Okresní přebor: Libštát remizoval v hitu kola s Mírovou 2:2

06.09.2018 22:50:36 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Hitem čtvrtého kola okresního přeboru byl duel v Libštátě, kam přijela Mírová. První branku vstřelili hosté, ale domácí do druhé půle stav otočili na 2:1, ve druhém poločase hosté stihli vyrovnat. Remízou skončily i další utkání Nová Ves - Horní Branná B a Vysoké - Mříčná. Vysokou výhru 4:0 si připsal Studenec nad Stružincem.

Utkání Poniklá - Jilemnice nebylo dohráno a o jeho osudu rozhodne zasedání STK. Po poločase vedli hosté 1:3, ale výsledek nakonec může STK určit jiný. V zápase nastoupil v domácím mužstvu hráč bez platného registračního průkazu, respektive hrál na jiný registrační průkaz. Konfrontace prokázala neoprávněnost startu a rozhodčí nařídil v souladu se soutěžním řádem vystřídat hráče. Utkání se mělo řádně dohrát a o jeho výsledku rozhodnout jednání STK. Hosté však odmítli do druhého poločasu nastoupit a z jejich viny tak nebylo utkání dohráno.

Košťálov/ Libštát B - Mírová 2:2 (2:1)

Branky: 12. Preissler, 18. Vancl - 7. Korček, 68. Náhlovský. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:1. Diváků: 80. Libštát: Ludvík - J. Lukeš, Baudyš, Sládek, Patka, Kobrle (73. Smolík), Preisler (56. Havlíček), Kovařík, Vancl (56. Kosina), Koldovský (90. M. Lukeš), Fiedler. Mírová: T. Mach - Kábele, Hejduk, Dědeček, Bretschneider (46. Žmolil), Iluska, L. Mach, Náhlovský, Škoda, Korček, Dvořák. Fotogalerie z utkání

Další utkání 4. kola:

Poniklá - Jilemnice 1:3 (0:0)
Utkání nebylo dohráno! Branky: 42. Hájek - 4. Šmíd, 8. Jiřišta, 15. Metelka. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:0. Diváků: 50.

Nová Ves - Horní Branná B 2:2 (2:2)
Branky: 20. Golis, 26. V. Máka - 38. Beneš, 42. D. Paulů. Rozhodčí: Nepraš, ŽK: 2:4. Diváků: 90.

Vysoké - Mříčná 1:1 (0:1)
Branky: 88. Volf - 42. Jaroš. Rozhodčí: Liška, ŽK: 1:2.

Studenec - Stružinec 4:0 (3:0)
Branky: 11. Čech, 16. Povr, 43. a 81. Kuřík. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 5:2, ČK: 1:0 (86. Pauček). Diváků: 110.