VIDEO: Turnov zakončil sezonu prohrou s Vysokým Mýtem

17.06.2016 14:15:19 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

VIDEO: Turnov zakončil sezonu prohrou s Vysokým Mýtem

Nepovedených 13 minut, ve kterých obdrželi turnovští fotbalisté 4 góly, rozhodlo o prohře 2:4 v posledním divizním utkání sezony s Vysokým Mýtem. Utkání se hrálo ve středu 15. června na turnovském městském stadionu.

Turnov - Vysoké Mýto 2:4 (1:4)

Turnov se ujal vedení ve 14. minutě po trestném kopu Papouška ze strany. V 18. minutě ale srovnal vysokomýtský Živný, a poté nastaly zlé minuty pro turnovské hráče. Za 13 minut do 31. totiž hosté góly Štěpánka, Fikejze a Motla otočili až na 1:4!

Opaření domácí se zmohli na odpor až na začátku druhé půle, kdy snížil na rozdíl dvou branek Moravec. Další šance už ale domácím nevyšly - Novotného střelu vyrazil gólman Zavřel, v 75. minutě Horák téměř na brankové čáře trefil brankáře.

V posledním utkání jara tak Turnov neuspěl, přesto jde o vydařenější sezonu, ve které až do závěru hrál o medailové příčky a nakonec skončí na pěkném pátém místě.

Videosestřih Ivo Zahradníka:


Branky: 14. Papoušek, 55. Moravec - 18. Živný, 22. Štěpánek, 29. Fikejz, 31. Motl. Rozhodčí: Vít - Stieber, Novotný, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Turnov: Hyka - Šimek, Novotný, Kordík (31. Matoušek), Petřík (46. Hurt) - Tvrdý (85. Drahovzal), Horák, Dlouhý (64. Beníšek), Havel (67. Cigánek) - Papoušek, Moravec.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 14. jarního kola

Další divizní utkání: 

FOTO: S divizí se semilští fotbalisté rozloučili výhrou nad Jaroměří

Jabloneček už nehraje, Litol předčasně odstoupil

Související články:

V Jaroměři vyhrál Turnov 1:3, premiérovou branku slavil Tvrdý

VIDEO: Turnov doma přehrál třetí Dvůr Králové

Admira vzala gólem v závěru Turnovu všechny body

Turnov zdolal brankou Šulce Ústí a je třetí v divizní tabulce

Vítězná série Turnova skončila v Letohradě

Turnov doma zdolal i díky gólu Papouška Kutnou Horu

V okresním divizním derby v Semilech jasně lepší Turnov

Turnovští uhájili se Suchdolí těsnou výhru

Fotbalisté Turnova doma otočili zápas s Novým Borem

Turnováci vyplenili i přes dva zraněné Trutnov

Divizní derby v Turnově překvapivě ovládl Jabloneček

Turnov i v deseti otočil utkání s FK Litol

Turnovský fotbalový klub změnil svůj název na FK Turnov

Favorizované Živanice vyhrály v Turnově o tři branky

Hradecká Olympie rozhodla proti Turnovu už po 12 minutách

Divizní mužstva vstupují do jarní části - souhrn změn a příprav

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Místní poplatek z pobytu v Turnově 2026

Městský úřad Turnov, odbor finanční informuje o výši a splatnosti místního poplatku z pobytu pro rok 2026. Od roku 2025 platí Obecně závazná vyhláška č. 7/2023 o místním poplatku z pobytu. Ubytovatel vybírá za osobu a noc 30 Kč za úplatný pobyt trvající nejvýše 60 po sobě jdoucích dnů u jednoho poskytovatele pobytu bez ohledu na to, kde je poskytnut nebo jaký má účel. Tedy vedle hotelů, motelů a penzionů se jedná také o soukromé domy, byty, ateliéry, karavany, stany apod. Ubytovatelé vybraný poplatek odvádí pololetně v hotovosti nebo na účet města, a to vždy do 15 dnů po skončení příslušného pololetí.

Obojživelníci se v Libereckém kraji opět dostanou k rybníkům bezpečně

Liberecký kraj bude i letos přenášet obojživelníky přes silnice na místa, kde se rozmnožují, aby nedocházelo k jejich hromadným úhynům. Krajská rada včera schválila podání žádosti o dotaci z programu Ministerstva životního prostředí, který podporuje péči o přírodu a chráněné druhy. „Projekt se osvědčil již v předchozích letech a díky němu se podařilo zachránit stovky žab a čolků. Každý rok sledujeme, jak se zvířata bezpečně dostávají na svá místa rozmnožování, a víme, že podobné akce veřejnost velmi oceňuje," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavou představují tvorbu Ivy Nyplové u příležitosti životního jubilea
Krajské příspěvkové organizace nabídnou v únoru pestrý program
Nový rok zahájili Maloskalští výhrami nad Havlíčkovým Brodem
Agentura regionálního rozvoje už 30 let mění k lepšímu Liberecký kraj
Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru

Nejčtenější články

29.01.: ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
29.01.: Nízkoprahové centrum v Semilech nabízí pomocnou ruku pro mládež
30.01.: Výstavu Ellen Jilemnické v Semilech okoření komentovaná prohlídka

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT