V Sedmihorkách zahraje skupina Smokie, soutěžte s námi o lístky!

13.06.2016 13:38:09 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

V Sedmihorkách zahraje skupina Smokie, soutěžte s námi o lístky!

Aktualizováno o jména výherců: Skupina Smokie odstartuje pásmo koncertů a divadel v rámci Sedmihorského léta ve středu 15. června od 19 hodin. Speciálním hostem bude blues-rocková kapela The Cell. S námi si můžete zahrát o celkem 6 vstupenek na koncert zdarma!

Britská skupina Smokie hraje již 50 let glamrockovou hudbu a k jejím nejznámějším skladbám patří Living next door to Alice, Needles and Pins, Have you ever seen the rain nebo Whiskey in the Jar, které na koncertu v Sedmihorkách také pravděpodobně zazní.

 Naše Pojizeří a Naše Jablonecko je mediálním partnerem Sedmihorského léta 2016. Pořadatelé proto pro naše čtenáře připravili soutěž o šest vstupenek na koncert kapely Smokie, která Hudební a divadelní Sedmihorské léto odstartuje 15. června 2016. Soutěž končí v neděli 12. 6. 2016. Výherci vstupenek budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Těchto šest vylosovaných výherců získává vstupenky zdarma na koncert Smokie: Vlaďka Petrlíková, Monika Rezlerová, Erika Maciková, Libor Vondruška, Radka Krejčová a Hana Houšková. 

Celkem soutěžilo 76 čtenářů, ovšem jen 67 odpovědí bylo správných. Hrajte s námi dál, budeme soutěžit i o další vstupenky na akce v rámci Sedmihorského léta.

Pro fanoušky Smokie navíc pořadatelé připravili ještě jednu soutěž - o osobní setkání se Smokie! Budete tak mít možnost si popovídat, vyfotit se a získat autogram (více informací o této soutěži na www.sedmihorskeleto.cz).

Glamrockoví pardálové už míří do Českého ráje

Rozhovor Smokie Terrry Uttley: Vracet se k vám je fajn

Legendární Smokie odstartují Sedmihorské léto 2016 - kompletní přehled akcí

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jeden svět 2026 v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
V Turnově oslaví Světový den vody!
Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele
V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích

Nejčtenější články

16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
16.03.: Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT