Lednový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

12.01.2020 16:27:45 | Autor: KIS Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Lednový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

V Městském kině v Lomnici nad Popelkou v lednu uvidíte snímky Poslední aristokratka, Star Wars: Vzestup Skywalkera, Cats, Dolittle, Ledové království II, Zakleté pírko, Případ mrtvého nebožtíka či Mizerové navždy.

Čtvrtek 2. 1. 2020 od 10:00 hodin

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY
2D/ Animovaný/ Rodinný/ Česko, 2019. Délka filmu: 60 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 100 Kč. Pat a Mat se vracejí! Jak již jsme u nich zvyklí, pro malé i velké přinášejí zábavu na ostří šroubováku a legraci,až se hřebíky budou prohýbat. Doma to raději ale nezkoušejte!

Čtvrtek 2. 1. 2020 od 11:30 hodin

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II
2D/ Animovaný/ Dobrodružný/ Fantasy/ Rodinný/ USA, 2019. Délka filmu: 103 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč. Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.

Čtvrtek 2. 1. 2020 od 17:30 hodin

PREMIÉRA: ZAKLETÉ PÍRKO
2D/ Pohádka/ Česko, 2019. Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč. Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci, jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka bude potřeba především pravá láska.

Čtvrtek 2. 1. 2020 od 20:00 hodin

LE MANS ´66
2D/ DOLBY ATMOS/ Akční/ Drama/ Sportovní/ Životopisný/ USA, 2019. Délka filmu: 152 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč. V roce 1959 je Carroll Shelby na absolutním vrcholu, vyhrál nejtěžší motoristický závod na světě 24 hodin Le Mans. Po největší triumfutohoto neohroženého Texasana přijde drtivá rána - lékaři odhalená srdeční vada mu znemožní pokračovat v závodění.

Pátek 3. 1. 2020 od 10:00 hodin

ŠPIÓNI V PŘEVLEKU
2D/ Animovaný/ Komedie/ Rodinný/ USA, 2019. Délka filmu: 104 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč. Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance - kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter... není. Ten je prostě jen geniální. Náročnou universitu vystudoval už v patnácti letech a teď zrovna  pracuje na tajných výzkumných projektech pro ještě tajnější vládní službu.

Pátek 3. 1. 2020 od 17:00 hodin

JIŘÍ TRNKA: NALEZENÝ PŘÍTEL
2D/ Dokumentární/ Česko/ Francie, 2019. Délka filmu: 80 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 110 Kč. Dokument Jiří Trnka: Nalezený přítel je vyprávěn pohledem režiséra, který pátrá po osudu Jiřího Trnky, autora filmů jeho dětství, které viděl ve Francii jako malý v dělnickém kině, které promítalo východoevropskou animaci. Při svých cestách do Československa se v pozdějších letech seznámil s Terezou Brdečkovou a společně se snaží nalézt odpověď na otázku, kdo byl Jiří Trnka. Věnují se jeho nesnadným začátkům, jeho ovlivněním českou loutkářkou tradicí, téměř osudově náhodnému přizvání k vedení studia animovaného filmu. Sledují jeho cestu za světovým úspěchem v temných 50. letech až k jeho konfliktu s komunistickým režimem na sklonku života.

Pátek 3. 1. 2020 od 19:00 hodin

KINOKOTEL: ROZBITÝ SVĚT
2D/ Drama/ Romantický/ Velká Británie, 2012. Délka filmu: 91 minut, české titulky, 12+, vstupné 100 Kč. Skunk je 11 let, je diabetička a je dost cool. Letní prázdniny právě začaly a její dny jsou plné bezstarostných nadějí. Pak ale pan Oswald, hnusný chlápek, který žije přes ulici, zbije Ricka, milého, ale labilního kluka odvedle, a Skunk začne ztrácet svou nevinnost takovou rychlostí a takovým způsobem, že se jí to vymyká z rukou. Její domov, její okolí i její škola se stávají místy zrady, kde se šťastné jistoty dětství začnou ztrácet před pochybnostmi plnými strachu, a složitý, rozbitý svět naplňuje její budoucnost.

Sobota 4. 1. 2020 od 17:30 hodin

ZAKLETÉ PÍRKO
2D/ Pohádka/ Česko, 2019. Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč. Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci, jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka bude potřeba především pravá láska.

Sobota 4. 1. 2020 od 20:00 hodin

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
2D/ Komedie/ Romantický/ Slovensko/ Česko, 2019. Délka filmu: 90 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč. Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťa stný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení.

Neděle 5. 1. 2020 od 15:30 hodin

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II
2D/ Animovaný/ Dobrodružný/ Fantasy/ Rodinný/ USA, 2019. Délka filmu: 103 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč. Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.

Neděle 5. 1. 2020 od 18:00 hodin

POSLEDNÍ ARISTOKRATKA
2D/ Komedie/ Česko, 2019. Délka filmu: 110 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 100 Kč. Rodilý Newyorčan Frank získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo - zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a temperamentní ženou Vivien na velký  návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou, někdejší vlast a zámecký život znají jen z prastarých vyprávění příbuzných. Záležitosti spojené s navrácením majetku pro ně řeší právní zástupce Benda. Po příjezdu rodina zjišťuje, že se zámek nachází ve stavu pozvolného rozkladu, stranou veškerého společenského dění.

Čtvrtek 9. 1. 2020 od 10:00 hodin

KINOKOMPARZ: ŽENSKÁ NA VRCHOLU
2D/ Komedie/ Romantický/ Česko/ Slovensko, 2019. Délka filmu: 105 minut,české znění, mládeži přístupný, vstupné 100 Kč. Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena, odjíždí na popud své tety Ely s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhnula svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitáve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí.

Čtvrtek 9. 1. 2020 od 17:30 hodin

PREMIÉRA: CATS
2D/ DOLBY ATMOS/ Drama/ Fantasy/ Komedie/ Muzikál/ Velká Británie/ USA, 2019. Délka filmu: 106 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.Příběh se odehrává na legendárním kočičím bále, který se konájednou ročně a jedna vybraná kočka na něm vždy dostane šanci na nový život. Volbu provádí ta nejstarší z nich, pravidla zná snad jen ona, ale všichni se snaží,co jim schopnosti a síly stačí, aby se právě oni stali těmi vyvolenými.

Čtvrtek 9. 1. 2020 od 20:00 hodin

PREMIÉRA: 25 KM/H
2D/ Komedie/ Road movie/ Německo, 2018. Délka filmu: 116 minut, 12+, vstupné 100 Kč. Po mnohaletém odloučení a rozdílně zvolených životních cestách se dva bratři, Christian a Georg, setkávají na pohřbu svého otce. Počáteční pěstní souboj přímo na hřbitově, pozdější spočinutí v rodném domě prolité množstvím pálenky a okořeněné partičkou ping-pongu na život a na smrt - to vše nakonec vede bratry k osudovému rozhodnutí. I cesta může být cíl, a tak se oba bratři v emocionálním (i alkoholovém) opojení vydávají na výlet, o kterém snili už jako kluci. Na výlet skrz celé Německo na stařičkých mopedech s rychlostí omezenou na 25 km/h. Začíná cesta plná vrcholů a pádů, bratrského oddalování i sbližování, humoru i hledání smyslu života...

Pátek 10. 1. 2020 od 17:30 hodin

ZAKLETÉ PÍRKO
2D/ Pohádka/ Česko, 2019. Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč. Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Jedinou možností, jak zlomit prokletí, je, že ho Aninka najde kdesi ve světě. A tak se dívka vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Společně prožijí řadu dobrodružství i legrace. A přestože vodnická kouzla dokáží Anince pomoci, jak k uzdravení nemocných, tak na obranu proti loupežníkům, k záchraně Vítka bude potřeba především pravá láska.

Pátek 10. 1. 2020 od 20:00 hodin

NA NOŽE
2D/ Drama/ Komedie/ Krimi/ Thriller/ USA, 2019. Délka filmu: 130 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris "Captain America" Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson.

Sobota 11. 1. 2020 od 17:00 hodin

MŮJ PŘÍBĚH
2D/ Drama/ Romantický/ Česko, 2019. Délka filmu: 90 minut, české znění, 12+, vstupné 120 Kč.Mladá talentovaná Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně  vše, na čem jí v životě záleželo. Co se však zdálo být koncem, může se stát novým začátkem.

Sobota 11. 1. 2020 od 20:00 hodin

POD VODOU
2D/ Akční/ Horor/ Sci-fi/ Thriller/ USA, 2020. Délka filmu: 95 minut, české znění, 12+, vstupné 120 Kč. Je to možná nejhorší a nejnebezpečnější pracoviště na Zemi. Podmořská vědecká laboratoř stojí najednom z nejhlubších míst mořského dna. Je obklopena naprostou temnotou, svírána strašlivým tlakem, teplota okolní vody se blíží nule. Výzkumný tým provádí sondážní vrty, když přijde nečekané a ničivé zemětřesení. Do této chvíle bezpečné prostory laboratoře se stávají smrtelnou pastí.

Neděle 12. 1. 2020 od 16:00 hodin

MEDVÍDCI BOONIE: CESTA DO PRAVĚKU
2D/ Animovaný/ Čína, 2019. Délka filmu: 88 minut, české znění, mládeži přístupný, vstupné 120 Kč.Vick a jeho medvědí bráchové se dostali do pravěku a nemůžou zpátky! Všude kolem nich jsou obrovská zvířata, která mají v hlavě jediné - OBĚD! Během jednoho úprku se naši hrdinové rozdělí a Brůča potkává malé vlčátko Feifei, které se chce stát statečným bojovníkem a rozhodne se Brůču doprovázet na cestě za bratry. Mezitím mají Brumla a Vick starostí nad hlavu s kmenem domorodců, jehož náčelník se úplně zbláznil do Vicka. Podaří se naší neohrožené partě dostat zpět domů, než bude pozdě? Dobrodružství, jaké ještě nezažili, právě začíná!

Neděle 12. 1. 2020 od18:00 hodin

CATS
2D/ DOLBY ATMOS/ Drama/ Fantasy/ Komedie/ Muzikál/ Velká Británie/ USA, 2019. Délka filmu: 106 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.Příběh se odehrává na legendárním kočičím bále, který se konájednou ročně a jedna vybraná kočka na něm vždy dostane šanci na nový život. Volbu provádí ta nejstarší z nich, pravidla zná snad jen ona, ale všichni se snaží, co jim schopnosti a síly stačí, aby se právě oni stali těmi vyvolenými.Více o programu kina do konce naleznete na www.kino.kislomnice.cz.

Z filmu Bohemian Rhapsody<br />Autor: Archiv Cinemart

Středa 15. 1. 2020 od 18:00 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY
2D / DOLBY ATMOS / Drama / Hudební / Životopisný / Velká Británie / USA, 2018 Délka filmu: 134 minut, české titulky, 12+, vstupné 100 Kč. Podrobná recenze

Čtvrtek 16. 1. 2020 od 17:30 hodin

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
2D / Komedie / Romantický / Slovensko / Česko, 2019 Délka filmu: 90 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.

Čtvrtek 16. 1. 2020 od 20:00 hodin

PREMIÉRA: RICHARD JEWELL
2D / Drama / USA, 2019 Délka filmu: 129 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.

Pátek 17. 1. 2020 od 17:30 hodin

DOLITTLE
2D / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / USA, 2020 Délka filmu: 106 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.

Pátek 17. 1. 2020 od 20:00 hodin

PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA
2D / Komedie / Krimi / Česko, 2020 Délka filmu: 95 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.

Předpremiéru Star Wars: Vzestup Skywalkera zažijete v kině Radnice

Sobota 18. 1. 2020 od 17:00 hodin

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA
2D / Akční / Fantasy / Dobrodružný / Sci-fi / USA, 2019 Délka filmu: 155 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč. Samostatný článek

Sobota 18. 1. 2020 od 20:00 hodin

MIZEROVÉ NAVŽDY
2D / Akční / Komedie / Krimi / Thriller / USA, 2020 Délka filmu: 117 minut, české titulky, 12+, vstupné 120 Kč.


Neděle 19. 1. 2020 od 15:30 hodin

DOLITTLE
2D / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / USA, 2020 Délka filmu: 106 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.

Neděle 19. 1. 2020 od 18:00 hodin

RICHARD JEWELL
2D / Drama / USA, 2019 Délka filmu: 129 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.

Čtvrtek 23. 1. 2020 od 10:00 hodin

KINOKAMARÁDI: HURÁ NA POHÁDKY
2D / Animovaný / Povídkový / Česko / Slovensko, 2019 Délka filmu: 45 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 60 Kč.

Čtvrtek 23. 1. 2020 od 17:00 hodin

MIZEROVÉ NAVŽDY
2D / Akční / Komedie / Krimi / Thriller / USA, 2020 Délka filmu: 117 minut, české titulky, 12+, vstupné 120 Kč.

Čtvrtek 23. 1. 2020 od 20:00 hodin

KAREL SVOBODA: ŠŤASTNÁ LÉTA
2D / Dokumentární / Česko, 2020 Délka filmu: 90 minut, české znění, 12+, vstupné 120 Kč.

Pátek 24. 1. 2020 od 15:00 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST
2D / Komedie / Romantický / Česko / Slovensko, 2020 Délka filmu: 107 minut, české znění, 15+, vstupné 130 Kč.

Pátek 24. 1. 2020 od 17:30 hodin

PŘÍPAD MRTVÉHO NEBOŽTÍKA
2D / Komedie / Krimi / Česko, 2020 Délka filmu: 95 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.

Sobota 25. 1. 2020 od 17:30 hodin

DOLITTLE
2D / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / USA, 2020 Délka filmu: 106 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.

