Hokejisté Lomnice vybojovali těsnou výhru a remízu

09.10.2014 11:26:33 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lomničtí hokejisté pokračovali v sezoně v sobotu vítězným utkáním doma proti Frýdlantu v Liberecké lize a v neděli poté v Praze proti Žižkovu, kdy utkání skončilo remízou.

V nejbližším utkání v sobotu 11. října přivítají Lomničáci na domácím zimním stadionu od 18 hodin v rámci Pražského přeboru Zbraslav a v neděli 12. října zajíždějí k utkání do Liberce, kde se v rámci Liberecké ligy utkají s místním PSK.

HC Lomnice n. P. - HC Frýdlant 5:4 (2:0, 1:3, 2:1)

Domácí hokejisté se dostali do vedení 2:0 po první třetině a poté 3:1 ve druhé části. Poté se ale soupeř vzpamatoval a dokázal vyrovnat na 3:3. Ve třetí třetině šli domácí do vedení 4:3, soupeř znovu srovnal, ale závěrečné slovo měli domácí, kteří po vstřelení páté branky uhájili těsnou výhru.

Rozhodčí: Neťuka - Doležal, Štrébl. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 91. Lomnice nad Popelkou: Vinklář (36. Skákalík) - Kuch, Martinec, Kinčl, Vala, Kocourek, Kotas - Karásek, Junek, Rudiš - L. Syrovátka, Knap, J. Syrovátka - Maryška, Rutkovský, Ješko - Majdič. HC Frýdlant: Blažek - Němeček, Kolmann, J. Čejka, Pešek, Heinzl, Slavík - M. Čejka, Peřina, Hájek - Vrkoslav, R. Šír, J. Šír - Mikyska, Hodač, Janda - Velechovský.

SK Žižkov Praha - HC Lomnice n. P. 2:2 (0:0, 0:0, 2:2)

Ve vyrovnaném souboji ve dvou třetinách branka nepadla. Gólově se urodilo až ve třetí části, ale dvakrát na každé straně, takže utkání skončilo dělbou bodů.

Branky a nahrávky: Kašpar, Bíza - Rudiš, Vala. Lomnice nad Popelkou: Skřebský, Mrázek - Martinec, Kuch, Kocourek, Košťák, Vala, Kinčl - Rudiš, J. Syrovátka, Špaček - L. Syrovátka, Karásek, Knap - Rutkovský, Maryška, Ješko.