Liberec uvítá volejbalové superveterány na Svijany cupu 2019

23.04.2019 15:44:42 | Autor: Renata Balašová | Rubrika: SPORT | Obce: Liberecký kraj

Liberec uvítá volejbalové superveterány na Svijany cupu 2019

Sportovní hala Technické Univerzity bude v sobotu 27. dubna dějištěm již letošního třetího kvalifikačního turnaje Mistrovství České republiky volejbalových veteránů nad 50 let. Dvacátý první ročník dlouhodobé soutěže svede do města pod Ještědem dvanáct týmů této soutěže, které se i jinak říká superveteránská.

Turnaj Svijany cup neboli memoriál Jindřicha Hylmara začne v 8.30 hodin a na palubovce se představí družstva Pivovaru Náchod, Sokolu Vyschlo, Volejbalu Brno, VČV Hradec Králové, Pozdního sběru, Pražského výběru, Sršáňů Mnichovo Hradiště, Středočeských tuláků, Republica Opava, TJ Frenštátu pod Radhoštěm, Zvičiny a Pivovaru Svijany.

Pořadatelem této kvalifikace je tým obhájce loňského mistrovského titulu Pivovar Svijany. V jednotlivých týmech se představí řada bývalých reprezentantů a ligových hráčů, kteří ze svého umění určitě nic nezapomněli, namátkou jmenujme Josefa Smolku, Jana Kvapila, Jana Ševců a další. Turnaj se bude hrát ve třech základních skupinách po čtyřech týmech systémem každý s každým a podle výsledku těchto skupin se pak bude hrát o konečné pořadí v turnaji. Každé družstvo odehraje pět utkání.

Seriál kvalifikačních turnajů se pak přesune do východočeských Chlen. Po skončení všech šesti kvalifikací postoupí osm nejlepších týmů do finále, které přivítá Jindřichův Hradec.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Skoro po třech dnech bylo úspěšně ukončeno pátrání po pohřešované osobě v jizerskohorských lesích. Společně s Policií ČR a dalšími složkami IZS se postupně do pátrání zapojilo i 11 jednotek hasičů a jeden kynologický tým HZS Libereckého kraje. Osoba byla v pondělí odpoledne nalezena v lese poblíž Viničné cesty a následně předána do péče zdravotníků. Více podrobností

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jak nevyschnout se pokusí v Semilech vysvětlit Josef Šedlbauer
Ligové ženy Turnova v Jablonci bez bodů
Turnovské naděje získaly 16 medailí z domácí Samurajské katany
Oslabený Dalmach proti Chotěboři odehrál vyrovnaně jen poločas
První krajskou Babičkou roku se stala Bedřiška Klíchová

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
19.10.: Policisté kontrolovali řidiče v celém Libereckém kraji

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT