Okresní soutěž: Vysoké ztratilo první body remízou v Tatobitech

07.10.2015 21:28:05 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Podzimní část okresní fotbalové soutěže pokračovala o víkendu osmým kolem. První body v sezoně ztratilo Vysoké nad Jizerou po remíze v Tatobitech, přesto zůstává první o šest body před druhou Víchovou nad Jizerou. Ta totiž také ztratila prohrou v Rovensku.

V Tatobitech už favorizovaní hosté vedli o dvě branky, ale domácí kanonýr, a bývalý brankář ve vyšších soutěžích, Radek Cimbál na konci prvního poločasu snížil a poté v 59. minutě dokonce vyrovnal. V závěru měli blíže k nečekané výhře domácí, ale skóre se již nezměnilo.

V Horkách skončilo utkání s Kruhem také remízou 2:2, i zde vedli po poločase hosté, ale domácí ve druhém poločase dokázali stav otočit, v závěru ale ještě hosté stihli vyrovnat. V přestřelce Libštátu B s Martinicemi byli nakonec o branku lepší hosté. Domácí diváci alespoň viděli celkem devět gólů.

Sport Future Studenec vyhrál v Zálesní Lhotě a propracoval se díky tomu na pěknou třetí příčku v tabulce. V Benecku si opět vzpomněli na svá lepší utkání a rozstříleli celkem sedmi góly oslabený Studenec B, autorem pěti branek byl Seidl. Rovensko B porazilo nečekaně druhou Víchovou zejména díky čtyřem brankám kanonýra Novotného.

Utkání 8. kola:

Tatobity - Vysoké 2:2 (1:2)
Branky: Cimbál 2 - Saska, Holeček. Rozhodčí: Přikryl ml., ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Horka - Kruh 2:2 (0:1)
Branky: Dohnal, Borůvka - Marek Salátek, vlastní. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 0:0. Diváků: 65.

Libštát B - Martinice 4:5 (2:3)
Branky: Semecký 2, Palounek, Lukeš - Morávek 2, Vágenknecht 2, Cejnar. Rozhodčí: Přikryl ml., ŽK: 0:3. Diváků: 50.

Zálesní Lhota - Sport Future Studenec 0:1 (0:0)
Branka: Mečíř. Rozhodčí: Lelek, ŽK: 1:0. Diváků: 70.

Benecko - Studenec B 7:0 (4:0)
Branky: Seidl 5, Kubát 2. Rozhodčí: Honců, ŽK: 3:2. Diváků: 30.

Rovensko B - Víchová 4:1 (0:0)
Branky: Novotný 4 - Kobr. Rozhodčí: Přikryl st., ŽK: 1:2. Diváků: 100.