Policie hledá muže, který ve vlaku ze Staré Paky do Liberce masturboval
07.11.2017 22:15:35 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Libštát,Košťálov,Dolánky,Malá Skála,Semily,Turnov,Liberecký kraj,Pojizeří
Policisté pátrají po totožnosti neznámého mladého muže, který v neděli 22. října cestoval v osobním vlaku z nádraží ve Staré Pace směrem do Liberce. Uvnitř vlakové soupravy se dopouštěl nevhodného sexuálního chování, přímo řečeno masturboval, což znechutilo ostatní cestující.
„V časovém údobí od 14:10 hodin do 15:15 hodin mezi Košťálovem a stanicí Liberec - Pilínkov se uvnitř soupravy dopouštěl nevhodného chování, které popudilo cestující. Na veřejnosti, kde se nacházely přepravované osoby, mezi nimiž byly i nezletilé osoby, masturboval. Počínání mladého muže zachytili cestující na záznamová zařízení. Ve stanici Liberec - hlavní nádraží v 15:25 hodin mladý muž vystoupil a zřejmě zamířil do centra města," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.
O jeho počínání, majícího znaky výtržnictví, následně informovala policii jedna z cestujících osob. Policisté přijali oznámení a začali věc vyšetřovat. „V souvislosti s tímto případem žádáme veřejnost a případné svědky o spolupráci. Na přiložené fotografii je zachycen mladý muž, po jehož totožnosti policisté pátrají. Cestující a svědci, kteří mají jakékoli informace vedoucí ke ztotožnění muže na fotografii, případně informace o výtržnictví, kterého se ve vlakové soupravě po dobu jízdy ze Staré Paky do Liberce dopustil, ať se obrátí na Policii ČR prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158 nebo přímo na služebnu Obvodního oddělení Liberec - centrum, případně také na tel. č. 974 467 100. Veškeré takto získané informace mohou policistům přispět k objasnění uvedeného případu a ke ztotožnění mladého muže," shrnul policejní mluvčí.
Související články
Agresivní muž, který v centru Semil napadl šest lidí, už je ve vazbě
Policie hledá svědky nehody, při které byla v Turnově zraněna chodkyně
Turnovský večírek skončil žárlivou scénou a útokem tyčí
Policie hledá svědky střetu auta s chodcem v Turnově
Policie hledá svědky havárie motocyklisty v Turnově
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová
Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.
Pozor na jednodenní uzavírku u Penny v Turnově
V pondělí 15. prosince 2025 od 7:00 do 18:00 hodin bude silnice III/27926 - Sobotecká ulice -přechodně úplně uzavřena. Uzavírka se dotkne úseku od vjezdu na parkoviště k Penny po výjezd od parkoviště Maškovy zahrady směrem k vlakové zastávce. Dojde zde k napojení havarijního přepojení vodovodu. Objízdná trasa je vedena zmíněným výjezdem od Maškovy zahrady, kolem areálu koupaliště k výjezdu na kruhový objezd u zimního stadionu. Autobusová zastávka u Penny bude přesunuta na parkoviště Maškovy zahrady.
Nejnovější články
Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Potravinová banka Libereckého kraje se opět dočká podpory
Dvojnásobný držitel Magnesia Litera vydává svoji pátou knihu
Turnovská socha sv. Jan Nepomuckého je zpět!
Co nového v jízdním řádu od prosince 2025?
Nejčtenější články
13.12.: Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
13.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.