Přepeře vyřadily z poháru i Železný Brod a už jsou ve třetím kole

22.04.2016 09:24:39 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře vyřadily z poháru i Železný Brod a už jsou ve třetím kole

Ve druhém kole krajského fotbalového poháru hráči Přepeř porazili ve středu dalšího soupeře z krajského přeboru - po Velkých Hamrech to je mužstvo Železného Brodu, a postoupili tak už do třetího kola.

Přepeře - Železný Brod 3:0 (1:0)

Hrál se rychlý, důrazný fotbal. Fotbalisté Přepeř měli po celý zápas hru pod kontrolou a vypracovali si více brankových příležitostí. Ve 33. minutě po kombinaci na levé straně odcentroval Kvapil, obránce hostí srazil míč rukou a následovala penalta, kterou bezpečně proměnil Peškar.

V 70. minutě upláchl po pravé straně Císař, obešel dva obránce a předložil lahůdku Pěničkovi na malé vápno, a ten efektně patičkou zvýšil na 2:0. V 84. minutě přišla největší šanci hostů, ale dobře chytající Kumprecht ji zneškodnil. V 87. minutě prodloužil Rakouš hlavou dlouhý výkop a Tokan pelášil sám na brankáře a zvýšil na 3:0. V 88. minutě prudce stoupla váhová převaha domácích, když na hřiště vyběhl asi nejtěžší hráč soutěže - sekretář Přepeř Bým...

Branky: 34. Peškar z penalty, 70. Pěnička, 87. Tokan. Rozhodčí: Halama - Dvořák, Hnětynka, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Přepeře: Kumprecht - Kvapil, Hrmo (90. Kupka), Martínek, Tušer - T. Horák (76. Rakouš), Peškar, Pěnička, O. Horák - Tokan (88. Bým), Císař.

Velké Hamry - Lomnice 5:1 (1:1)

Branky: 8. Hlubuček, 62. Barcuch, 66. a 89. Kováčik, 80. Miček - 27. Drahoňovský. Rozhodčí: Šmíd - Linhart, Hnětynka, ŽK: 0:0, ČK: 0:1 (61. Gaubman). Diváků: 150. Lomnice: Zachoval - Gaubman, Janata, Hrnčíř, Nechanský - Drusan, Veber, Fišar, Košťák - Zboroň (64. Fedorko), Drahoňovský. Hrálo se 3. 4. v rámci krajského přeboru, podrobnosti zde

Další utkání 2. kola: VTJ Rapid Liberec - Frýdlant 2:2, Ruprechtice - Hrádek 5:0, Doksy - Česká Lípa 0:0. Utkání Bozkov - Košťálov se hraje 30. 4. v rámci krajského přeboru.

V krajském poháru dál Košťálov, Lomnice, Bozkov, Sedmihorky i Přepeře

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Prameny Valdštejn a Boží voda jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informoval o pravidelné kontrole pramenů vody na území města Turnova. Oba turnovské prameny jsou pitné! Prameny vody byly podrobeny pravidelnému laboratornímu přezkoumání kvality dne 20. června 2019. Splněny byly všechny hygienické limity požadované vyhláškou Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nová výstava představí v Semilech díla mistrů 1. poloviny 20. století
Fotbalisté Přepeř budou hrát v příští sezoně třetí nejvyšší ligu
Zemřel trenér nejlepších českých skokanů Zdeněk Remsa
Lovci odpadků vyrážejí do Krkonoš!
Douglaska tisolistá z Lomnice se uchází o titul Strom roku 2019

Nejčtenější články

23.06.: Škatulata aneb Jaké bude složení fotbalových soutěží?
22.06.: Letní kino v Jilemnici bude letos promítat na celkem šesti místech
24.06.: Zemřel trenér nejlepších českých skokanů Zdeněk Remsa

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT