Přepeře počtvrté v řadě bez obdrženého gólu

08.09.2015 11:08:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře počtvrté v řadě bez obdrženého gólu

Přepeře jely do Osečné oslabené o Hurta a Havlína, kteří jsou na hostování v divizních Semilech. Přesto jim to nevadilo v pokračování v nasazeném trendu od prvního kola v I.B třídě západ, tedy vysokém vítězství bez obdrženého gólu!

Osečná - Přepeře 0:4 (0:3)

V 15. minutě poslal Feri dlouhý balon na Martínka, ten prodloužil na Tokana, který chladnokrevně podél brankáře zavěsil - 0:1. Ve 25. minutě si na velkém vápně naskočil na balon Martínek a jeho hlavičku k tyči uklidil do branky Trč - 0:2. Ve 35. minutě dostal na vápně míč Martínek, udělal obránci kličku a střelou k tyči zvýšil už na 0:3.

Ve druhém poločase Přepeře polevily a domácí se snažili, aby jako první mužstvo v soutěži vstřelilo "přepeřákům" gól. Jenže jejich snaha končila u vápna. A tak nakonec v 83. minutě napřáhl z 20 metrů šutér Peškar a utěšenou střelou od břevna poslal míč do sítě a stanovali konečný výsledek na 0:4.

Branky: 15. Tokan, 25. Trč, 35. Martínek, 83. Peškar. Rozhodčí: Copko, ŽK: 0:2. Diváků: 70. Přepeře: Kumprecht - Hrmo, Kupka, Feri, Tušer - Trč, O. Horák, Peškar, T. Horák - Martínek (84. Kubáček), Tokan.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola

I.B třída východ: Vysoká vítězství Roztok i Horní Branné

Související články:

Přepeře v I.B třídě západ kralují, tentokrát smetly kanárem Hodkovice

Přepeře deklasovaly i Mšeno B a vedou tabulku I.B třídy západ

Nováček I.B třídy z Přepeř rozstřílel Hrádek, pět gólů zařídil Tokan

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Město Turnov přijímá žádosti o dotace na podporu sociální oblasti

Žádosti o podporu v sociální oblasti je možné podávat na Městském úřadě Turnov od 14. února do 28. února 2020 do 12.00.  Dotace se poskytuje k financování provozních nákladů (včetně osobních nákladů) souvisejících s poskytováním základních činností sociálních služeb v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, a zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů.

Na zavřených sjezdovkách hrozí nebezpečí

Horská služba varuje lyžaře a snowboardisty, aby se nepohyboval na sjezdových tratích po večerním uzavření, může dojít k vážným úrazům. Jakmile se skiareály uzavřou, na sjezdovky vyjede obslužná technika a upravuje tratě pro další den. „Pokud se tedy lyžaři vydají na sjezdovku v takovou chvíli, hrozí střet například s rolbami. Mnohem větším nebezpečím však jsou lana, kterými jsou rolby na sjezdovkách často upoutány. Ta nejsou dobře viditelná a lyžař či snowboardista se může velice vážně při nárazu do takového poutacího lana zranit," důrazně varoval návštěvníky hor René Mašín, náčelník Horské služby Jizerské hory. Připomněl, že k takové nehodě vyjeli členové HS i ve středu 26. února večer na Tanvaldském Špičáku. Vzhledem k nedisciplinovanosti lyžařů k takovým nehodám v uzavřených skiareálech už několikrát došlo. „Nebezpečí těžkých úrazů se pak samozřejmě zvýší, když lyžaři vyrazí po sjezdovce posíleni alkoholem. I takové případy nejsou výjimkou a často končí tragicky. Upozorňuji tedy všechny na bezpodmínečné dodržování všech pravidel bezpečného pohybu na sjezdových tratích, zejména Desatera FIS, které najdou na www.hscr.cz," doplnil náčelník Mašín.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Křest knihy o výtvarníkovi Harcubovi zpestřily ukázky jeho děl
Od roku 2020 je očkování psa platné pouze s označením mikročipem
FOTO: V Levínské Olešnici vzpomínali na spisovatelku Boženu Šimkovou
Bytový dům v Granátové ulici v Turnově bude zateplen
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 28. února až 1. března

Nejčtenější články

26.02.: V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
26.02.: Ve finále zimního turnaje se utkají domácí Lomnice a Železný Brod
26.02.: Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT