Přepeře doma neproměňovaly šance, Velké Hamry je třikrát trestaly

19.08.2018 15:59:46 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře doma neproměňovaly šance, Velké Hamry je třikrát trestaly

Přepeře svůj první domácí divizní zápas v krajském derby s Velkými Hamry začaly tlakem. Vytvořily si několik šancí, ale gól vstřelil z protiútoku soupeř. Podobně probíhal i zbytek zápasu, když domácí nedokázali proměnit ani vyložené šance a jeden gól V. Novotného v závěru nebyl uznán pro ofsajd. Soupeř si tak z Přepeř nakonec odvezl vysokou výhru 0:3.

FK Přepeře - TJ Velké Hamry 0:3 (0:1)

Již ve 2. minutě se na vápně uvolnil Synek, jeho střela se ovšem mezi tři tyče nevešla. V 5. minutě se po dlouhém autu dostával do šance Petřík, ale rozhodčí pískal faul na brankáře. V 6. minutě vysunul Novotný na pravé straně Ježka, ten obešel Šidla, který ho zezadu fauloval za cenu žluté karty. Následný přímý kop Novotného prošel malým vápnem, ale hráči Přepeř se k zakončení nedostali. V 9. minutě předvedly Hamry rychlý protiútok. Kováčik přihrál Rudolfovi, ten za hranicí vápna napřáhl a míč skončil za zády bezmocného Hyky.

Hned po rozehře sklepl vysoký balón Synek na Ježka, ale ten z deseti metrů netrefil hostující branku. Ve 12. minutě Bína přihrál do pravého křídla na Ježka, na jehož střílený centr na malé vápno Novotný ve skluzu nedosáhl. Ve 23. minutě se autu dostal ke střele z hranice vápna hamerský Barcuch a prudká střela o kousek minula domácí branku. Ve 25. minutě si na dlouhý míč naběhl Synek, zbavil se obránce, ale Kobachidze včas vyběhl a šanci zneškodnil. Ve 39. minutě kopaly Hamry trestný kop z pětadvaceti metrů. Linka přistrčil Rudolfovi a s jeho střelou k tyči měl Hyka v brance velké starosti. Ve 42. napřáhl ke střele Bína, Černý jeho ránu ztečoval těsně vedle levé tyče. Ve 44. minutě se snažil Šedý překvapit Hyku, ale jeho lob přelétl i břevno domácí branky. V poslední minutě poločasu se snažil akrobaticky zachytit balón Petr Novotný, ale po nekoordinovaném pádu pro něho zápas skončil odvozem sanitkou s podezřením na zranění vazů jak v koleni, tak v kotníku.

Videosestřih Ivo Zahradnika:


Začátek druhé půle začal šancí Přepeř. Ve 48. minutě si na centr Krasnického naskočil kapitán Nesvadba a jeho hlavičku zastavilo břevno hostující branky. Z protiútoku vznikl před Přepeřskou brankou závar, domácí obrana míč neodkopla, zmocnil se ho Linka a s přehledem zvýšil na 0:2. V 52. minutě našel Bína na penaltě nabíhajícího Vaníčka, ale Kobachidze včasným vyběhnutím míč odkopl. V 61. minutě si navedl balón na prostředek hostující Linka a pěknou střelou pravačkou o tyč zvýšil na 0:3. Za tři minuty zahrával Radzinevičius trestný kop, Hyka si ale s jeho střelou poradil. V 76. minutě si na centr z pravé strany naběhl Dorinčák a Hyka s jeho hlavičkou do protipohybu měl plné ruce práce. Z protiútoku si na Ježkův centr naběhl na zadní tyč Vojtěch Novotný, ale jeho branka pro ofsajd nebyla uznána. V 85. minutě si na Sedláčkův roh naběhl střídající Abraham, jeho hlavičku zastavila tyčka hostující branky a před dobíhajícím Synkem obrana míč odpálila do bezpečí. V 87. minutě našel Abraham na penaltě Synka, ten se uvolnil a za již překonaným gólmanem vyhlavičkoval míč na brankové čáře obránce.

„Dostali jsme lekci z produktivity. Kdybychom hráli do rána, tak gól nedáme. Měli jsme špatné řešení předfinální a finální fáze," doplnil k utkání vedoucí mužstva Přepeř Miroslav Kvapil.

Branky: 9. Rudolf, 50. a 61. Linka. Rozhodčí: Langmajer - Duda, Šťastný, ŽK: 2:4. Diváků: 250. Přepeře: Hyka - Krasnický, Vrabec, Nesvadba, Petřík - Ježek (80. Peškar), Bína (74. Mich. Sedláček), Mar. Sedláček (84. Abraham), Vaníček (72. V. Novotný) - P. Novotný (46. Schubert), Synek.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Další divizní utkání: Zápas v Benátkách Turnovu vůbec nevyšel

Související články: 

FOTO: Divizní derby v Turnově vyrovnané, bod navíc získaly Přepeře

Fotbalovou sezonu odstartuje divizní derby Turnov - Přepeře

FOTO: Hřiště v Přepeřích otevřeli Jan Skorkovský a fotbalisté Sparty

Přepeře v předkole Mol cupu vyřadily Zbuzany

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Oslava sto let fotbalu v Lomnici objektivem Zdeňka Matury
Poděkování Luďce Kanclířové, dlouholeté pracovnici Fokusu Turnov
Do Soutěže Karla Hubáčka 2020 se přihlásilo téměř padesát staveb
O cenu památkářů se uchází nádraží Martinice a Beranův hostinec
Hradišťan s Jiřím Pavlicou otevřou Sedmihorské léto 2020

Nejčtenější články

03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci
03.07.: Bozkovská pouť nabízí opět bohatý program
03.07.: Hasiči vyprošťovali tatrovku v Mašově

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT