Turnovští hokejisté rozstříleli 10:4 Slavoj Liberec

23.10.2019 14:03:02 | Autor: HC Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Zápas čtvrtého kola Liberecké ligy se turnovským hokejistům povedl, když rozstříleli 10:4 Slavoj Liberec. Po druhé výhře se posunuli na třetí místo sedmičlenné tabulky, když na prvních dvou místech jsou mužstva Jičína a Frýdlantu, která ještě nezaváhala.

HC Turnov 1931 - HC Slavoj Liberec 10:4 (2:1, 6:3, 2:0)

Výsledek druhé třetiny, předznamenal výsledek celého zápasu. Domácí šli do brzkého vedení, ale hosté odpověděli a po první třetině byl stav 2:1. Druhá třetině zřejmě rozhodla o celém zápase, protože domácí hokejisté se trefili hned šestkrát, zatímco hosté jen třikrát. Vedení o čtyři branky už domácí nepustili ani ve třetí části, naopak ještě dva góly přidali a dosáhli kýžené desítky.

Branky: 3. Hujer (Švík, Maděra), 4. Hloušek (Kysela, Suska), 27. Maděra (Zákoutský Jan), 30. Suska (Hloušek, Zákoutský Jan), 30. Maděra (Hanuš, Zákoutský Jiří), 31. Kysela (Suska, Hloušek), 34. Hanuš (Vondráček, Maděra), 37. Hanuš (Maděra, Zbroj), 45. Hanuš (Maděra), 46. Duda (Švík) - 4. Tomíček V. (Burkoň, Herda), 24. Herda (Burkoň), 32. Šesták (Šebesta), 36. Herda (Tomíček V., Duda). Rozhodčí: Novák - Krejbich, Serbus. Vyloučení: 9:11, navíc Zbroj (Turnov) 10 minut. Využití: 2:1, v oslabení: 0:0. Zásahy brankářů: 22:35 (11:9, 5:15, 6:11). Diváků: 187. Turnov: Brunát - Duda, Zákoutský Jan, Kysilka, Zákoutský Jiří, Zbroj, od 40. Šimůnek Jakub - Hanuš, Maděra, Vondráček - Hloušek, Suska, Kysela - Dvořák, Švík, Hujer - Šimůnek Jiří. Liberec: Tomíček J. - Starosta, Duda, Beránek, Horáček, Vorel - Knap, Tomíček V., Burkoň, Herda, Šimáněk, Šebesta, Šesták.