V Rokytnici jsou podmínky na lyžování výborné, přijede i Viki Cabadaj

22.02.2019 15:07:26 | Autor: Martina Heřmanová | Rubrika: SPORT | Obce: Rokytnice nad Jizerou

V Rokytnici jsou podmínky na lyžování výborné, přijede i Viki Cabadaj

Sněhové podmínky na sjezdovkách v Rokytnici jsou výborné a jižní svahy Lysé hory skýtají ve slunečném počasí nádherná panoramata. V provozu jsou bez omezení obě lyžařská střediska. Skiareál Studenov, který je dostupný z náměstí, je se svými širokými mírnými svahy vhodný zejména pro začínající lyžaře a pro rodiny s dětmi.

Sjezdovky v areálu Horní Domky svou kvalitou, délkou a různorodostí naopak uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších lyžařů. Ve dnech 23. a 24. února proběhne v areálu Horní Domky akce s názvem Rossignol Demo Tour & Big Test Dynastar, kde je pro návštěvníky připraveno testování lyží zdarma a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé se spoustou soutěží o zajímavé ceny. Celým dnem Vás provede zkušený moderátor Jan Antonín Duchoslav alias „Viki Cabadaj".
 
„Vývoj letošní zimní sezony je velmi příznivý. Až do poloviny února jsme díky dostatečnému množství mrazivých dnů pravidelně doplňovali sněhovou pokrývku, což nám umožnilo zajistit pro návštěvník našeho lyžařského střediska ideální podmínky. Od poloviny února si užíváme slunečného počasí a dle předpovědi nás čekají další dny s modrou oblohou. Příznivá předpověď počasí pro nadcházející víkend nás těší zejména s ohledem na plánovanou akci Rossignol Demo Tour & Big Test Dynastar, která proběhne v areálu Horní Domky u nástupiště lanové dráhy na Lysou horu. V rámci této akce budou moci návštěvníci otestovat nejnovější lyžařské produkty značek Rossignol a Dynastar z kolekce 18/19. V nabídce je připraveno více než 100 párů lyží - různé délky, slalomky, obřačky... Testování proběhne navíc zcela zdarma. Ve zbytku sezóny bychom uvítali ještě nějakou tu přírodní sněhovou nadílku, která je důležitá hlavně pro udržení provozu sjezdovek na Studenově," uvedl k provozu Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Lyžařská střediska Horní Domky a Studenov jsou v provozu denně od 8 do 16 hodin, lanová dráha na Lysou horu zahajuje provoz v 8.15. Z náměstí do skiareálu Horní Domky vozí lyžaře bezplatný skibus, který jezdí ve čtvrthodinových intervalech.

„Ve slunečných dnech se často setkáváme s dotazy, zda je možné využít přepravu lanovou dráhou na Lysou horu i bez lyží či běžek na nohou. Rádi bychom touto cestou pozvali na hřebeny i nelyžaře, kteří si chtějí krásu zimních Krkonoš vychutnat po svém. Lanová dráha A5 na Lysou horu převáží pěší turisty v průběhu celé provozní doby nahoru i dolů bez omezení," doplnil pozvánku Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 22. až 24. února

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Rokytnický skiareál je připravený na jarní prázdniny
V Rokytnici hlásí 15 kilometrů sjezdovek a skvělé lyžařské podmínky
V Rokytnici otevřeli červenou FIS a sjezdovky na Studenově
V rokytnickém skiareálu zahájí sezonu v pátek 21. prosince
Přípravy na zimní sezonu v Rokytnici vrcholí

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Měsíční zkušební provoz zahájila 3. srpna nová turistická linka 790 z Tanvaldu na Smědavu, jejíž trasa vede kolem vodní nádrže Souš. Krátké, avšak unikátní autobusové spojení mělo za cíl ověřit, jaká bude po autobusovém spojení dosud dopravně oddělených částí Jizerských hor poptávka, a také to, jak bude pro autobus silnice mezi Smědavou a Souší průjezdná. Více podrobností

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: V I.A třídě vládnou týmy z Pojizeří, první Lomnice opět nadílela
Družstva atletů AC Turnov bojovala v baráži o první ligu
Oprava opěrné zdi finišuje, liberecký tunel čeká částečná uzavírka
Rada a Správa KRNAP se dohodly na návrhu cest v klidových územích
Jubileum vynálezce Vladimíra Svatého připomenou v Liberci i Roztokách

Nejčtenější články

15.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola
16.09.: Obrazem: 16. ročník Semilského pecnu
16.09.: Krajský přebor: Rovensko i v devíti vybojovalo s Chrastavou bod

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT