Zápas v Benátkách Turnovu vůbec nevyšel

20.08.2018 11:19:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Nedělní divizní zápas v Benátkách nad Jizerou fotbalistům FK Turnov nevyšel podle představ, když domácí se ujali velmi rychle vedení o dva góly a nakonec vyhráli vysoko 5:1.

SK Benátky n. J. - FK Turnov 5:1 (4:0)

Na začátku měli hosté náznaky šancí, ze kterých se dalo něco vytěžit, ale domácím se dařilo mnohem víc a po gólech Bočka a Glöcknera vedli už v 8. minutě 2:0. Ve 38. minutě fauloval v pokutovém území Tvrdý a z nařízené penalty zvýšil na 3:0 Šimeček.

Hned na začátku druhé půle snížil po rohovém kopu Šimek. Velké vzkříšení to ale pro Turnov nepřineslo, protože v 55. minutě znovu navýšil domácí náskok o čtyři góly Kocourek. Závěr zápasu se pak už jen dohrával.

„Takový zápas se hodnotí velmi těžko. Během 10 minut jsme dostali dva hloupé góly a pak přišel penaltový zákrok, po kterém to bylo už 3:0. Ve druhém poločase se nám povedlo mužstvo povzbudit, přišlo snížení, ale vzápětí domácí zase navýšili náskok. Musíme se vyvarovat příště takových hloupých chyb. Jít do toho s pokorou a větším nasazením," komentoval utkání trenér Turnova Jan Flachbart.

Branky: 5. Boček, 8. Glöckner, 38. Šimeček z penalty, 44. Jimmy, 55. Kocourek - 47. J. Šimek. Rozhodčí: Míč - Baum, Krupka, ŽK: 0:0. Diváků: 160. Střely na branku: 11:3. Turnov: Špína - Tvrdý (75. Veber), Kordík, J. Šimek, Beníšek (16. Toman) - Drahovzal, P. Havel (68. Syrovátka), Benek (28. Š. Havel), Cigánek (46. Hodač), Papoušek - Horák.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Další divizní utkání: Přepeře doma neproměňovaly šance, Velké Hamry je třikrát trestaly