Pořadatelé seriálu KTM ECC přichystali pro jezdce dvě nové lokality

12.04.2015 19:00:18 | Autor: KTM ECC a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Pořadatelé seriálu KTM ECC přichystali pro jezdce dvě nové lokality

Motoristická sezona se na jaře naplno rozjíždí, takže to znamená, že se opět roztočí kola, a to již posedmé, oblíbeného motocyklového seriálu KTM ECC 2015. Jezdce čeká opravdu pestrá a dlouhá závodní sezona, protože začíná 18. dubna a končí až 25. října 2015.

„Povedlo se nám do seriálu vložit dvě nové lokality. Shodou okolností a volbou termínů v nové lokalitě začínáme první díl seriálu, a také pojedeme poslední závod," objasnil za pořadatele KTM ECC Luboš Kučera.

Začíná se 18. 4. a 19. 4. v Kunčicích nad Labem pod taktovkou AK Krakonoš Jilemnice, pokračuje 9. 5.a 10. 5. po roční odmlce opět na sjezdovce pod horou Kozákov, kde pořádají svůj závod členové Motorsportu Chuchelna a uzavřou jarní část seriálu. Podzimní klání začne ve Vysokém nad Jizerou 19. 9. tradičním jednodenním závodem, po kterém následuje přesun do Bozkova a jeden ze zakladatelů seriálu Motosport Bozkov plánuje závod v termínu 10. 10. a 11. 10. Vše vyvrcholí finálovým dvoudenním závodem v Benešově u Semil, který se stane domovem pro Enduro klub Semily, a je v kalendáři zařazen na 24. 10. a 25. 10. 2015. Součástí seriálu je tradičně i slavnostní zakončení seriálového ročníku, kterého se pro letošní sezonu zhostí AK Krakonoš Jilemnice, a symbolicky po zahájení tak sezonu i uzamkne.

Pojďme se vrátit na začátek, protože jak bylo již avizováno začíná se 18. a 19. dubna, pro seriál nově v lokalitě. „Pořadatelem závodu v nové lokalitě seriálu v Kunčicích nad Labem jsou ostřílení enduráci a také vítězové týmové soutěže uplynulého ročníku KTM ECC 2014 z AK Krakonoš Jilemnice. V Kunčicích se již v minulosti závody konaly, a to pod křídly klubu RMK Vrchlabí především zásluhou Davida Jirky, který nyní spolupracuje s Jilemnickými, a stal se pravou rukou ředitele závodu Tomáše Macháčka. Přípravy na zmíněný závod jsou již samozřejmě v plném proudu a nezbývá než doufat, že zima opravdu skončila o letošních velikonocích a v Kunčicích nás přivítá opravdové jaro. Celý seriál odstartuje sobotní dětský závod, po kterém přijdou na řadu jezdci kategorií hobby a odpoledne licencovaní," uvedl Luboš Kučera, který zároveň dodal: „Podpora a přízeň Krakonoše není také na škodu, proto přejme Jilemnickým, aby zdárně vykročili, jak k obhajobě prvenství, tak do sedmého ročníku seriálu coby pořadatelé."

Obrazem: Jak probíhalo vyhlášení KTM ECC 2014 s odkazy na celý loňský seriál

Více zpráv z endura najdete v rubrice SPORT - Motosport

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Maturanti semilského gymnázia zvou na svůj ples

Maturanti, třídní učitelé, ředitelství školy a SRPG Vás zvou na 64. maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta. V sále hraje skupina Futrál a ve vinárně je připravena diskotéka. Zažijete také nástup maturantů, šerpování, tradiční soutěž o ceny a můžete se také těšit na bohaté občerstvení. Koná se ve všech prostorách KC Golf Semily v sobotu 25. ledna od 20 hodin. Přehled lednových plesů a bálů

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. ledna
Na boj s drogovou závislostí dá letos kraj přes čtyři miliony korun
Pralyžaři podesáté míří na zásadské závody postaru
K vyhlášení sportovců okresu Semily letos dojde v Jilemnici
13. ročník Jilemnické 50 se pojede na Horních Mísečkách

Nejčtenější články

23.01.: FOTO: Soutěž Krásná a tajemná Sytovská madona vzbudila velký zájem
23.01.: V roce 2020 bude Český ráj pohádkový!
23.01.: Závod O dřevěného Krakonoše v Rokytnici oslaví dvacetiny

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT