Únorová nabídka Kino 70 Jilemnice

12.02.2018 10:10:14 | Autor: SD Jilm a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Únorová nabídka Kino 70 Jilemnice

V Kině 70 Jilemnice v únoru uvidíte české novinky Prezident Blaník, Hmyz, Věčně tvá nevěrná, ale také filmy Tvář vody, Padesát odstínů svobody, Black Panther, Pračlověk nebo Akta Pentagon: Skrytá válka.

V případě projekce ve 3D upozorňuje vedení kina na nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně. 

Program v únoru 2018:

INDONÉSIE ZEMĚ OSTROVŮ

Čtvrtek 1. 2. 18.00
Nechte se provést cestovatelkou Radkou Tkáčikovou po třech z ostrovů tvořících Indonésii, a to po Bali, Penidě a Velké Sumatře.
Cestopisná přednáška. Vstupné 80 Kč.

COCO

Pátek 2. 2. 17.30
Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši mrtvých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.
USA - animovaný/rodinný - dabing - 105 minut. Vstupné 120 Kč

ČERTOVINY

Neděle 4. 2. 15.00
Stalo je jednou, že se v pekle uklízelo. Čerti se jen hemžili, ale protože si k práci neuměli šikovně zajít, navzájem si překáželi a klopýtali jeden přes druhého, proste hotový blázinec. Toho zmatku využili dva mladí čerti, kteří schválně ještě víc při uklízení překáželi. A pak se to stalo. Jeden zakopl, padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Toho využila hříšná duše. Rozběhla se k otevřené bráně, kterou zrovna staří čerti větrali a než se kdo nadál, byla pryč. Bylo zle. Luciper se rozhodl pro trest - čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši. Pak jim bude odpuštěno.
Česko - pohádka - 101 minut. Vstupné 120 Kč.

PREZIDENT BLANÍK

Film Prezident Blaník bude dokončen v rekordním čase

Neděle 4. 2. 17.30
Hlavní hrdina filmu Tonda Blaník ohlásil prezidentskou kandidaturu, v kampani slíbil například máslo a lithium do každé rodiny nebo korupci dostupnou pro všechny a sehnal i sto tisíc podpisů. Kandidaturu na Hrad však nakonec nepodal, když se jeho asistentovi Žížalovi nepodařilo doručit včas podpisové archy na ministerstvo vnitra. Přesto Tonda Blaník pokračuje ve snaze zachránit českou zemi a ukázat jejím obyvatelům, jak se mít líp. Celovečerní film navazuje na úspěšný seriál Kancelář Blaník. Podrobnosti o vzniku filmu
Česko- komedie - 90 minut. Vstupné 120 Kč.

TŘI BILLBOARDY KOUSEK ZA EBBINGEM

Neděle 4. 2. 20.00
Mildred Haynesové zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie. Tímto nezvyklým činem začíná bitva mezi Mildred a zástupci zákona.
USA - krimi/drama/komedie - titulky - 115 minut. Vstupné 120 Kč.

PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY

Čtvrtek 8. 2. 19.30, úterý 13. 2. 19.30 a neděle 18. 2. 20.00
Závěr slavné trilogie podle bestsellerové knižní předlohy.
USA - drama/romantický - titulky - 105 minut. Vstupné 130 Kč.

SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: TAJEMSTVÍ OHNĚ A LEDU

3D: Pátek 9. 2. 17.30
2D: Neděle 11. 2. 15.00

Pokračování populární animované série je opět plné dobrodružství, humoru i kouzel. Naši hrdinové se střetnou s magií ohně a ledu, a tak jim chvilku bude pořádně horko a chvíli zase hodně velká zima. Hlavní hrdinkou příběhu je opět odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie.
Rusko - animovaný/rodinný - dabing - 89 minut. Vstupné 140/ 120 Kč

INTIMISSIMI ON ICE: LEGENDA KRÁSY

Neděle 11. 2. 20.00
Intimissimi on Ice je audiovizuálním vrcholem letošní zimy v kinech. Překrásnou hudbu spolu s hlasem Andrei Boccelliho a kouzelnou choreografii doplní laserová show a ohňostroje přímo na ledové ploše. Mezi vystupujícími budou nejznámější bruslaři světa jakými jsou Evgeny Plushenko, Stéphane Lambiel a Shizuka Arakawa.
Itálie - hudební - 80 minut. Vstupné 200 Kč.

TVÁŘ VODY

Čtvrtek 15. 2. 19.30
Novodobá pohádka pro dospělé režiséra Guillerma del Tora ocenená nekolika Zlatými Glóby.
USA - drama/fantasy/thriller/romantický/horor - titulky - 123 minut. Vstupné 130 Kč.

V rámci festivalu Jeden svět se v Jilemnici budou ptát sexperta z Indie ZEPTEJTE SE SEXPERTA

Sobota 17. 2. 19.00
Zimní promítání filmu Zeptejte se sexperta! se koná v rámci 5. ročníku festivalu Jeden svět v Jilemnici. V celé jedné třetině indických států se ve školách nevyučuje sexuální výchova. Není proto divu, že sloupek doktora Watsy Zeptejte se sexperta v Mumbai Mirror je jedním z nejčtenějších článků vůbec.
Režie: Vaishali Sinha. Země původu: USA, Indie. Rok výroby: 2017. Stopáž: 80 minut. Vstupné dobrovolné. Hlídání dětí přímo v prostorách Kina 70 zajišťuje rodinné centrum Rodinka (50 Kč). Samostatná pozvánka

BLACK PANTHER

3D dabing: Neděle 18. 2. 17.30
2D dabing: Neděle 25. 2. 17.30

Film od studia Marvel_Black Panther je dobrodružstvím válečníka T´Chally, který se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domu do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země, aby se stal novým právoplatným králem. Když se však znovu objeví mocný dávný nepřítel, jsou T´Challovy schopnosti jako krále a Black Panthera podrobeny těžké zkoušce, neboť T´Challa je vtažen do konfliktu ohrožujícího nejen Wakandu, ale i celý svět. Tváří tvář zradě a ohrožení musí mladý král zmobilizovat své spojence a využít naplno sílu Black Pantera, aby porazil své nepřátele a zajistil svému národu a jeho kultuře bezpečnou budoucnost.
USA - akční/ dobrodružný/ sci-fi -dabing - 132 minut. Vstupné 150 Kč.

HMYZ

Čtvrtek 22. 2. 19.30
Nový snímek Jana Švankmajera. Ve vesnické hospodě ochotnický spolek zkouší Čapkovu
hru Ze života hmyzu. Během zkoušek se osudy ochotníku začínají prolínat s osudy jejich postav.
Česko/Slovensko - drama/komedie - 98 minut. Vstupné 130 Kč.

PRAČLOVĚK

Pátek 23. 2. 17.30 a středa 28. 2. 17.30
Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v cele s padoušským lordem Bafonem. Dug se nakonec díky náhodě ocitá přímo uprostřed nepřátelského území a tam vsadí budoucnost svého kmene do podivné hry, ve které se dvě stejně velké skupiny bojovníků snaží kopat do kožené koule. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio.
V. Británie - animovaný/rodinný - dabing - 90 minut. Vstupné 130 Kč.

VEČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ

Neděle 25. 2. 20.00
Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší
a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka, pracující v manželské poradně, naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra muže začít.
Česko - komedie/drama/romantický.Vstupné 130 Kč.

AKTA PENTAGON: SKRYTÁ VÁLKA

Úterý 27. 2. 19.30
Film líčí příběh novinářů deníku The Washington Post a The New York Times, kteří zveřejnili tajnou zprávu označovanou jako Pentagon Papers o angažovanosti americké vlády během války ve Vietnamu. Snaha o ututlání skutečností trvající čtyři prezidentská období donutila první americkou vydavatelku Kate Graham a ambiciózního šéfredaktora Bena Bradleeho z deníku The Washington Post vyhlásit vládě bezprecedentní válku o zveřejnění tajné vládní zprávy Pentagon Papers.
USA - drama - titulky - 115 minut. Vstupné 120 Kč.

V rámci festivalu Jeden svět se v Jilemnici budou ptát sexperta z Indie

Film Prezident Blaník byl dokončen v rekordním čase

Co jste zmeškali v jilemnickém kině v ledna?

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Únorová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Únorová nabídka kina Sféra v Turnově

Únorová nabídka KC Kino Železný Brod

Únorová mimořádná promítání v Lomnici

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Cyklojízda Greenway Jizera 2019 se koná 22. září
Zářijové novinky ze semilské knihovny
Skupina Českého poháru volejbalistek se hrála v Turnově
Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT