I.B třída: Rychnov uhájil vedení v tabulce proti rezervě Přepeř

08.10.2020 21:04:23 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Studenec,Horní Branná,Bozkov,Přepeře,Semily,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Již sedmým kolem pokračovala krajská I.B třída východ. Vedoucí Rychnov dokázal uhájit výhru 3:2  doma proti rezervě Přepeř a na druhé místo se dostal Harrachov, který doma rozstřílel 5:1 Studenec. Držkov totiž remizoval 2:2 v Semilech a je tím pádem třetí. Hned za ním jsou pouze o skóre Lučany, které vyhrály 3:0 na Smržovce.

V dalších utkáních Plavy zdolaly 3:2 Albrechtice, Mírová přestřílela 4:3 Jabloneček a Horní Branná zvítězila 2:1 nad Bozkovem.

Semily - Držkov 2:2 (1:2)

Do vedení šli hosté brankou kapitána Vaníčka už v 5. minutě. Vyrovnání přinesla střela Mazánka v 17. minutě. Těsně před poločasem vrátil hostům z Držkova vedení Štěpán. Domácí se ale po brance do šatny nesesypali a hned na začátku druhé půle znovu vyrovnal na 2:2 Zelenka. Pak už ale další gól nepadl a obě mužstva si rozdělila po bodu.

Branky: 17. Mazánek, 47. Zelenka - 5. Vaníček, 45. Štěpán. Rozhodčí: Petr - Čáka, Bican, ŽK: 3:1. Diváků: 42. Semily: Zamastil - K. Klíma, Chlupáč, Zelenka, M. Hradecký, Peškar, Mazánek, Káňa, Lukeš, Podzimek, Hejduk (46. V. Klíma). Držkov: Dvořák - Berka, Kotyza, Vaníček, Kvintus, Gvušč, Petrtýl, Vrabec, Faifr, Brož, Štěpán.

Utkání I.B třídy Smržovka - Lučany<br />Autor: Antonín Bělonožník Smržovka - Lučany 0:3 (0:1)

Domácí se museli obejít bez své zraněné jedničky Jiřího Burianka, kterého nakonec nahradil Daniel Hnídek a od 52. minuty pak Tomáš Burdych ml. Zatímco hostující gólman Šimon Sobotík v brance doslova čaroval a své spoluhráče několikrát výrazně podržel, domácím gólmanům se příliš nedařilo. Utkání tak rozhodli vždy první střely z počátku obou poločasů, které mířily na branku domácích a ze kterých hosté skórovali. Ti se nakonec radovali z jednoznačného vítězství 3:0 po poločase 1:0. Jejich branky stříleli ve 4. minutě Michal Kohout, ve 46. minutě Petr Bukvic a v 90. minutě opět Michal Kohout. Kaňkou bojovného utkání bylo nepříjemné a nezaviněné zranění kolene domácího Jakuba Klause.

Branky: 4. a 90. Kohout, 46. Bukvic. Rozhodčí: Vachek - Bohuš, Kořínek, ŽK: 2:1. Diváků: 49. Smržovka: Hnídek (52. Burdych) - Beránek (61. Patočka), Kobr, Sucharda, Vokuš, Frydrych, Brož, Hrabánek, Klaus (52. Jelínek), Nič, Štěpánek. Lučany: Šim. Sobotík - Horký (87. Kočí), Svozil, Št. Sobotík, Vojtíšek (41. Tesař), Adamec, Brož, Koudelka, Kohout, Bukvic, Pavelka. Fotogalerie z utkání

Plavy - Albrechtice 3:2 (1:1)

V 16. minutě se trefil Berndt a hosté vedli, ale do pěti minut vyrovnal zkušený Sitarčík. Ve druhém poločase proměnil penaltu Prousek a na 3:1 zvýšil Toman, za hosty už poté pouze snížil tři minuty před koncem Bělohlávek.

Branky: 21. Sitarčík, 55. Prousek z pen., 68. Toman - 16. Berndt, 87. Bělohlávek. Rozhodčí: Bohuš Kořínek, Vachek, ŽK: 3:5. Diváků: 45. Plavy: Nežádal - Zajíček, Balatka, Zonyga, Plný, Pekař, Lejsek, Sitarčík (60. Rimský), Prousek (75. Svačina), Toman (83. Lubas), Brezar. Albrechtice: Vávra - Krejčí, Koldovský, Berndt, Zelinka, Vlček (58. Kořínek), Pipek, Honzák, J. Sedlák (58. M. Sedlák), Zeman (79. Hradecký), Böhm (79. Bělohlávek).

Mírová - Jablonec n. J. 4:3 (3:0)

V utkání týmů, které pamatují výrazně lepší časy, se domácím podařil první poločas, který vyhráli 3:0. Ve druhé části přišel gól Červinky dokonce na 4:0, ale pak převzali aktivitu hosté a dokázali postupně snížit na rozdíl branky. Vyrovnat už ale nestihli.

Branky: 1. Iluska, 10. Mach, 26. a 50. Červinka - 55. Linek, 79. Šír z pen., 84. Adámek. Rozhodčí: Brož - Vydra, Třešňák, ŽK: 3:3. Diváků: 49. Mírová: T. Mach - Dědeček, Hejduk, Jíra, Korček, Iluska, Náhlovský, L. Mach (74. Kovář), Nosek (52. Kůtek), Červinka (74. Žmolil), Hlavatý (52. Dvořák). Jablonec n. J.: Špidlen - P. Adámek, Šír, Žďárský (21. Štěpánek), Exner (71. T. Adámek) - Cirok (71. Neumann), Linek, Nechanský, Trepera (55. Pičman) - Tomíček, Havlíček.

Rychnov - Přepeře B 3:2 (3:0)

Vedoucí tým tabulky si postupně za první půli vybudoval brankový náskok 3:0. Hosté se více probudili až 10 minut před koncem a dvěma góly najednou snížili, ale vyrovnat už nedokázali.

Branky: 14. Dupač, 21. Janků, 23. Dvořáček - 82. Císař, 90. Maňhal. Rozhodčí: Dvořák - Sukhan, Řezníček, ŽK: 1:2. Diváků: 49. Rychnov: Ducháček - Mastník, F. Kubát, K. Kubát (46. Rabina), Pleštil - Dupač (85. Hrstka), Procházka (75. Kalina), Zmeškal, Jindra (46. Manhart) - Janků, Dvořáček (67. Havlíček). Přepeře B: Vrabec - Kvapil (37. Říha), Kupka, Marinko Kvesic, Baudys, Císař, Petřík, Horák, Elbel, Mario Kvesic, Cimbál (67. Maňhal)

Horní Branná - Bozkov 2:1 (1:0)

V derby pojizerských týmů více po prvním vítězství bažili domácí, kteří vedli po proměněném pokutovém kopu Šimka. Ve druhé části Bozkov vyrovnal díky brance Kurfiřta, ale vedení i konečnou výhru vrátil Branné v 83. minutě kapitán Tomáš Jón.

Branky: 35. Šimek z pen., 83. Jón - 62. Kurfiřt. Rozhodčí: Bukvička - Rympler, Dytrt, ŽK: 6:0. Diváků: 45. Horní Branná: Hofman - Pešina, Strmeň, Šimek, Beneš, Svoboda, Jindřišek, Bien (79. Fiedler), J. Paulů (37. Gaudel), Jón, Rychtr. Bozkov: Balatka - Liďák, J. Šikola I, Soudil, Kurfiřt, Maleček (52. Grebeníček), J. Šikola II (75. Mayer), Štěpánek (46. Balcar), Kobrle, Kousal (62. Hoffman), Červený.

Harrachov - Studenec 5:1 (3:1)

Úvodní branku v nedělní dohrávce na harrachovské umělce vstřelil v 6. minutě studenecký Drbohlav, ale domácí zareagovali bleskově a ve 21. minutě už vedli 3:1. Další dvě branky přidali v závěrečných deseti minutách a připsali si přesvědčivou výhru 5:1.

Branky: 12. Pešat, 14. a 21. Chlup (první z pen.), 80. vlastní (Šír), 85. Tuhela - 6. Drbohlav. Rozhodčí: Horvát - Rympler, Bukvička, ŽK: 0:2. Diváků: 48. Harrachov: Negru - Halama, Vodseďálek, Zeman - Barbořák, Bergmann, Pešat (85. Vlasák), Michálek (57. Vančura), Kučera - Kyncl (74. Jiroutek), Chlup (46. Tuhela). Studenec: J. Šír - Trejbal, Šoufek, Šolc, Čech, Kuřík, P. Šír, Povr, Exner (88. Havlíček), Kupkár (46. Šedivý), Drbohlav (60. Cejnar).