Hráči Jilemnice utržili v Radotíně kruté debakly

26.11.2013 17:05:22 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Na turnaji Celostátní ligy v sálovém fotbale v radotínské hale se futsalistům SK Sico Jilemnice vůbec nedařilo a připsali si prohry 0:5 s Chemcomexem a 2:5 s Novým Borem. Navíc vyloučený hrající trenér Pavel Kraus nebude moci zasáhnout i do dalšího zápasu.

„Bohužel máme problémy, znovu nemohlo nastoupit kompletní družstvo, navíc se někteří hráči nepotkávají s optimální formou. Doufejme, že pro domácí turnaj dáme dohromady silnější sestavu," řekl po posledním turnaji prezident SK Sico SC Jilemnice Milan Szabo.

V dalším kole se na domácím turnaji v Jilemnici v sobotu 14. prosince utkají jilemničtí hráči od 16 hodin s Poličkou a od 18 hodin s Vysokým Mýtem. Mezitím se koná ve Španělsku ve dnech 2. až 7. prosince Mistrovství Evropy do 21 let, na které jsou nominovaní i jilemničtí hráči Morong a Brádle, navíc by měl jet s týmem i jilemnický masér Vojtěch Říha a jako vedoucí družstva Milan Szabo.

Chemcomex Praha - SK Sico SC Jilemnice 5:0 (2:0)

Už ve 4. minutě otevřel skóre Kamas, který se trefil přehozením a od tyčky do brány. V 7. minuitě přidal druhý gól Pražanů Šnídl. Jilemnice si vytvořila několik příležitostí, ale nedokázala je proměnit, v 17. minutě nastřelil tyčku Pavel Kraus. Ve 33. minutě za stavu 4:0 pak hosté vystřídali brankáře a za Moronga nastoupil Porkert. Poslední slovo ale stejně měli soupeři, když brankou na 5:0 uzavřel zápas Pulkert.

Branky: 4. Kamas, 7. Šnídl, 26. a 33. Šafránek, 37. Pulkert. Rozhodčí: Hradil, Prinz, ŽK: 0:2.

FK Adria Nový Bor - SK Sico SC Jilemnice 5:2 (3:0)

Nový Bor se pustil do zápasu s vervou a v 6. minutě trefil krásnou střelou z voleje Erneker tyč. Pěknou akci Novoborských poté jilemnická obrana zakončila nešťastně do své branky. Jilemnice poprvé ohrozila branku Adrie až ve 13. minutě. Utkání bohužel nedohrál za dvě žluté karty Pavel Kraus, který svému týmu chyběl už od 15. minuty a od té chvíle chyběl jilemnickému týmu jeho motor. Jilemničtí po brance na 3:0 opět zkusili vystřídat brankáře a ještě se jim podařilo snížit díky Brádlemu a po špatně postavené zdi Adrie kosmeticky upravil výsledek utkání na 5:2 Paulů.

Branky: 10. a 19. Moučka, 17. Hafenrichter, 21. Caizl, 29. Štorc - 27. Brádle, 34. Paulů. Rozhodčí: Tománek, Hradil, ŽK: 1:3, MK: 0:1 (15. Kraus). Sestava Jilemnice na turnaji: Morong (Porkert) - Vašek, Paulů, Šnorbert, Smolík, Hradecký, Karel, Brádle, Kraus.

Další utkání 9. a 10. kola: Zlín - Polička 0:2, Stonava - Polička 1:3, Zlín - Vysoké Mýto 6:1, Stonava - Vysoké Mýto 2:0, Chemcomex Praha - Hradec Králové 23:0, Nový Bor - Hradec Králové 26:2, Větřní - Slavičín 3:1, Větřní - Brno 1:3.