Přepeře vyřadily z poháru i Železný Brod a už jsou ve třetím kole

22.04.2016 09:24:39 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Ve druhém kole krajského fotbalového poháru hráči Přepeř porazili ve středu dalšího soupeře z krajského přeboru - po Velkých Hamrech to je mužstvo Železného Brodu, a postoupili tak už do třetího kola.

Přepeře - Železný Brod 3:0 (1:0)

Hrál se rychlý, důrazný fotbal. Fotbalisté Přepeř měli po celý zápas hru pod kontrolou a vypracovali si více brankových příležitostí. Ve 33. minutě po kombinaci na levé straně odcentroval Kvapil, obránce hostí srazil míč rukou a následovala penalta, kterou bezpečně proměnil Peškar.

V 70. minutě upláchl po pravé straně Císař, obešel dva obránce a předložil lahůdku Pěničkovi na malé vápno, a ten efektně patičkou zvýšil na 2:0. V 84. minutě přišla největší šanci hostů, ale dobře chytající Kumprecht ji zneškodnil. V 87. minutě prodloužil Rakouš hlavou dlouhý výkop a Tokan pelášil sám na brankáře a zvýšil na 3:0. V 88. minutě prudce stoupla váhová převaha domácích, když na hřiště vyběhl asi nejtěžší hráč soutěže - sekretář Přepeř Bým...

Branky: 34. Peškar z penalty, 70. Pěnička, 87. Tokan. Rozhodčí: Halama - Dvořák, Hnětynka, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Přepeře: Kumprecht - Kvapil, Hrmo (90. Kupka), Martínek, Tušer - T. Horák (76. Rakouš), Peškar, Pěnička, O. Horák - Tokan (88. Bým), Císař.

Velké Hamry - Lomnice 5:1 (1:1)

Branky: 8. Hlubuček, 62. Barcuch, 66. a 89. Kováčik, 80. Miček - 27. Drahoňovský. Rozhodčí: Šmíd - Linhart, Hnětynka, ŽK: 0:0, ČK: 0:1 (61. Gaubman). Diváků: 150. Lomnice: Zachoval - Gaubman, Janata, Hrnčíř, Nechanský - Drusan, Veber, Fišar, Košťák - Zboroň (64. Fedorko), Drahoňovský. Hrálo se 3. 4. v rámci krajského přeboru, podrobnosti zde

Další utkání 2. kola: VTJ Rapid Liberec - Frýdlant 2:2, Ruprechtice - Hrádek 5:0, Doksy - Česká Lípa 0:0. Utkání Bozkov - Košťálov se hraje 30. 4. v rámci krajského přeboru.