Jiří Drábek zajistil obrat utkání Rokytnice s Trnovany

24.01.2013 09:41:05 | Autor: Jiří Kapucián | Rubrika: SPORT | Obce: Vrchlabí,Rokytnice nad Jizerou

Jiří Drábek zajistil obrat utkání Rokytnice s Trnovany

Třináctým kolem pokračovala nejvyšší kuželkářská soutěž, ve které se Vrchlabí stále nedaří, prohrálo s Třebíčí a je nadále poslední. Rokytnice naopak ve 3. lize dokázala, zejména díky posile Jiřímu Drábkovi, porazit po nepříznivém vývoji utkání Trnovany B.

1. liga

Po domácí výhře nad Jihlavou se chtěl tým SKK Vrchlabí, který se pokusí na jaře vybojovat záchranu s uzdraveným Michalem Rofem a nejlepším hráčem druholigového Jičína Jiřím Vejvarou, který posílil družstvo pro druhou polovinu soutěže, pokusit o překvapení v Třebíči, která letos bojuje o medailové posty. Bohužel domácí tým zahrál výborně a jednoznačná výhra 7,5:0,5 bodu jej vynesla již na třetí příčku tabulky. Vrchlabí zůstává poslední, ale již s tříbodovou ztrátou na pozice znamenající záchranu.

Z šedi průměru vybočil svým výkonem pouze Michal Rolf, který porazil výborných 605 kuželek, ale ani to na bod nestačilo, neboť proti němu stál nejlepší hráč utkání Robert Pevný 622. Po týdenní ligové pauze tak Vrchlabí k oživení reálných nadějí na záchranu musí bodovat proti Slavoji Praha, utkání začíná 2.2. v 15 hodin - přijďte fandit!

TJ Třebíč            3462        7,5:0,5      3342            SKK Vrchlabí            (17,5:6,5)
DOBEŠ Petr             571            2:2            556            FIEBINGER Kamil
MIKOLÁŠ Jiří          586            4:0            543            ŽIŠKO Vlado
UHLÍŘ Karel            572            3:1            556            ŘÍHA Zdeněk
PEVNÝ Robert         622            3:1            605            ROLF Michal
RYPEL Václav          552            2:2            552            VEJVARA Jiří
NESTROJIL Kamil    559         3,5:0,5         530            HOBL David + NEŽÁDAL

Pořadí: 1. SKK Náchod 23 (75,5:28,5), ...12. SKK Vrchlabí 6 (42,5:61,5).

3. liga

Poslední Trnovany B zaskočily domácí Rokytnici vedením 2:0 o téměř 50 kuželek, ale poté domácí zabrali a především Jiří Drábek 585(!) ukázal jak  velkou bude posilou a rozhodující měrou přispěl k obratu skóre na 5:3 pro Spartak.

Jičín B i Červený Kostelec ve 13. kole opět zvítězily, i když o své body museli bojovat v obou případech poslední hráči až opravdu do stodvacátého hodu. To při porážce Kosmonos v Rychnově znamená, že si zřejmě opět připomenou loňský vzájemný souboj o postup do vyšší soutěže. Trutnov po porážce s vedoucím Jičínem nestačil dle předpokladů na další tým z čela tabulky Ústí nad Labem a stále tak figuruje na sestupové 11.příčce.

Spartak Rokytnice n. J.  3239       5:3         3189            KK Hv. Trnovany B  (12,5:11,5)
TREPERA Slavomír ml.       528        1:3            558            BERGERHOF Martin
MAŘAS Petr                      506         1:3            523            BERGERHOF Jan
JANOUCH Petr                  534         2:2            531            FABIAN Petr
NOVOTNÝ Zdeněk ml.       565         3:1            540            NAVRÁTIL Bohumil
DRÁBEK Jiří                      585         4:0            539            KUBITA Petr
TRYZNA Pavel                   521       1,5:2,5        498            KANDL Radek

Pořadí: 1. SKK Jičín B 20 (72:32), ...7. Spartak Rokytnice n. J. 13 (48:56).

Související články:

Po vánoční přestávce se znovu rozehrály kuželkářské soutěže

Kuželkáři Rokytnice B se poperou o postup, Jilemnice B hraje o záchranu

Kuželkáři Rokytnice ve třetí lize válí, přehráli první Kosmonosy

Vrchlabí ztratilo zápas s Dačicemi, Rokytnice porazila Liberec

Vrchlabí v důležité bitvě o záchranu podlehlo, Jilemnice naopak vyhrála

Kompletní zpravodajství z kuželkářských soutěží

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště

První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce

Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 3. až 6. dubna
Hasiči pomáhali zachránit zraněnou turistku v Besedických skalách
Začala výstavba hasičské zbrojnice na Vesecku
Divadelní hru Potopa světa uvidíte v Roprachticích

Nejčtenější články

02.04.: Řemeslné trhy s prodejní výstavou pořádají v Roprachticích
02.04.: Harrachov čeká Velikonoční lyžování, pomlázka, kino i fotbal
03.04.: Začala výstavba hasičské zbrojnice na Vesecku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT