Rokytnický skiareál je připravený na jarní prázdniny

01.02.2019 22:19:46 | Autor: Martina Heřmanová | Rubrika: SPORT | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Rokytnický skiareál je připravený na jarní prázdniny

Díky příznivému počasí, které zavítalo do hor ve druhé půli ledna, panují na českých sjezdovkách skvělé podmínky. Ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou je před jarními prázdninami, které odstartují v pondělí 4. února, otevřeno více než 16 km sjezdových tratí.

Ještě před začátkem jarních prázdnin připravila Rokytnice odměnu pro všechny svědomité školáky. O pololetních prázdninách, které připadají na pátek 1. února, dostanou jedničkáři skipas zdarma. Podmínkou je předložení pololetního vysvědčení se samými jedničkami a doprovod lyžujícího dospělého s platným skipasem.

„Před námi jsou jarní prázdniny a spousta akcí, proto nás těší, že jsou sjezdovky v našem areálu v perfektní kondici. Na pátek 1. 2. jsme ve spolupráci s provozovateli skibusů CITY SKI připravili odměnu pro pilné školáky, kteří si za svou snahu vysloužili na pololetní vysvědčení samé jedničky. Akce platí pro návštěvníky areálu Horní Domky, kteří si přijdou skipas vyzvednout na pokladnu, a dále pak pro účastníky zájezdu z Prahy a Pardubic, kteří k nám v pátek zavítají se žlutým autobusem spol. CITY SKI. Podmínkou je předložení pololetního vysvědčení se samými jedničkami a doprovod dospělé osoby s platným skipasem. V neděli nás pak čeká letošní první kolo veřejných závodů ve slalomu #ROKY OPEN CUP. Pokud máte chuť a odvahu, přijeďte poměřit své síly a užijte si navíc bohatý doprovodný program v rámci akce SnowAdventure 2019," zve na svahy do Rokytnice ředitel Skiareálu Vít Pražák.

Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory nabízí více než 13 km sjezdovek všech úrovní obtížnosti vhodných i pro ty nejnáročnější lyžaře. K dispozici je zde také kompletní sortiment doplňkových služeb. Další bezmála 3 km sjezdových tratí nabízí skiareál Studenov, který je díky mírným a širokým svahům oblíben zejména u rodin s dětmi a snowboardistů. Vzdálenost mezi oběma areály je možné jednoduše překonat bezplatným skibusem, který jezdí denně v pravidelných intervalech.

„Od pátku 1. 2. 2019 přecházíme na ceny TOP sezony, která potrvá do neděle 10. 3. 2019. V souvislosti s cenami skipasů pro další období jsem nucen upozornit na jednu důležitou skutečnost, která se týká bodových jízdenek ve skiareálu Horní Domky a vícedenních jízdenek platných v rámci Skiregionu. S platností od 1. 2. 2019, kdy dochází ke změně sazby DPH u lanových drah, jsou rozděleny prodávané služby na jízdné na lanové dráhy a na lyžařské vleky. U všech jízdenek se prodává jízdné na lanové dráhy a lyžařské vleky pouze společně v jednom balíčku. Z důvodu této změny sazby DPH je s platností od 1. 2. 2019 pozastaven prodej výše zmíněných jízdenek. Bližší informace k této problematice rádi sdělíme prostřednictvím naší infolinky. Děkujeme za pochopení," doplnil pozvánku do Rokytnice Vít Pražák.

Provozní doba přepravních zařízení v obou lyžařských střediscích je denně od 8 do 16 hodin.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 1. až 3. února

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Rokytnici hlásí 15 kilometrů sjezdovek a skvělé lyžařské podmínky
V Rokytnici otevřeli červenou FIS a sjezdovky na Studenově
V rokytnickém skiareálu zahájí sezonu v pátek 21. prosince
Přípravy na zimní sezonu v Rokytnici vrcholí

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ze zdí hradu Jestřebí si lidé v okolí stavěli domky
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Obrazy a ilustrace Ze života hmyzu a rostlin uvidíte v jilemnickém muzeu
Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově
Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce

Nejčtenější články

06.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT