Sedmihorky rozstřílely šesti góly Košťálov

25.09.2011 15:23:37 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Karlovice - Sedmihorky

V okresním derby v krajském fotbalovém přeboru šlo v Sedmihorkách o jednoznačný zápas. Domácí se trefili za záda košťálovského brankáře Průchy čtyřikrát už do poločasu a zbytek utkání se mohl jen dohrávat.

Dobrou střeleckou formu znovu potvrdil, po hattricku proti FKP Turnov v předminulém kole, Martin Špína, který se na destrukci hostů podílel dvěma góly. Další sobotní zápas krajského přeboru Semily - Višňová skončil 1:0. Až v neděli se hrály zápasy FKP Turnov B - VTJ Rapid 3:1 a Železný Brod - Jablonec n. J. 2:1.

Sedmihorky - Košťálov 6:1 (4:0)

V 5. minutě po závaru ve vápně se k zakončení dostal domácí hráč ale jeho pokus na poslední chvíli dokázal Klazar zblokovat. Ve 12. Pavlíček dával míč mezi obránce na Banghu a ten poslal domácí do vedení. Ve 21. minutě zvýšili na 2:0, Špína dostal míč za obranu a lobem překonal brankaře Průchu.

Ve 32. minutě domácí zahrávali rohový kop a míč si do vlastní brány srazil brankář Průcha nohou - 3:0. Obrana hostů nestíhala a ve 39. se do zakončení dostal Pavlíček, který zvýšil už na 4:0. Domácí zůstávali při chuti, těsně před přestávkou se už ale Průcha překonat nenechal.

V 55. minutě přišla další šance domácích, při centru na zadní tyč se dostal míč k úplně volnému hráči, ten ovšem přestřelil branku. V 63. minutě se zrodila první vážná příležitost hostů, když Stehlík nastřelil tyč. O dvě minuty později se při rohu dostal míč ve vápně k volnému Špínovi a ten dal hlavou dal na 5:0. V 66. hosté alespoň trochu výsledek kosmeticky upravili, když se dokázal snížit Stehlík.  V 77. ovšem opět povedený centr do pokutového území našel Kusáka, který dokázal šanci proměnit a uzavřít konečné skóre na 6:1.

„Dnešní zápas měl jednoznačný průběh. Domácí měli převahu a zaslouženě vyhráli, za což jim můžu pogratulovat," uvedl po zápase vedoucí mužstva Košťálova Michal Baudyš.

Branky: 21. a 65. Špína, 12. Bangha, 32. vlastní, 39. Pavlíček, 77. Kusák - 66. Stehlík. Rozhodčí: Horák, ŽK: 0:0. Diváků: 100. FK Sedmihorky: Koubus (82. J. Staněk) - Koťátko, Švarc, Pavlíček, Bakeš, Bangha (62. Pařík), Poul (61. Kusák), O. Staněk, Špína, Pařízek, Kratochvíl. FK Košťálov: Průcha - Fejfar (46. Částek), Kašpar, Klazar, I. Móro - K. Janata, Cerman, Grafek (75. F. Tulach), Sádek - Stehlík, Zboroň (71. Blažek).

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola sezony 2011/ 2012