Železnobrodský jarmark letos oživí písničky Jaroslava Uhlíře

09.06.2017 14:54:00 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Železnobrodský jarmark letos oživí písničky Jaroslava Uhlíře

Z ouřadu purkmistrovského staroslavného města Železného Brodu se všem domácím i cizím na vědomost dává, že se opět koná slavný Železnobrodský jarmark 2017. Kromě tradičního jarmarečního zboží a atrakcí se můžete těšit na vystoupení Jaroslava Uhlíře, Pavla Callty nebo kapely De Bill Heads.

Páteční program odstartují železnobrodští Revival 60´s, od kterých si žezlo převezme rocková kapela z Turnova s názvem Prorock. V sobotu bude programpokračovat oblíbenou tradicí, kdy starosta města předá z balkonu radnice jarmareční práva ochotníkům z divadelního spolku Tyl.

Během dopoledne se o hudební program postará dechová hudba Broďanka, po obědě ji vystřídají swingové melodie kapely Swing Grass Revival. Následovat bude místní rocková formace Franty Dědečka s názvem Voliéra. Pěvecký soubor Řetízek svým vystoupením oslaví významné kulaté čtyřicáté narozeniny svého souboru.

Jednou z hlavních hvězd celého víkendu bude bezesporu Jaroslav Uhlíř, který zahraje v sobotu od 17 hodin. Po něm následuje od 19 hodin vystoupení Pavla Callty a od 21 hodin následuje skupina De Bill Heads, která si poslední song zahraje společně s DJ Baly a Peťákem. Oba DJ vás poté budou bavit až do rána při mixování skvělé disko hudby.

V neděli vás rytmy kapely Tres Udos přenesou do Mexika. Během přestávek kapely vystoupí děti, mládež a ženy z FSA Jany Boučkové s ukázkou tanečních vystoupení a sportovního aerobiku. Kompletní line-up jarmarku, včetně všech dalších důležitých informací je již zveřejněn na webových stránkách města. Mimo jiné návštěvníky čeká stánkový prodej všeho druhu, prodej a ukázka výroby řemeslných výrobků, lidové hospody a atrakce po celém našem městě.

Faking Hard music Fest 5

V Husově ulici se koná i Faking Hard music Fest 5 - pátý ročník dvoudenního festivalu za účasti 16 hardcore/metal/crossover kapel. V pátek od 17 hodin vystoupí: konspirační Teorie (crossover/noise) Železný Brod, Johnny Stalk (hardcore/ punk) Heřmanův Městec, Caffeine (crossover) Praha, F.O.B. (death/metalcore) Tábor, F. a. king (crossover) Železný Brod, Forrest Jump (hardcore/crossover) Bučovice. A v sobotu od 17 hodin zahrají: Breed (hardcore/rap) Varnsdorf, Censorshit (hardcore/rap) Ostrov nad Ohří, Rain (crossover) Nové Město pod Smrkem, D.o.P. (metal/hardcore) Žďár nad Sázavou, Plán B (hardcore/punk) Tanvald, Plán To Kill (metal/hardcore) Pardubice. Pořádá Faking bookings a F. a. King.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v červnu

Jaký byl program jarmarku v roce 2016?

Občané Železného Brodu si znovu přejí klasický jarmark

Jaký byl program jarmarku v roce 2015? 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Čištění kanalizace omezí parkování v ulici Antonína Dvořáka v Turnově

Severočeské vodovody a kanalizace budou v pondělí 15. července čistit kanalizaci. Kvůli práci nebude možné parkování v ulici Antonína Dvořáka. „Již ve čtvrtek byly v ulici Antonína Dvořáka umístěny dopravní značky zakazující stání vozidel v čase od 6:00 do 15:00 hodin," přiblížil vedoucí odboru dopravy Pavel Vaňátko. Doplnil, že práce spočívá v prohlídce kanalizačního potrubí kamerou a poté proběhne následné čištění. Zákazové značení je umístěno v parkovacích zálivech od radnice, kolem lékárny a dál.

V jablonecké nemocnici zahajují stavbu propojovacích chodeb

Od pátku 12. července na zhruba čtyři týdny ovlivní vnitřní provoz jablonecké nemocnice bourací a stavební práce související s výstavbou dvou propojovacích chodeb do nového pavilonu. Jedna chodba povede ze stávající urologické ambulance v přízemí, druhá z prostor vedle chirurgického JIP v prvním patře. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V harrachovské sklárně se konají už šestnácté Pivní slavnosti
Zážitková turistika nabídne mačkání skla i Kubíkův týden
Severočeské muzeum představuje restaurované klenoty ze sbírek
Turnovská ZŠ Žižkova je v obležení stavebních firem
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019

Nejčtenější články

15.07.: Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
15.07.: Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk
16.07.: Krkonoše zůstávají otevřené! Ministr vyjednal s Krakonošem ještě šanci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT