Turnovští fotbalisté doma nestačili na Brandýs

15.10.2017 20:30:56 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Po ještě nadějném prvním poločase se ve druhém Turnovu proti Brandýsu nad Labem už vůbec nedařilo a utržil doma porážku 1:4. V divizi C tak mužstvo ze srdce Českého ráje kleslo s 9 získanými body na předposlední místo.

FK Turnov - FK Brandýs n. L. 1:4 (1:1)

Už v 5. minutě nedělního zápasu domácí prohrávali, když neuhlídali brandýského útočníka, ten našel Folwarcznyho, který vymetl šibenici Hykovy brány. Poté měli v průběhu první půle hosté ještě dvě velké šance, když při jedné domácí zachránilo břevno a při druhé brankář Hyka. Ve 21. minutě vyrovnal za domácí tým obránce Tvrdý.

Úkolem pro turnovské hráče bylo ve druhé části zlepšit hru, ale to se nepodařilo. V 65. minutě se znovu do šibenice trefil Folwarczny a hosté opět o gól vedli. Domácí se snažili o vyrovnání, v závěru hodně otevřeli hru, čehož hosté dvakrát Moravským využili a nakonec vyhráli vysoko 1:4.

Videosestřih Ivo Zahradníka:

„V závěru jsme se snažili vyrovnat, ale hosté toho z brejku využili. Hyka přitom dvakrát jejich šanci vyrazil, ale na dorážky už neměl. Těžko to teď budeme dohánět, čekají nás těžcí soupeři - Čáslav, Pardubice B či Kratonohy. Přesto musíme podzim ještě nějak slušně dohrát, protože jsme už vážně namočení ve hře o sestup," dodal k utkání pro Naše Pojizeří trenér Turnova Jaroslav Mencl.

Branky: 21. Tvrdý - 6. a 65. Folwarczny, 87. a 88. Moravský. Rozhodčí: Šob - Novotný, Ježek, ŽK: 1:4. Diváků: 280. Turnov: Hyka - Tvrdý, Šimek (51. Benek), Novotný, Beníšek - Cigánek, Kordík, Petrlák, Papoušek (78. P. Havel), Š. Havel (69. Koubus) - Horák (69. Houžvička).