Okresní soutěž: SF Studenec vyhrál v Kruhu a postoupil na první místo

19.04.2017 17:06:53 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Druhým jarním kolem pokračovala i okresní fotbalová soutěž mužů. V hitu kola v Kruhu vyhrál Sport Future Studenec, který v první půli z minima šancí vytěžil dvě branky, zatímco domácí z převahy jen jednu. V poslední minutě pak hosté svoji výhru potvrdili třetím gólem.

V dalších utkáních Mírová vyhrála v Libštátě nad místní rezervou díky výbornému vstupu do utkání a vedení 0:2 už ve 13. minutě. I přes snížení domácích byli hosté ve druhé části lepší a dalšími dvěma góly svou výhru potvrdili. Studenec B zdolal Benecko po tříbrankovém prvním poločase, ve druhé části už branka nepadla.

Zálesní Lhota nečekaně rozstřílela 6:0 Víchovou, autorem čtyř branek byl Šritr. Hráči Horek porazili 4:2 Rovensko B, když domácí vedli o dva góly, na začátku druhé půle hosté vyrovnali, ale závěr opět patřil domácím. Remízou 4:4 skončilo utkání Tatobity - Martinice. Hosté vedli, ale domácí ještě zabojovali a získali zaslouženě bod.

15. kolo:

Libštát B - Mírová 1:4 (1:2)
Branky: Salaba - Škoda, Jíra, Fišera, Krouza. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Studenec B - Benecko 3:0 (3:0)
Branky: P. Šír, J. Šír, Štěpánek. Rozhodčí: Špidlen, ŽK: 0:0. Diváků: 80.

Zálesní Lhota - Víchová 6:0 (3:0)
Branky: Šritr 4, Šmíd, Vinšálek. Rozhodčí: Balatka, ŽK: 0:1. Diváků: 60.

Horka - Rovensko B 4:2 (2:0)
Branky: Vrbík, Nosek, Borůvka, Dohnal - Pecka 2. Rozhodčí: Janda, ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Tatobity - Martinice 4:4 (2:3)
Branky: Šimek 2, Cimbál, Nezdara - Vágenknecht 2, Morávek, Horáček. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 0:0. Diváků: 40.

Kruh - Sport Future Studenec 1:3 (1:2)
Branky: Kužel - Mečíř 2, Matoušek. Rozhodčí: Pecina, ŽK: 1:1. Diváků: 30.