Remíza v Holicích znamená pro Turnov definitivní záchranu v divizi

09.06.2013 19:27:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Jako na houpačce vypadal zápas fotbalistů FK Pěnčín-Turnov v Holicích. Dvakrát prohrávali, aby se 15 minut před koncem ujali vedení, ale nakonec je výsledkem remíza 3:3 po brance v 89. minutě. Smutek ze ztráty tří bodů ovšem nahrazuje definitivní jistota záchrany v divizi.

Holice - FKP Turnov 3:3 (1:1)

Hosté vstoupili do nedělního utkání aktivně a v 6. minutě mířil trestný kop Bárty do zdi. V 11. minutě odkopával Koťátkovu hlavičku domácí obránce z brankové čáry. Po šancích hostů se ale vedení ujali domácí, když Jedlička využil v 16. minutě chybu v obraně. O dvě minuty později trefil Bárta břevno domácí branky, poté přestřelil domácí svatyni Hybner a Bártovu bombu k tyči vytáhl brankář Bareš. Ve 33. minutě se ale hosté dočkali vyrovnání na 1:1, když Petřík ideálně našel Bártu.

V 52. minutě mířil znovu dobře k tyči Bárta, i tu ale vytáhl Bareš. V 73. minutě fauloval D. Hurt v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil Kopřiva - 2:1. Za dvě minuty už bylo opět srovnáno po Bártově přízemní střele k tyči. V 77. minutě se hosté dokonce ujali vedení, když centr V. Hurta zužitkoval Novotný. Poslední slovo ale měli domácí, kteří Kopřivou v 89. minutě vyrovnali na konečných 3:3.

Branky: 16. Jedlička, 73. a 89. Kopřiva (první z penalty) - 33. a 75. Bárta, 77. Novotný. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 2:1. Diváků: 50. FKP Turnov: Kamisch - D. Hurt, Hybner, Novotný, Havlín (74. Ježek) - Koubek (57. Tvrdý), Petřík, Koťátko, V. Hurt - Bárta, Benek.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 14. jarního kola

Další divizní utkání: FOTO: V posledním domácím utkání v divizi brali Semiláci alespoň bod