Maloskalským k plnému zisku nepomohly ani dva protržené bubny

16.02.2012 05:59:42 | Autor: sms | Rubrika: SPORT | Obce: Malá Skála

Ve 25. a 26. kole druhé národní ligy přivítali volejbalisté z Malé Skály soupeře z jihočeského kraje TJ Netolice 1892. I přes velké povzbuzování fanoušků, kteří protrhli dva bubny, domácí v důležitém boji o záchranu vítězně uhráli jen jeden zápas.

TJ Sokol Malá Skála - TJ Netolice 3:1 (21, 21, -21, 18)

V úvodu prvního zápasu domácí přitlačili Netolice servisem a díky tomu dokázali ubránit smečaře soupeře. První dva sety skončily stejným poměrem 25:21 pro Malou Skálu. Ve třetím setu přišla chvilková ztráta koncentrace a po zbytečných chybách probudili soupeře do koncovky,  kterou soupeř dokázal využít 21:25. Touha domácích po vítězství byla veliká, a tak ve čtvrtém setu dokázali dostat soupeře pod sebe a vyhrát 25:18, celý zápas pak 3:1 na sety.

TJ Sokol Malá Skála - TJ Netolice 1:3 (-18, 22, -23, -8)

Po polední pauze a odpočinku v bufetu, kdy Netolice podnikly výšlap na Pantheon, začalo druhé utkání. V něm byly od začátku lepší Netolice. Maloskalská špatná obrana dovolila Netolicím vyhrát první set 25:18. V druhém setu se bojovalo, domácí se po dobrém příjmu prosazovali středem sítě a výsledkem bylo vítězství Malé Skály v setu 25:22. Třetí set byl pro výsledek celého zápasu rozhodující.

Po přetahování o každý bod se domácím v koncovce setu podařilo odskočit na 20:17 a vypadalo to na vítězství v setu, ovšem potom z neznámých důvodů povolili soupeři šňůru pěti bodů a ten toho využil k vítězství v setu. Po tomto setu přišel na straně Malé Skály kolaps v příjmu podání a set se prohrál 25:8. Celý zápas tak skončil 3:1 pro Netolice.

Sestava Malá Skála: Novák, Krňák, Kobr, Hořák, Brychcí, Pastuch a Lukáš.

V sobotu 18. února zajíždí Maloskalští volejbalisté k regionálnímu derby do Jablonce nad Nisou. Začátky utkání jsou od 10 a 14 hodin v jablonecké městské hale.