FOTO: Na maškarní do Bozkova dorazili králíci z klobouku i rychlé šípy
09.02.2016 21:36:22 | Autor: pjs | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Bozkov
Další ročník bozkovských maškarních plesů proběhl o víkendu. Ty se vyznačují vždy originálními maskami a propojením odpoledních bálů pro děti a večerního řádění dospělých. Večer ovládli parket exotické tanečnice, mimoňové, vězňové, pavoučí tlupa, celá Klapzubova jedenáctka, králíci z klobouku a také rychlé šípy i s ježkem v kleci.
„Odpoledne nás navštívilo něco přes 100 dětí a spolu s dospěláckým doprovodem byl sál zaplněný velice solidně. Večer to nejprve nevypadalo moc optimisticky, ale nakonec dorazilo 200 lidí dorazilo, ono i drtivá účastníků je tradiční a stává se nám z toho taková malinko větší uzavřená společnost, drtivou většinu lidí potkáváme každoročně, čehož si samozřejmě ceníme. Musím samozřejmě poděkovat našim sponzorům těchto plesů, bez nichž by to rozhodně nešlo. Nakonec musím poděkovat našim členům a příznivcům, kteří přiložili ruku k dílu a jakkoliv se podíleli na přípravě nebo pořádání akce," uvedl za pořadatele Karel Čermák.
Akci pořádal Sbor dobrovolných hasičů v Bozkově, hudbu měl na starosti DJ Baly. Kompletní rozsáhlé fotogalerie Karla Čermáka z dětského karnevalu a karnevalu pro dospělé.
Bohatá únorová nabídka plesů, bálů a karnevalů v Pojizeří
Předchozí maškarní bály v Bozkově:
2015: FOTO: Na maškarní do Bozkova přilétla včelka Mája i olympští bohové
2014: FOTO: Maškarní v Bozkově nevynechali upíři, piráti ani hokejista Nedvěd
2013: FOTO: Maškarní v Bozkově navštívili neandrtálci, Zadar Prudič i broučci
2012: FOTO: V Bozkově tancovali princezny, upíři, ale i posádka Costa Concordia
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 53 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Nejčtenější články
18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.