Nový Českomoravský pohár láká k cvičení, finále proběhne v Semilech

23.04.2017 09:58:08 | Autor: Zuzana Rybářová | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Nový Českomoravský pohár láká k cvičení, finále proběhne v Semilech

Českomoravský pohár je nová soutěž Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz. Zúčastnit se jí mohou závodnice a závodníci už od 6 let, mládež i dospělí, stejně jako nadšení amatéři. Na ty všechny se bude 6. května 2017 v Semilech těšit plná tribuna povzbuzujících.

„Soutěžit se bude ve fitness týmech, v aerobiku, stepech, ale také v pohybových skladbách (ATS). K účasti v Českomoravském poháru chceme proto vyzvat také všechny „amatéry", kteří se pohybovým aktivitám s nadšením věnují. Součástí tohoto sportovního dne je i nominační závod na republikové finále Česko se hýbe ve školách plných zdraví, a právě proto v mnohých mateřských školách paní učitelky připravují s dětmi krásná vystoupení. A to je přesně to pravé, s čím nám mohou přijet soutěž obohatit. Vystoupení dětí z mateřských škol, žáků školních klubů a Domů dětí a mládeže mívají v těchto soutěžích stejný úspěch jako ty od profesionálních závodníků. V Semilech je totiž navíc moc pěkné prostředí a zároveň i tradice těchto soutěží," řekla pořadatelka akce Jana Boučková z Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz s tím, že bude ráda, pokud ji případní zájemci osloví. Kontakt najdou na www.fisaf.cz

Na účastníky čekají čtyři postupová kola - dvě v Čechách a dvě na Moravě, finalisté se pak utkají 6. května 2017 v Semilech.

Kompletní přehled sportovních akcí o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Semilech soutěžilo v aerobiku 1000 závodníků, juniorky mají bronz
FOTO: Jednotlivci i týmy bojovali v aerobiku o nominaci v semilské hale
V Semilech byl opět špičkový aerobik, družstvo kadetek FSA skončilo čtvrté
FOTO: Soutěž v aerobiku na dva dny ovládla semilskou halu

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Upozornění na odtlakování části plynovodu v Přepeřích

Ve středu 19. června v době od 8 do 11 hodin dojde z provozních důvodů k odtlakování části VTL plynovodu DN 500 Přepeře - Paceřice, na kterém bude probíhat plánovaná oprava. Odtlakování bude probíhat řízeně odfukem na trasovém uzávěru v katastru obce Čtveřín na parcele č. 265/1 (u rychlostní silnice R10 směr Turnov - Praha). Odtlakování probíhá za trvalého dozoru pracovníků Gridservices s.r.o. Odtlakování je doprovázeno zvýšeným hlukem v okolí a může být cítit zápach zemního plynu v ovzduší, který není nijak nebezpečný

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavba stacionáře v turnovském MŠ a ZŠ Sluníčko probíhá za provozu
Soutěž ve sběru papíru a baterií v Turnově znovu vyhrála ZŠ Mašov
I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály
Hrad Valdštejn opět oblehli husité
FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
18.06.: FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT