Turnovský park ožije naposledy při dětském dni s ponorkou!

08.06.2017 16:34:41 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Turnovský park ožije naposledy při dětském dni s ponorkou!

Největší akce pro děti a mládež v regionu ukončí dlouhé období, kdy městský park v Turnově procházel pouze drobnými úpravami. Během léta město plánuje velkou rekonstrukci celého prostoru. Přijďte se v sobotu 10. června odpoledne rozloučit se starým parkem a jeho symbolem - betonovou průlezkou - která bude na rozloučenou netradičně vyzdobena!

Dětský den organizuje již potřetí Středisko volného času Žlutá ponorka Turnov za účasti 15 místních spolků a organizací, pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Akci podporuje desítka firem a živnostníků, i proto může být veškerý program zdarma!

A co na vás tedy v sobotu po 14. hodině v parku čeká? Z pestrých názvů stanovišť vyberu například: sokolskou gymnastiku, judistický "Krpálkův" koutek, farmářský či geologický koutek, skautskou lukostřelbu a nebo šerm s bezpečnými zbraněmi skupiny Corvus Mortem. Mohl bych jmenovat dál, ale uvedu již jen největší lákadla, kterými tradičně bývají velké nafukovací atrakce všeho druhu, jízda na šlapacích čtyřkolkách nebo ukázky těžké techniky. Letos bude i farmářská mini zoo, promítání sférického kina a na závěr vše vyvrcholí v závějích hasičské pěny, takže rodičům doporučujeme vzít mladým suché tričko a kraťasy.

„Předem děkujeme sponzorům akce, bez jejichž pomoci bychom finančně nepokryli pronájem atrakcí a ani nemohli připravit dárečky pro všechny, kdo obejdou alespoň polovinu připravených stanovišť. Zároveň děkujeme i našemu zřizovateli Městu Turnov, které se letos poprvé významně na akci podílí.

Záštitu nad dětským dnem převzal Petr Tulpa, člen rady Libereckého kraje, které taktéž děkujeme za finanční podporu. Společně s vámi doufáme v příjemné letní počasí a těšíme se na aktivně strávené odpoledne. Začínáme ve 14 hodin!," dodal za Žlutou ponorku Turnov Tomáš Zakouřil.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Předchozí ročníky:

2016: Pestrý program Dne dětí s ponorkou vyvrcholil v závějích pěny

2015: Den se Žlutou ponorkou navštívilo v Turnově navzdory počasí 1500 lidí

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově
Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce
Prestižní vzdělávací program podpoří také žáky z Libereckého kraje
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Ulice Boženy Němcové v Turnově se také dočká kompletní rekonstrukce

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT