivezl starší žák Matěj Hyka

Kateřina Burešová stříbrná na Mezinárodním turnaji v Budapešti

Poslední dubnový víkend se turnovští judisté rozjeli na mezinárodní turnaje do Budapešti a Berlína. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhla Kateřina Burešová, která vybojovala stříbrnou medaili v kategorii dorostenek do 40 kg.

Stříbro a bronz pro turnovské judo na šampionátu dorostenců

O víkendu se uskutečnilo poslední Mistrovství České republiky pro letošní rok. Oddíl TSC Judo Turnov reprezentovali dva zástupci Jan Turchich v kategorii do 55 kg a Lucie Zárybnická v kategorii do 57 kg a oba dokázali získat cennou medaili.

29.10.2019 | SPORT | Turnov | foto (2)
Z turnovského oddílu se dokázalo celkem nominovat sedm účastníků na Přebor České republiky mladších a starších žáků. Cílem byla účast ve třech finálových blocích, což se nepodařilo úplně. Nejlepší výsledek vybojoval Matěj Hyka, když dokázal ve své váhové kategorii dojít až do finále a získal stříbrnou medaili. | více

30letsvobody

Turnovské naděje získaly 16 medailí z domácí Samurajské katany

21.10.2019| SPORT | Turnov
O víkendu 12. a 13. října proběhlo 3. kolo Samurajské katany ve sportovní hale TSC Turnov za účasti 310 závodníků z 27 oddílů. Vzhledem k malým, nedostatečným rozměrům sportovní haly proběhl turnaj poprvé ve dvou dnech. Z domácího oddílu ve 3. kole soutěžilo 25 dívek a chlapců. Prvních tří kol se již zúčastnilo celkem 1080 dívek a chlapců. | více

Oddíl judo TSC Turnov hledá v říjnu nové naděje

17.10.2019| SPORT | Turnov
Oddíl judo TSC Turnov hledá nové judistické naděje a vypisuje nábor dívek a chlapců ve věku od 9 do10 let. Děti se zde naučí dokonale padat a ubránit se šikaně i napadení. Sourozencům umožní cvičit společně v jedné tréninkové skupině. Své děti přihlašujte do 31. října 2019. | více

TSC Turnov hledá nové judistické naděje

06.08.2019| SPORT | Turnov
Oddíl judo TSC Turnov hledá nové judistické naděje a vypisuje nábor dívek a chlapců ve věku od 5 do 6 let pro družstvo Baby Juda. Počet přihlášených je omezen kapacitou tréninkového doža-tělocvičny. | více

Sedmý ročník Poháru Českého ráje pořádali turnovští judisté

20.06.2019| SPORT | Turnov
Sedmý ročník Poháru Českého ráje se v Turnově konal v sobotu 1. června za účasti 130 žákyň a žáků ze 16 českých oddílů. Turnaj je určen pro začínající mladé judisty, žákyně a žáky od 7 do 12 let. | více

Turnovské naděje startovaly na 2. kole Samurajské katany v Jablonci

12.05.2019| SPORT | Turnov
V Jablonci proběhlo 28. dubna 2. kolo Samurajské katany. Svěřenci turnovských trenérů Kláry Volfové, Renaty Jáglové, Aleše Bartoše získali tři stříbrné a pět bronzových medailí. Celkem soutěžilo z TSC Turnov 20 dívek a chlapců. | více

Turnovské naděje získaly devět medailí ze Samurajské katany v Jičíně

10.04.2019| SPORT | Turnov
V Jičíně proběhlo v sobotu 30. března první kolo Samurajské katany. Turnaje se zúčastnilo rekordních 420 žákyň a žáků ve věku od 7 do 14 let z celkem 25 oddílů z Česka a jednoho oddílu z polské Strzegomi. Z oddílu TSC Turnov soutěžilo 25 dívek a chlapců. Svěřenci koučujících trenérů Kláry Volfové, Renaty Jáglové, Aleše Bartoše a Davida Korečka získali tři zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile. | více

Na turnaji v ruské Tule bronzová judistka Julie Zárybnická

02.04.2019| SPORT | Turnov | foto (4)
O víkendu proběhl další turnaj světové dorostenecké tour v ruském městě Tula. Turnovský oddíl zde měl dvě své reprezentantky Julii a Lucii Zárybnickou. Julie Zárybnická zde získala opět po roce bronzovou medaili, když v prvním kole porazila domácí závodnici před časovým limitem. | více

Český pohár v Jablonci přinesl pro turnovské judisty zlato a dvě stříbra

29.03.2019| SPORT | Turnov
Českého poháru v Jablonci se 16. a 17. března zúčastnilo 1200 závodníků ze čtyř zemí. Pořadatel JK Jablonec skvěle uspořádal tento kvalifikační turnaj, který proběhl na sedmi tatami. Nejlepší výkony z celé turnovské výpravy podaly v neděli v kategorii dorostu Julie Zárybnická, která získala zlato a Lucie Zárybnická stříbrnou medaili. | více

Turnovské judistické naděje získaly v Liberci sedm medailí

20.01.2019| SPORT | Turnov
Judistické naděje TSC Turnov se v sobotu 12. ledna zúčastnily turnaje nazvaného Podještědské poprání v Liberci. Soutěž je určena pro začínající mladé judisty a oddíl SK J Liberec jej pořádá pravidelně. Turnaje zúčastnilo 100 žákyň a žáků ze 14 oddílů. | více

Judisté zvou do Semil na Vánoční turnaj

06.12.2018| SPORT | Semily
Judo club 7 Semily pořádá 27. ročník Vánočního turnaje v judu neboli Memoriál ing. Věry Pelantové. Koná se v sobotu 8. prosince od 10.30 ve Sportovním centru v Semilech. | více