Pořadatelé seriálu KTM ECC přichystali pro jezdce dvě nové lokality

12.04.2015 19:00:18 | Autor: KTM ECC a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Pořadatelé seriálu KTM ECC přichystali pro jezdce dvě nové lokality

Motoristická sezona se na jaře naplno rozjíždí, takže to znamená, že se opět roztočí kola, a to již posedmé, oblíbeného motocyklového seriálu KTM ECC 2015. Jezdce čeká opravdu pestrá a dlouhá závodní sezona, protože začíná 18. dubna a končí až 25. října 2015.

„Povedlo se nám do seriálu vložit dvě nové lokality. Shodou okolností a volbou termínů v nové lokalitě začínáme první díl seriálu, a také pojedeme poslední závod," objasnil za pořadatele KTM ECC Luboš Kučera.

Začíná se 18. 4. a 19. 4. v Kunčicích nad Labem pod taktovkou AK Krakonoš Jilemnice, pokračuje 9. 5.a 10. 5. po roční odmlce opět na sjezdovce pod horou Kozákov, kde pořádají svůj závod členové Motorsportu Chuchelna a uzavřou jarní část seriálu. Podzimní klání začne ve Vysokém nad Jizerou 19. 9. tradičním jednodenním závodem, po kterém následuje přesun do Bozkova a jeden ze zakladatelů seriálu Motosport Bozkov plánuje závod v termínu 10. 10. a 11. 10. Vše vyvrcholí finálovým dvoudenním závodem v Benešově u Semil, který se stane domovem pro Enduro klub Semily, a je v kalendáři zařazen na 24. 10. a 25. 10. 2015. Součástí seriálu je tradičně i slavnostní zakončení seriálového ročníku, kterého se pro letošní sezonu zhostí AK Krakonoš Jilemnice, a symbolicky po zahájení tak sezonu i uzamkne.

Pojďme se vrátit na začátek, protože jak bylo již avizováno začíná se 18. a 19. dubna, pro seriál nově v lokalitě. „Pořadatelem závodu v nové lokalitě seriálu v Kunčicích nad Labem jsou ostřílení enduráci a také vítězové týmové soutěže uplynulého ročníku KTM ECC 2014 z AK Krakonoš Jilemnice. V Kunčicích se již v minulosti závody konaly, a to pod křídly klubu RMK Vrchlabí především zásluhou Davida Jirky, který nyní spolupracuje s Jilemnickými, a stal se pravou rukou ředitele závodu Tomáše Macháčka. Přípravy na zmíněný závod jsou již samozřejmě v plném proudu a nezbývá než doufat, že zima opravdu skončila o letošních velikonocích a v Kunčicích nás přivítá opravdové jaro. Celý seriál odstartuje sobotní dětský závod, po kterém přijdou na řadu jezdci kategorií hobby a odpoledne licencovaní," uvedl Luboš Kučera, který zároveň dodal: „Podpora a přízeň Krakonoše není také na škodu, proto přejme Jilemnickým, aby zdárně vykročili, jak k obhajobě prvenství, tak do sedmého ročníku seriálu coby pořadatelé."

Obrazem: Jak probíhalo vyhlášení KTM ECC 2014 s odkazy na celý loňský seriál

Více zpráv z endura najdete v rubrice SPORT - Motosport

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané
Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola
Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného
Méně známé místo kraje: Čedičové Provodínské kameny

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT