Na semilském kluzišti pořádali tradiční Maškarní karneval

11.02.2020 18:09:29 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Semily

Na semilském kluzišti pořádali tradiční Maškarní karneval

Na městském kluzišti v Semilech se konal v neděli 9. února od 14 do 16 hodin Maškarní karneval na ledě. Dětí v maskách přišlo na 70, k tomu samozřejmě i doprovod. Za celou neděli přišlo 120 dětských návštěvníků a 70 dospělých.

Na místě vybraná odborná porota tentokrát hodnotila nekrásnější masku co do originality (zvítězila „Gejša"), co do kreativity (nejvíc se líbíla „Karkulka a vlk") a vtipnosti (rodina Mimoňů). Zároveň drobnými cenami odměnili nejčetnější masku - to byly berušky. Závěr:

„Karneval tradičně moderoval Standa Chatrč Chaloupka. Po zahájení byla společná rozcvička, poté hry a nakonec nějaké dovednostní soutěže. Vyšlo nádherné počasí, přišlo dost dětí. Takže za mě určitě vydařená akce," dodala ředitelka sportovního centra Semily Lenka Havlová.

V pátek 14. února proběhne zakončení kurzu bruslení pro děti tento od 13, 14 a 15 hodin. Dohromady se letos v Semilech přihlásilo na 70 dětí, které jsou rozdělené do tří běhů po sobě. Na začátku řada z nich nebyla schopná na ledě téměř ani stát, nyní po pěti lekcích udělaly velký pokrok.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 7. až 9. února
Bohatá nabídka plesů a karnevalů potěší v únoru všechny tanečníky
Únorové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Jak probíhala třetí zimní sezona na semilském kluzišti
Obrazem: Maškarní karneval na semilském kluzišti 2019
FOTO: Na semilském kluzišti pořádali maškarní karneval

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pozor na jednodenní uzavírku u Penny v Turnově

V pondělí 15. prosince 2025 od 7:00 do 18:00 hodin bude silnice III/27926 - Sobotecká ulice -přechodně úplně uzavřena. Uzavírka se dotkne úseku od vjezdu na parkoviště k Penny po výjezd od parkoviště Maškovy zahrady směrem k vlakové zastávce. Dojde zde k napojení havarijního přepojení vodovodu. Objízdná trasa je vedena zmíněným výjezdem od Maškovy zahrady, kolem areálu koupaliště k výjezdu na kruhový objezd u zimního stadionu. Autobusová zastávka u Penny bude přesunuta na parkoviště Maškovy zahrady.

Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince

Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovská socha sv. Jan Nepomuckého je zpět!
Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
Harrachov hostí školení trenérů speciální olympiády
Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
13.12.: Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
13.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT