Hlavními manažery SK Semily zůstávají Procházka a Brett

18.11.2011 21:26:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Hlavními manažery SK Semily zůstávají Procházka a Brett

Ve středu 16. listopadu se konala v restauraci Sportovního centra v Semilech Valná hromada fotbalového klubu SK Semily. Na programu bylo zhodnocení situace v klubu za poslední dva roky a volba nového výkonného výboru.

Další působení v klubu před přítomnými potvrdila současná dvojice manažerů - sportovní manažer a trenér týmu mužů Miroslav Procházka a sportovní jednatel a asistent trenéra Jan Brett.

„Chtěli jsme hrát hlavně s místními odchovanci, ale poznali jsme, že to nejde. Z mladých se v budoucnu uplatní pouze pár hráčů, takže musíme v zimní přestávce mužstvo nutně doplnit na několika postech, abychom se dostali do klidného středu tabulky krajského přeboru," řekl mimo jiné k podzimní části sezony Miroslav Procházka.

Kromě ekonomické situace v klubu a hodnocení mužstva mužů došlo i na zhodnocení oddílů mládeže trenérem Josefem Zamastilem nebo byla naznačena budoucnost klubu a možné zřízení střediska mládeže v Semilech.

V závěru valné hromady byl zvolen nový výkonný výbor klubu ve složení Miroslav Procházka, Jan Brett, Josef Soukup, Ladislav Pražák, Josef Zamastil, Jiří Hradecký, Darek Bogdány, Bohumil Dohnal a David Grebeníček.

Zveřejněno už je také podrobnější hodnocení podzimní části krajského přeboru a videosestřih domácích zápasů SK Semily.

Všechny zápasy SK Semily v podzimní části sezony:

Naděje Semil v Sedmihorkách držel nad vodou pouze Koudelka

FOTO: Semily se rozloučily doma s podzimem těsnou prohrou s Arsenalem

FOTO: Semily se rozloučily doma s podzimem těsnou prohrou s Arsenalem

Rezerva Turnova v závěru srovnala dvoubrankové vedení Semil

Krajský přebor: Semily v pojizerském derby předčily Železný Brod

Košťálov a Jabloneček sbíraly body, Semiláci jen další debakl

Semily si připsaly ostudný debakl s Novým Borem

Semily si připsaly ostudný debakl s Novým Borem

FOTO: Tři body pro Semily přinesla jediná branka posily Počty

FOTO: Tři body pro Semily přinesla jediná branka posily Počty

Z výhry se radoval pouze Jabloneček, Košťálov i Semily bez bodu

Košťálov veze tři body z Pěnčína, Semily utrpěly další debakl

Košťálov veze tři body z Pěnčína, Semily utrpěly další debakl

Semilští mladíci dostali v Jablonečku tvrdou lekci

Semily pokračují vítězně, Košťálov podlehl v divokém zápase Desné

Košťálov si poradil s Novým Borem a Semily vyloupily Hrádek

FOTO: V derby Semily – Košťálov se rivalové rozešli smírně + ohlasy po utkání

FOTO: V derby Semily – Košťálov se rivalové rozešli smírně

Tabulka krajského přeboru a dalších soutěží

Další související články:

Mládež a trenéři popřáli Jaromíru Liškovi k jubileu

Trenér Miroslav Procházka zůstává v Semilech

Petr Koudelka: Na penalty si věřím a chci je kopat dál

Krajský přebor: Plných pět týmů z Pojizeří - kompletní soupisky a plakát SK Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT