Rokytnice kráčí za titulem v okresním přeboru

07.06.2011 10:53:39 | Autor: Petr Ježek a Jiří Máka | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

V dalším kole okresního přeboru získali fotbalisté Rokytnice po výhře nad Kruhem zřejmě rozhodující čtyřbodový náskok před soupeři a jen sami se mohou připravit o titul. Stružinec pouze remizoval a Lomnice B dokonce prohrála, na druhé místo se tak vyšplhal Košťálov B.

Kromě zápasů o přední místa je dvě kola před koncem stále zajímavý i boj o záchranu. Hráči Mírové B nezvládli závěr zápasu s Mříčnou. Po vyrovnaném poločase šli ve druhé půli do vedení, ale hosté v posledních minutách otočili výsledek ve svůj prospěch.

Stružinec - Libštát 1:1 (1:0)

Za pěkného počasí se na stružineckém pažitu potkala dvě přední mužstva soutěže. Po neblahých zkušenostech z minulých utkání dohlížela na bezproblémový průběh utkání hlídka Policie České republiky.

Čekala se kvalitní podívaná od obou celků, realita ale byla o něco horší. Stružinec byl lepším týmem v první půli, kdy si vytvořil několik dobrých možností, z nichž dokázal jednou v 15. minutě Heřmanským skórovat střelou po zemi. V průběhu poločasu o sobě dávala vědět partička podnapilých chuligánů z Libštátu s bubnem, kteří vyvolávali rozbroje. Mnoho nechybělo a došlo k potyčce s fanoušky Stružince.

Rokytnice kráčí za titulem v okresním přeboruPřestávka prospěla hostům, kteří se ukázali ve druhé části zápasu v daleko lepším světle než domácí a zaslouženě se dočkali vyrovnání v 61. minutě po hrubé chybě gólmana Hůlka, který neudržel balon po centru exsemilského Preisslera a dobíhající M. Havlíček měl snadnou úlohu - 1:1. Největší šanci domácích zmařil praporek asistenta Jebavého, i když se libštátský stoper zapomněl vzadu. Utkání proběhlo nakonec v poklidu před tradičně početným publikem, které čítalo 200 diváků.

Branky: 15. Heřmanský -  61. M. Havlíček. Rozhodčí: Štuk, ŽK: 2:2 (Heřmanský, Vágner - Semecký, Řípa). Diváků: 200. Stružinec: Hůlek -  Hamáček, Vágenknecht, Hloušek, Bitnar (Matěja) - D. Bláha, Vágner, Vojtíšek, J. Láska (O. Bláha) -  Škopán, Heřmanský. Libštát: R. Regimon - Tichánek, Kobrle, Vaňátko, Mach - Mečíř, Řípa, Preissler, Smolík - Semecký (Hamerský), M. Havlíček. Fotogalerie z tohoto zápasu

Další utkání 26. kola:

Horní Branná B - Studenec  1:1 (1:0)
Branky: Šimek - Jezdinský . Rozhodčí: Mašek, ŽK: 2:1.Diváků: 120.

Košťálov B - Roztoky  6:2 (4:1)
Branky: Holec 2, M. Janata, J. Sádek, Pálka, M. Móro - Tuláček, Gróf. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 2:1, ČK: 1:0. Diváků: 70.

Mírová B - Mříčná 4:5 (3:3)
Branky: Tušer, Trč, Uličný, Kubáček - Kučera 3, Onak 2. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 3:2. Diváků: 80.

Lomnice B - Martinice 1:4 (0:1)
Podrobnosti domácí oddíl nenahlásil.

Zálesní Lhota - Vysoké 1:1 (0:0)
Branky: D. Paulů z penalty - Večerník. Rozhodčí: Drusan, ŽK: 2:6. Diváků: 60.

Rokytnice - Kruh 5:0 (3:0)
Branky: Havlíček 3, Zahradník, M. Martínek. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 2:1. Diváků: 100.