Sobota 25. 1. 2020 od 20:00 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST
2D / Komedie / Romantický / Česko / Slovensko, 2020 Délka filmu: 107 minut, české znění, 15+, vstupné 130 Kč.

Neděle 26. 1. 2020 od 15:00 hodin

NA NOŽE
2D / Drama / Komedie / Krimi / Thriller / USA, 2019 Délka filmu: 130 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.

Neděle 26. 1. 2020 od 18:00 hodin

SPOLU NA GYMNAESTRÁDĚ
2D / Dokumentární / Sportovní / Česko, 2019 Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 70 Kč.

Pondělí 27. 1. 2020 od 18:00 hodin

BESEDA A KŘEST KNIHY: PTÁCI NEJEN ČESKÉHO RÁJE
Křest nové/rozšířené vydání knihy RNDr. Zdeňka Mrkáčka spojený s besedou s promítáním, prodejem nové knihy a autogramiádou. Krátký kulturní program. Prodej vstupenek v ceně 70 Kč na www.kino.kislomnice.cz, v Turistickém informačním centruna Husově náměstí nebo v pokladně kina.

Čtvrtek 30. 1. 2020 od 18:00 hodin

PREMIÉRA: TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU
2D / Animovaný / Kanada, 2019 délka filmu: 70 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.

Čtvrtek 30. 1. 2020 od 20:00 hodin

PREMIÉRA: GENTLEMENI
2D / Akční / Krimi / USA, 2020 Délka filmu: 113 minut, české titulky, 15+, vstupné 130 Kč.

Pátek 31. 1. 2020 od 10:00 hodin

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL
2D / Akční / Dobrodružný / USA, 2019 Délka filmu: 123 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 60 Kč.

Pátek 31. 1. 2020 od 17:00 hodin

MŮJ PŘÍBĚH
2D / Drama / Romantický / Česko, 2019 Délka filmu: 90 minut, české znění, 12+, vstupné 120 Kč.

Pátek 31. 1. 2020 od 20:00 hodin

PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST
2D / Komedie / Romantický / Česko / Slovensko, 2020 Délka filmu: 107 minut, české znění, 15+, vstupné 130 Kč.

Sobota 1. 2. 2020 od 17:30 hodin

CESTA ZA ŽIVOU VODOU
2D / Dobrodružný / Fantasy / Norsko, 2019 Délka filmu: 102 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.

Sobota 1. 2. 2020 od 20:00 hodin

GENTLEMENI
2D / Akční / Krimi / USA, 2020 Délka filmu: 113 minut, české titulky, 15+, vstupné 130 Kč.

Neděle 2. 2. 2020 od 16:00 hodin

TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU
2D / Animovaný / Kanada, 2019 Délka filmu: 70 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.

Neděle 2. 2. 2020 od 18:00 hodin

MALÉ ŽENY
2D / Drama / Romantický / USA, 2019 Délka filmu: 135 minut, české titulky, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.

Předpremiéru Star Wars: Vzestup Skywalkera dávají i pojizerská kina

Jaký byl prosincový program Městského kina v Lomnici

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Lednová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Lednová nabídka Kina 70 Jilemnice

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Město Turnov podpořilo výstavbu Naučné stezky J. Pekaře

Zastupitelstvo města Turnov rozhodlo o poskytnutí individuální dotace z rozpočtu města Turnov ve výši 30 tisíc korun pro Rohozecký okrašlovací spolek z. s.. Dotace má být určena na doplatek nově vzniklé naučné stezky turnovského rodáka prof. Josefa Pekaře, zároveň by byla využita na výrobu propagačních letáků a k úhradě části nákladů za texty na panely naučné stezky.

Od 1. června bude uzavírka v ulici Fučíkova v Turnově

Od 1. června do 10. června 2020 budou v Turnově ve spodní části ulice Fučíkova probíhat stavební práce za úplné uzavírky této části komunikace. Autobusy na lince 670310 budou jezdit podle výlukového jízdního řádu. „Z důvodu uzavírky nebude obsluhována zastávka Turnov, odb. Přepeře. Jako náhradní zastávka bude obsluhována zastávka Turnov, U Benešů. Omlouváme se za vzniklá omezení a děkujeme za pochopení!," uvedl dopravní specialista KORID LK Jan Louda.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Na jablonecké Střelnici byl Liberec jasně lepší
V Ralsku probíhaly dvoudenní atesty kynologů v sutinovém vyhledávání
Desátý ročník projektu Na kole jen s přilbou odstartoval v Bedřichově
Turistické autobusy s přepravou kol jezdí v Českém ráji i v roce 2020

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
31.05.: Obrazem: Závod v downhilll skateboardingu Benecko Freeride 2020
01.06.: Nadměrný náklad vyjel z Jablonného a mířil do Červené Vody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT