Policie žádá o pomoc při pátrání po sedmnáctileté Sandře Kobrové
21.03.2013 16:37:56 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj
Při pátrání po pohřešované 17 leté dívce Sandře Kobrové z Liberce žádá policie o pomoc občany i média. Pohřešování ohlásila její matka už v sobotu 9. března s tím, že dceru pohřešuje od středy 6. března, po bezvýsledném pátrání se policie rozhodla obrátit na veřejnost.
Aktualizováno: Podle informací policie ze 30. března 2013 bylo pátrání po Sandře Kobrové odvoláno. „Dívka Sandra Kobrová již byla nalezena a vrácena rodičům," stručně potvrdila komisařka PIO KŘP LK Jana Světlá.
Dívka údajně odešla ve středu 6. března v ranních hodinách z domova, a měla jet k lékaři do Liberce, kam se však nedostavila. Večer matce volala matka Sandřiny kamarádky, že Sandra byla na oslavě narozenin její dcery. Ve večerních hodinách měla dívka odejít, ale domů se nevrátila.
V době odchodu z domova měla Sandra podle matky na sobě šedé rifle se stříbrnými korálky na kapsách, mikinu černé barvy s kapucí, která byla uvnitř žlutá, na nohou měla sportovní boty značky Nike, vzorovanou bundu s bílým podkladem, kdy na jedné polovině jsou černé puntíky a na druhé černé proužky. S sebou dále měla fialovočernou žíhanou tašku přes rameno. Dívka s sebou nemá ani mobilní telefon, ani peníze.
„Vzhledem k tomu, že dosud prováděným šetřením nezjistili policisté žádný poznatek k pobytu pohřešované, obracíme se nyní o pomoc na veřejnost. Jakýkoliv poznatek k jejímu pohybu volejte na linku 158. Děkujeme," žádá za Krajské ředitelství policie Libereckého kraje mluvčí Ludmila Knopová.
Sandra Kobrová se narodila 6. 2. 1996, má 165 centimetrů vysokou střední postavu (novější fotografie vlevo), modré oči, vlasy délky po ramena má obarvené do fialova, v pravém uchu nosí náušnici s kostičkou, atypickým znakem je u ní oční implantát místo pravého oka.
Z lednových pátrání po pohřešovaných osobách, o kterých jsme na portále Naše Pojizeří informovali, policie stále pátrá po Filipu Paškovi ze Železného Brodu, ukončeno již bylo pátrání po Milanu Dvořákovi z Liberce a již předtím byla nalezena Adriana Holasová. Díky všímavým lidem bylo úspěšné i pátrání po 11 letém Michaelu Brožovi z Liberce.
Související články:
Hledá se sedmnáctiletý Filip Pašek ze Železného Brodu
Pohřešovaného chlapce Michaela Brože vypátrali všímaví lidé v Liberci
Patnáctiletá Adriana Holasová už je nalezena
Policie pátrá po Milanu Dvořákovi z Liberce
Ztracené dívky z Turnova jsou už v pořádku doma, objevil je dědeček
Další pátrání po osobách nebo věcech najdete v rubrice KRIMI - Pátrání
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny
Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Platby na Nové radnici v Turnově pouze hotově
Městský úřad Turnov upozorňuje na omezení plateb na Nové radnici, na odboru správním a dopravním lze aktuálně platit pouze v hotovosti. Z technických důvodů na Nové radnici ve Skálově ulici aktuálně není možné hradit poplatky platební kartou, a to konkrétně na agendách odborů správního a dopravního. Radnice prosí klienty, aby si vzali s sebou nezbytnou hotovost.
Nejnovější články
Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Březen měsíc čtenářů v knihovně Semily: Příběhy, které oslovují
Osmnáctý benefiční ples hejtmana opět podpoří dobrou věc
Osobní i tvůrčí průsečíky Jana Kotíka a Ladislava Nováka
Krajští zastupitelé odsouhlasili koupi Ještědu
Nejčtenější články
23.02.: Déšť a tání sněhu zvýšily hladinu Olešky i Jizery v Semilech
23.02.: Rok 2026 v lomnickém muzeu zahajuje modelářská výstava
25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.