Přepeře počtvrté v řadě bez obdrženého gólu

08.09.2015 11:08:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře jely do Osečné oslabené o Hurta a Havlína, kteří jsou na hostování v divizních Semilech. Přesto jim to nevadilo v pokračování v nasazeném trendu od prvního kola v I.B třídě západ, tedy vysokém vítězství bez obdrženého gólu!

Osečná - Přepeře 0:4 (0:3)

V 15. minutě poslal Feri dlouhý balon na Martínka, ten prodloužil na Tokana, který chladnokrevně podél brankáře zavěsil - 0:1. Ve 25. minutě si na velkém vápně naskočil na balon Martínek a jeho hlavičku k tyči uklidil do branky Trč - 0:2. Ve 35. minutě dostal na vápně míč Martínek, udělal obránci kličku a střelou k tyči zvýšil už na 0:3.

Ve druhém poločase Přepeře polevily a domácí se snažili, aby jako první mužstvo v soutěži vstřelilo "přepeřákům" gól. Jenže jejich snaha končila u vápna. A tak nakonec v 83. minutě napřáhl z 20 metrů šutér Peškar a utěšenou střelou od břevna poslal míč do sítě a stanovali konečný výsledek na 0:4.

Branky: 15. Tokan, 25. Trč, 35. Martínek, 83. Peškar. Rozhodčí: Copko, ŽK: 0:2. Diváků: 70. Přepeře: Kumprecht - Hrmo, Kupka, Feri, Tušer - Trč, O. Horák, Peškar, T. Horák - Martínek (84. Kubáček), Tokan.