I.B třída: Mšeno vyhrálo v Plavech, Přepeře schytaly nářez v Držkově
15.10.2021 16:44:10 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Studenec,Horní Branná,Bozkov,Mírová pod Kozákovem,Přepeře,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj
Hitem 11. kola I.B třídy východ byl zřejmě souboj Plavy - Mšeno, který hosté vyhráli 5:3. Nejvíce branek, nevídaných18, pak nastřílel vedoucí Držkov do sítě již před zahájením zápasu početně oslabeným hostům z Přepeř. Sedm gólů jim nadělil nejlepší střelec soutěže Lukáš Brož.
Plavy - Mšeno 3:5 (2:1)
V utkání předních celků rozhodla pro hosty vyšší střelecká produktivita, když Jakub Obršlík dosáhl hattricku. Domácí Plavy přitom v poločase o gól vedly, ale hosté ze Mšena dokázali skóre čtyřmi góly otočit ve svůj prospěch.
Branky: 13. a 17. V. Prousek (druhá z pen.), 63. Brezar - 9., 69. a 85. Obršlík, 60. Janalík, 81. Krátký. Rozhodčí: Kowalik - Rympler, Bukvička, ŽK: 3:2. Diváků: 100.
Mírová - Albrechtice/ Jiřetín 1:4 (0:1)
První poločas vyhráli hosté těsně jediným gólem Marka Purma, ale ve druhé části pohodlně navýšili náskok až na 0:4. teprve v závěru korigoval brankou za domácí zkušený marek Jíra.
Branky: 87. Jíra - 9. a 69. Purm, 48. Zeman, 68. Sedlák. Rozhodčí: Lopuszynski - Řehák, Nestler, ŽK: 2:2. Diváků: 60.
Lučany - Bozkov 3:0 (1:0)
Lučany se jasnou výhrou 3:0 udržely v popředí tabulky.
Branky: 42. Š. Sobotík, 55. Řezníček, 61. Kočí. Rozhodčí: Vrtal - D. Vodička, J. Vodička, ŽK: 0:0. Diváků: 75.
Smržovka - Jablonec n. J. 2:2 (2:1)
Domácí bleskově už v 5. minutě vedli 2:0. za hosty ale snížil ve 24. minutě Tomíček a ve druhé části vyrovnal Chlup z penalty. Poté byl vyloučen domácí Nič, a možná i kvůli tomu už Smržovka výsledek nezvrátila.
Branky: 2. Frydrych, 5. Kobr - 24. Tomíček 77. Chlup z pen. Rozhodčí: Mach - Nagy, Nestler, ŽK: 3:2, ČK: 1:0 (84. Nič). Diváků: 100.
Horní Branná - Harrachov 3:4 (0:4)
V poločase hosté z Harrachova vedli v podkrkonošském derby o čtyři branky, a vypadalo to na jasný zápas. Ve druhé části Hornobranští po proměněné penaltě kapitána Tomáše Jóna zapnuli, nakonec byl rozdíl jen o jedinou branku, ale na remízu už to nedotáhli.
Branky: 50. Jón z pen., 74. Pešina, 80. Šimek - 19. Bergmann, 25. Kyncl, 34. Kyncl, 37. Barbořák. Rozhodčí: Zboroň - Klement, Brož, ŽK: 3:2. Diváků: 81.
Studenec - Jenišovice 1:0 (1:0)
Souboj mužstev z dolní poloviny tabulky rozhodla jediná trefa studeneckého kapitána Jiřího Povra už v 6. minutě.
Branky: 6. Povr. Rozhodčí: Ježek - Vachek, Sukhan, ŽK: 4:1. Diváků: 150.
Držkov - Přepeře B 18:0 (8:0)
Přepeře přijely na trávník prvního Držkova jen v deseti hráčích bez náhradníků a výsledkem byl nevídaný debakl 18:0! Hattricku dosáhli z domácích Matěj Vaníček a Josef Just a rovnou sedmičku nadílel Lukáš Brož! Tento hráč s mnoha zkušenostmi i z vyšších soutěží má v dosavadních 11 kolech bilanci už 27 vstřelených gólů!
Branky: 4., 25. a 62. Just, 18. a 87. Vomáčka, 22. Kotyza, 27., 31., 43., 49., 59., 61. a 76. L. Brož, 28. Gvušč, 47., 57., 64. a 79. Vaníček. Rozhodčí: Šnýdl - Lopuszynski, Zikmund, ŽK: 0:0. Diváků: 50.
Dohrávka 5 kola:
Jenišovice - Albrechtice/ Jiřetín 2:2 (2:0)
Jenišovice vedly po dvou gólech Václava Žáka v poločase 2:0, ve druhé části ale Albrechtice vyrovnali brankami Vlčka a Koldovského.
Branky: 33. a 44. Žák - 46. Vlček, 73. Koldovský. Rozhodčí: Havel - Hnětynka, Nestler, ŽK: 0:3. Diváků: 32.
I.B třída východ:
| 1. | Držkov | 11 | 10 | 1 | 0 | 75:13 | 31 | ||
| 2. | Plavy | 11 | 6 | 3 | 2 | 39:22 | 21 | ||
| 3. | Lučany n. N. | 11 | 7 | 0 | 4 | 33:23 | 21 | ||
| 4. | Mšeno | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:32 | 19 | ||
| 5. | Smržovka | 11 | 5 | 3 | 3 | 27:22 | 18 | ||
| 6. | Albrechtice/ Jiřetín | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:28 | 17 | ||
| 7. | Přepeře B | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:49 | 16 | ||
| 8. | Jenišovice | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:23 | 14 | ||
| 9. | Harrachov | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:34 | 13 | ||
| 10. | Studenec | 11 | 4 | 1 | 6 | 17:33 | 13 | ||
| 11. | Mírová p. K. | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:44 | 13 | ||
| 12. | Horní Branná | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:46 | 10 | ||
| 13. | Bozkov | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:28 | 7 | ||
| 14. | Jablonec n. J. | 11 | 1 | 4 | 6 | 18:44 | 7 |
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. podzimního kola
Související články:
I.B třída: Desáté kolo bylo bohaté na góly a debakly
I.B třída: Držkov dál bezchybný, dvě výhry mají i Jenišovice a Branná
I.B třída: Mšeno nadělilo Horní Branné plných 11 gólů
I.B třída: Lučany ztratily v Plavech, první Držkov uniká
I.B třída: V duelu o první místo Lučany podlehly 1:3 Držkovu
I.B třída: Druhý Držkov rozstřílel Mírovou 10:2
I.B třída: Studenec překvapil výhrou v Mírové a bez ztráty už jen Lučany
I.B třída východ: Se dvěma výhrami na čele Mírová a Lučany
I.B třída východ: Na úvod přestřelky v Albrechticích i Lučanech
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy
Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.
Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová
Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.
Nejnovější články
Předvánoční večer s klasikou rozezní Pojizerskou galerii
Dopravně bezpečnostní akci Mikuláš v kraji neuniklo 356 řidičů
Avatara 3 uvádí Kino Jitřenka už od 17. prosince
Oči dětí v Turnově opět rozzáří putování za lucernou i Ježíškova pošta
Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
Nejčtenější články
14.12.: Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
16.12.: Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
15.12.: Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.