Stružineckým proti Bozkovu B nestačila na góly ani elektronická tabule

10.09.2013 15:57:00 | Autor: Petr Ježek a Jiří Máka | Rubrika: SPORT | Obce: Stružinec,Pojizeří

Rekordní výhru si připsali v pátém kole okresního přeboru fotbalisté Sokola Stružinec. Hosté z Bozkova přijeli pouze v osmi hráčích a logicky odjeli domů s přídělem - celkem čtrnáctibrankovým. Tabulku ale stále vede Libštát, který 3:0 porazil Horní Brannou B.

Ve Vysokém nad Jizerou dokázal vyhrát Studenec, když dlouho nerozhodný stav rozsekl krásnou brankou v 80. minutě Kupkár. Druhou příčku v tabulce drží hráči Jívanu Bělá, kteří porazili 2:0 Víchovou i přes vyloučení jednoho z hráčů. Kromě tří stružineckých útočníků nastřílel hattrick i Tomášek z Nové Vsi, díky němuž hosté vyhráli v Košťálově. První body si konečně připsala Mříčná, která doma díky jediné brance Jiřišty porazila Malou Skálu. Vysoké vítězství nad Lomnicí si připsali fotbalisté Roztok, kteří ale čtyři branky nastříleli až ve druhém poločase.

Stružinec - Bozkov B 14:0 (8:0)

Hosté měli velké problémy poskládat vůbec mužstvo a přijeli pouze s osmi statečnými. Tím byly jasně vyloženy karty na stůl - cílem Bozkova bylo dostat co nejméně gólů, což se jim ale nakonec nepovedlo. Bezbrankové skóre totiž vydrželo pouze do 3. minuty, kdy se trefil Votoček. Následovalo dalších sedm branek už v prvním poločase. Ve 33. minutě dovršil hrající trenér Vágenknecht hattrick a chvíli potom spolu s Vágnerem vystřídali a pustili do hry mladší spoluhráče, Bajgara a D. Bláhu. Poločasové skóre se zásluhou D. Bláhy zastavilo na čísle 8:0.

Ve druhé půli opět fungovalo na hřišti jedno mužstvo, které pustilo bozkovské jen jednou na svoji polovinu. Po další brance se musela elektronická tabule na stružineckém hřišti vynulovat, protože číslice jsou na ní pouze do čísla 9. Třígólového zápisu dosáhli poté ještě Ševců a D. Bláha. Tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího Procházky ukončil O. Bláha nebývalé střelecké manévry čtrnáctou brankou do sítě Bozkova. Domácí hráči v zápase ještě zahodili několik dobrých možností, nastřelili tři břevna a jednu tyč. Domácí gólman Škopán se v brance hodně nudil, za celý zápas si pořádně nesáhl na balon a nešla na něho jediná střela. Konečný hvizd byl pro hráče Bozkova vysvobozením.

Branky: 3., 49. Votoček, 15., 60., 64. Ševců, 17., 27., 33. Vágenknecht, 18., 35. M. Láska, 43., 68., 77. D. Bláha, 87. O. Bláha. Rozhodčí: Procházka - Forman, Dlabola, ŽK: 0:0. Diváků: 150. Stružinec: Škopán - Hloušek, Vágenknecht (35. Bajgar), Martinec, Schreyer (46. Hamáček) - Matěja (46. O. Bláha), Ševců, Vágner (35. D. Bláha), Sehnoutek - Votoček, M. Láska. Bozkov B (osm statečných): Zeman - Picek, Vrabec, Špidlen, Hlava - Podzimek, Hykman, Vejnar.

Další utkání 5. kola (6. hrané):

Libštát - Horní Branná B 3:0 (1:0)
Branky: Janata, L. Kobrle, Mečíř. Rozhodčí: Liška, ŽK: 0:3. Diváků: 100.

Vysoké - Studenec 1:2 (1:1)
Branky: Tryzna ml. - Hylmar, Kupkár. Rozhodčí: Přikryl st., ŽK: 5:4, ČK: 0:1. Diváků: 70.

Bělá - Víchová 2:0 (2:0)
Branky: Kalenda 2. Rozhodčí: Tomášek, ŽK: 4:4, ČK: 1:0. Diváků: 130.

Košťálov B - Nová Ves 1:3 (1:2)
Branky: T. Tulach - Tomášek 3. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 1:1. Diváků: 80.

Mříčná - Malá Skála 1:0 (0:0)
Branka: Jiřišta. Rozhodčí: Šubrt, ŽK: 3:4. Diváků: 200.

Roztoky - Lomnice B 5:1 (1:1)
Branky: Kupkár 2, Baytalon, Tejchman, vlastní - Vávra. Rozhodčí: Rolf, ŽK: 1:2. Diváků: 80.