Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července

12.07.2013 10:26:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Český ráj,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Kam za sportem v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července

Přinášíme vám přehled sportovních akcí v Pojizeří od pátku 12. až do neděle 14. července. Hraje se fotbalový turnaj, soutěží hasiči, golfisté nebo drezurní jezdci. Ve vzájemném duelu se v neděli střetnou dva divizní zástupci v předkole Poháru České pošty.

Pokud vám v přehledu na víkend chybí nějaká zajímavá akce ve vašem okolí, tak můžete zaslat základní info na email: redakce@nasepojizeri.cz. 

FOTBAL

FOTO: Slánský fotbalový turnaj vyhrálo družstvo Trosky z Rovenska Turnaj ve Slané
Turnaj ve fotbale se za účasti dvanácti týmů odehraje v sobotu 13. července na hřišti ve Slané. Začátek v 8.30, předpokládané vyvrcholení turnaje kolem 17 hodiny. Titul z loňského roku obhajuje tým Trosky z Rovenska. Článek a fotogalerie z loňského turnaje

Předkolo Poháru České pošty
Neděle 17.00: Sokol Jablonec n. J. - FKP Turnov (rozhodčí Langer, Poživil, Krupa).

MOTOSPORT

V sobotu bude Jablonecko a Pojizeří po roce opět hostit Rally Bohemia

Rally Bohemia
40. ročník známého motoristického závodu odstartuje už v pátek 13. července v Mladé Boleslavi a představí se v ní kompletní domácí špička i němečtí jezdci. Rally částečně povede i po silnicích v okrese Semily. Více podrobností v samostatném článku

HASIČSKÝ SPORT

Libštátský pohár
2. ročník soutěže o Libštátský pohár se odehraje v rámci Poháru OSH Semily v sobotu 13. července na hřišti u DPS. Ve 13 hodin je na programu prezentace, 13.30 nástup a ve 14 hodin zahájení soutěže v požárním útoku družstev žen a mužů. Pro diváky bude po celý den zajištěno bohaté občerstvení.

GOLF

Podještědská golfová tůra
Na golfovém hřišti v Semilech se koná v sobotu 13. července turnaj s názvem Podještědská golfová tůra. Začíná se hrát v 9 hodin, předpokládané ukončení v 15 hodin. Jedná se o šestý turnaj Podještědské golfové túry. I. kategorie bude bodově hodnocena podle propozic túry.

JEZDECTVÍ

Drezurní a hobby závody v Hnanicích
Drezurní závody se konají v sobotu 13. července v jezdeckém areálu Hnanicích u Turnova. Začátek soutěží stupně Z až L je v 9 hodin, ale soutěžit se bude na nové oddrenážované jízdárně po celý den. Vstupné je dobrovolné a pro diváky bude zajištěno občerstvení.

CYKLISTIKA

3. Závod - Mistrovství republiky v MTB donwhill
Na jedné z nejtěžších tratí v České republice ve Špindlerově Mlýně v areálu Svatý Petr se o víkendu uskuteční prestižní závod sezóny ve vypsaných sjezdových kategoriích Českého poháru MTB DHI. V pátek a v sobotu je na programu volný trénink, v neděli v 10.30 se pojede povinný měřený trénink a ve 13 hodin samotný závod. V 15 hodin je pak na programu slavnostní vyhlášení.

Připravenost cyklistů na letní sezonu prověří nedělní Krkolonoše

4. Cyklovýlet IC Jilemnice
V neděli 14. července se koná další z cyklovýletů pořadaných IC Jilemnice. Na programu je středně náročná trasa Jilemnice - Rezek - Bratrouchov - Vysoké nad Jizerou - Peřimov - Jilemnice. Start je u IC Jilemnice v 9 hodin, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus.  Podrobnosti o jilemnických cyklovýletech

TURISTIKA  

Letní přechod Chlumu
Lomničtí turisté pořádají v sobotu 13. července výlet nazvaný Letní přechod Chlumu. Sraz je na vlakovém nádraží v Lomnici nad Popelkou v 8.56. Trasa je dlouhá 13 km - Kolomuty, Holé Vrchy, Štěpánka, Mladá Boleslav.

LETNÍ PROVOZ SPORTOVIŠŤ

Turnovský plavecký bazén má letos otevřeno i o prázdninách

Plavecký bazén v Turnově
Turnovský plavecký bazén v ulici Jana Palacha má pro milovníky plavání otevřeno i o prázdninách 2013. Kromě pátklů je otevřeno vždy celý týden odpoledne, v ponmdělí a ves tředu i dopoledne. Více podrobností

V sobotu bude Jablonecko a Pojizeří po roce opět hostit Rally Bohemia

Turnovský plavecký bazén má letos otevřeno i o prázdninách

Prázdninové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Co jste zmeškali minulý týden?

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.

Dotace z městského rozpočtu zatím v Turnově na rok 2021 nevyhlašují

Žádný z odborů Městského úřadu Turnov proto nebude vypisovat prozatím žádnou dotační výzvu pro podávání žádostí, jak tomu vždy na přelomu roku bývalo. „Důvodem jsou restrikce Poslanecké sněmovny, změny v superhrubé mzdě i pokles rozpočtového určení daní kvůli Covid-19," řekl starosta Tomáš Hocke. Problematiku výše rozpočtu a možné vypsání dotací, případně ve sníženém rozsahu, budou řešit turnovští zastupitelé na lednovém zasedání zastupitelstva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Sestřih podzimních zápasů FK Přepeře
Nejhezčí kapesní kalendářík je znovu z Turnova!
Očkovací centra v pěti nemocnicích, hejtman upozornil na méně vakcín
Víkend v Bedřichově byl o poznání klidnější než před týdnem
Podzemní chodba i loupežníci. Skalní hrad v Oldřichově halí tajemno

Nejčtenější články

16.01.: Hasiči po novém sněhu řešili nehody, ve Vítkovicích sjelo auto do řeky
17.01.: Policie žádá o pomoc při pátrání po patnáctileté Elišce z Liberce
17.01.: Obrazem: Zimní Semily v lednu 2021

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT