Turnovští judisté hledají nové talenty
05.09.2014 09:30:17 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov
Oddíl judo TSC Turnov aktuálně pořádá nábor a zápis dívek a chlapců ve věku od 5 do 10 let v termínu do 30. září 2014. Tréninky budou probíhat na moderním odpruženém Dožo ve sportovní hale v Alšově ulici, proti nádraží ČD.
Přihlásit se můžete u těchto trenérek a trenérů a tréninky budou v uvedené dny:
Pondělí a středa od 15.00 do 16.30 - děti nar. 2004-05 Klára Volfová mobil 604 389 030
Úterý a čtvrtek od 15.00 do 16.30 - děti nar. 2006-07 Jan Zárybnický mobil 739 550 110 nebo Iveta Trpišovská mobil 733 313 145
Každý pátek od 15.00 do 16.30 - děti nar. 2008-09 Jan Zárybnický mobil 739 550 110.
Počet přihlášených je omezen kapacitou tréninkového doža - tělocvičny. O přijetí bude rozhodovat datum podání přihlášky,kterou je možné podat též na adrese: vydra.judotu@quick.cz, nebo u Jiřího Vydry na mobilu 606 260 340, u starších dětí je nutná osobní dohoda.
Související články:
Tři medaile z Českého poháru pro turnovské judo
Družstvo TSC Turnov vítězem 2. ročníku turnaje O Pohár Českého ráje
Mladí judisté TSC Turnov vyhráli druhé kolo Samurajské katany
Další zpravodajství z juda najdete přímo v rubrice SPORT - Judo
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie
Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.
Nejnovější články
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.