Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 26. až 28. dubna

26.04.2019 16:18:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Radvánovice,Hostinné,Přepeře,Záhoří,Kundratice,Háje nad Jizerou,Líšný,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 26. až 28. dubna

Přinášíme vám přehled sportovních a zábavných akcí v Pojizeří a okolí od pátku 26. až do neděle 28. dubna 2019. Hrají se utkání ve fotbale, volejbale, konají závody v cyklistice, judu i sportovním rybářství, a také zábavné nebo turistické akce.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz

FOTBAL

Zde se nacházejí jen domácí zápasy celků z Pojizeří, kompletní přehled fotbalových zápasů najdete v souhrnu, který se během víkendu změní na výsledkový servis i s odkazy na aktuální články. 

Krajský přebor
Sobota 17.00: Sedmihorky - Železný Brod.

I.A třída
Sobota 17.00: Semily - Jenišovice.
Neděle 17.00: Horní Branná - Doubí.

I.B třída východ
Sobota 17.00: Jablonec n. J. - Přepeře B, Bozkov - Velké Hamry B, Bělá - Železný Brod B.
Neděle 17.00: Roztoky - Albrechtice.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Martinice - Stružinec, Mříčná - Jilemnice, Nová Ves - Studenec, Mírová - Vysoké.
Neděle 17.00: Libštát - Horní Branná B.

Okresní soutěž
Sobota 16.00: Kruh - Zálesní Lhota, 17.00: Košťálov/ Libštát C - Horka.
Neděle 16.00: Bozkov B - Víchová, 17.00: SK Studenec B - Sport Future Studenec, Rovensko B - Benecko, Přepeře C - Tatobity.

Liberec uvítá volejbalové superveterány na Svijany cupu 2019 VOLEJBAL

Svijany cup 2019
Sportovní hala Technické Univerzity bude v sobotu 27. dubna dějištěm již letošního třetího kvalifikačního turnaje Mistrovství České republiky volejbalových veteránů nad 50 let. Dvacátý první ročník dlouhodobé soutěže svede do města pod Ještědem dvanáct týmů této soutěže, které se i jinak říká superveteránská. Podrobná pozvánka

Krajský přebor II. tř. HK
Sobota 10 a 13 hodin: TJ Semily - TJ Sokol Třebechovice pod Orebem. Hraje se na volejbalových kurtech na městském stadionu v Semilech.

Nový cyklistický MTB závod Rohanské stezky povede okolím Lomnice

CYKLISTIKA

MTB závod Rohanské stezky
Nový cyklistický MTB závod Rohanské stezky, terénní cyklozávod pro širokou sportovní veřejnost (starší 15 let), navazuje na tradici lomnických závodů. Všechny kategorie i obě trasy budou startovat najednou v sobotu 27. dubna v 11 hodin. Vyhlášení výsledků proběhne v 15 hodin. Podrobná pozvánka

JUDO

MČR jednotlivců
V sobotu 27. 4. v 10.15 hodin startuje v městské hale U přehrady Jablonec nad Nisou Mistrovství České republiky mužů a žen v judu za účasti vítěze olympiády Lukáše Krpálka a jeho autogramiády.

Samurajská katana
V neděli 28. 4. začíná v 10 hodin v městské hale U přehrady Jablonec nad Nisou Samurajská katana - soutěž žáků a žákyň U 9 až U 15.

LODNÍ MODELÁŘSTVÍ

Setkání lodních modelářů
V sobotu 27. dubna v 9.30 začíná 13. Setkání mládeže Libereckého kraje a ostatních Lodních modelářů do 18 let na Novoveském koupališti.

SPORTOVNÍ RYBÁŘSTVÍ

Rybářské závody v Železném Brodě
V sobotu 27. dubna od 7.30 se konají rybářské závody v revíru Stará Voda Železný Brod.

Filmový festival Mnoho světů opět obohatí Jilemnici

ZÁBAVNÉ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Mnoho světů v Jilemnici
V pátek 27. dubna vyvrcholí čtyřdenní filmový festival v Jilemnici. Čtyři dny filmové projekce, originální občerstvení (tématem letošního ročníku je totiž jídlo!) a dobrovolné vstupné. Takový bude již 6. ročník filmového festivalu Mnoho světů v Jilemnici. Pořadatelé zvou na originální dokumenty ve dnech 24. 4. až 26. 4. od 18.30 a v pátek 27. 4. od 17.30 do jilemnického kina! Podrobná pozvánka

TURISTIKA

Akce Český ráj dětem pošestnácté otevře turistickou sezonu

Český ráj dětem
Letos se můžete těšit již pošestnácté na akci Český ráj dětem, která tradičně zahajuje turistickou sezonu v Českém ráji. Bude se konat v sobotu 27. dubna 2019 a jak již název napovídá, je určena především rodinám s dětmi. Start bude od 8.30 do 11 hodin 150 metrů od železniční stanice Turnov-město (směr Valdštejn) a cíl ve Sportovně rekreačním areálu Maškova zahrada v Turnově. Podrobná pozvánka

Na Nebákov
V sobotu 27. dubna pořádá OKČT Lomnice nad Popelkou výlet nazvaný Na Nebákov. Sraz účastníků na vlakovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v 8.56. Popis trasy (11 km): Mladějov, Dolní Mlýn, Křenovy, Nebákov, Podsemín, Libošovice.

Podrobnější pozvánky a související články:

Liberec uvítá volejbalové superveterány na Svijany cupu 2019

Nový cyklistický MTB závod Rohanské stezky povede okolím Lomnice

Akce Český ráj dětem pošestnácté otevře turistickou sezonu

Filmový festival Mnoho světů opět obohatí Jilemnici

Dubnové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Co jste zmeškali minulý týden?

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání starosty města Turnov s obyvateli ulice Mírová

V pondělí 3. února 2020 se od 16 hodin uskuteční setkání starosty města Turnova Tomáše Hockeho s obyvateli ulice Mírová na Daliměřicích. Ti poslali ke konci roku 2019 dopis, ve kterém radnici vyzývají k rekonstrukci ulice a chodníku.„ Požadavek na opravu Mírové ulice zazněl v lednu minulého roku na setkání s občany," sdělil starosta Tomáš Hocke. A doplnil, že je to i priorita zastupitelů města, kteří pro rekonstrukci této ulice hlasovali na únorovém zasedání zastupitelstva roku 2019 v rámci investičních priorit. Rekonstrukce této ulice se umístila na 22. místě z 29. v projektech do 10 milionů korun. Veřejné projednání problematiky proběhne v zasedací místnosti č. 215 v budově radnice, Antonína Dvořáka 335.

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Už 13. ročník Jilemnické 50 se jel na Horních Mísečkách
Lomničtí rozhodli o výhře nad posílenými Predátory až v závěru
Jičín v Turnově udeřil ve druhé třetině
Další budovy v Ralsku půjdou k zemi, kraj zde chce mít čisto a bezpečno
Prvním letošním miminkem Turnova je holčička Nela

Nejčtenější články

27.01.: Syn nalezené seniorky v Semilech poděkoval hasičským kynologům
26.01.: Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
28.01.: Už 13. ročník Jilemnické 50 se jel na Horních Mísečkách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT