Semilské fanoušky potěší vánoční koncert Janka Ledeckého

06.12.2015 17:52:52 | Autor: Jitka Bažantová | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Semilské fanoušky potěší vánoční koncert Janka Ledeckého

O hudební specialitu v Kulturním centru Golf Semily se postará oblíbený zpěvák Janek Ledecký. V rámci turné Vánoce 2015 zde vystoupí v neděli 13. prosince v 19 hodin.

Na pohodovém adventním koncertu Ledecký představí své zcela nové album Na konci duhy a nebudou chybět ani oblíbené vánoční skladby jako například Ryba rybě, Sliby se maj plnit o vánocích atd.

Janek Ledecký - písničkář i rocker v jedné osobě je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Poprvé si získal pozornost publika jako frontman rockové kapely Žentour. Mnohé písně z tohoto období se staly hity, kterých má Janek za sebou celou řadu. Návštěvníci semilského koncertu nepřijdou o známé pecky, jako jsou Proklínám, Pěkná, pěkná, pěkná, nebo Všechno bude fajn, které navíc pro toto turné dostaly nový kabát.

Nápadité, měkčí, akustické podání za doprovodu legendárního smyčcového Nostitzova kvarteta a vokalistek slibuje nezapomenutelný zážitek, o který nemůžete přijít. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři KC, na pokladně Kina Jitřena, v Turistickém informačním centru v Semilech, nebo přímo z webu kcgolf.cz.

Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Kulturní akce v Pojizeří a v Krkonoších od adventu až do Nového roku

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstava semilského muzea se objeví v programu České televize
Inovační centrum za rok 2020 pomohlo 300 firmám a podnikatelům
FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš
Sníh, radost i starost na turnovských sportovištích
Každý kilometr pomáhá aneb florbalisté chtějí nasbírat 5 tisíc kilometrů

Nejčtenější články

19.01.: Obrazem: Na jilemnickém náměstí vzniká sněhový Krakonoš
20.01.: FOTO: Sněhový Krakonoš v Jilemnici je těsně před dokončením
21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT