Přepeře v I.B třídě západ kralují, tentokrát smetly kanárem Hodkovice

31.08.2015 20:09:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

V sobotu, za úmorného vedra, přivítaly favorizované Přepeře mužstvo Hodkovic. Již od prvních minut měl zápas jednoznačný průběh a nakonec domácí na semilském hřišti vyhráli tenisovým skóre 6:0. Za tři kola ještě Přepeře nedostaly ani gól a s  bilancí 20:0 a devíti body jasně vedou tabulku I.B třídy západ.

Přepeře - Hodkovice 6:0 (5:0)

Ve 4. minutě po hezké uličce se do první šance dostal Martínek a trefil tyč. V 7. minutě po centru Hurta se již nemýlil a hlavou zavěsil - 1:0. V 10. minutě rozehrál Peškar rohový kop na Hrma, ten prudce vystřelil a k odraženému míči se dostal opět Martínek, aby chladnokrevně poslal míč do sítě hostů - 2:0. O dvě minuty později se k odraženému míči dostal zase Martínek, tentokrát přestřelil. V 19. minutě vystřelil Tokan a do šibenice dorážel kdo jiný než Martínek, který zkompletoval hattrick.

Ve 26. minutě vyslal krásným dlouhým pasem Peškar T. Horáka, který byl na hranici vápna faulován a Hrmo z trestného kopu těsně přestřelil.Ve 30. minutě zahrávaly Přepeře další přímý kop, k balonu se tentokrát postavil Peškar a udělal z brankáře soupeře solný sloup - 4:0. Ve 34. minutě si na centr Hurta naběhl Tokan a trefil břevno. Ve 38. minutě si na pas za obranu naběhl T. Horák a s přehledem zvýšil na 5:0! Ve 40. minutě se hosté dostali do první a jediné pološance, ale střelu z velkého vápna Vrabec v pohodě chytil.

Do druhého poločasu šli hráči Přepeř s cílem nikam se nehnat a v klidu dohrát bez obdržené branky, takže se hrál oproti první části nezáživný fotbal s minimem šancí. V 67. minutě vyslal Hrmo do úniku Havlína, a ten nezaváhal - 6:0. V 79. minutě Peškar vyslal utěšenou střelu z trestného kopu do šibenice, ale brankář Hodkovic ji zázračně vyrazil. Přesto Přepeře splnily roli favorita a v poklidném tempu s přehledem zvítězily.

Branky: 7., 10. a 19. Martínek, 30. Peškar, 38. T. Horák, 67. Havlín. Rozhodčí: Pekař - Procházka, Dytrych, ŽK: 2:1. Diváků: 50. Přepeře: Vrabec - Hrmo, Kupka, Feri, Hurt - O. Horák, Havlín, Peškar, T. Horák (46. Tušer) - Tokan (61. Trč), Martínek.