Železnobrodský jarmark letos oživí písničky Jaroslava Uhlíře

09.06.2017 14:54:00 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Železnobrodský jarmark letos oživí písničky Jaroslava Uhlíře

Z ouřadu purkmistrovského staroslavného města Železného Brodu se všem domácím i cizím na vědomost dává, že se opět koná slavný Železnobrodský jarmark 2017. Kromě tradičního jarmarečního zboží a atrakcí se můžete těšit na vystoupení Jaroslava Uhlíře, Pavla Callty nebo kapely De Bill Heads.

Páteční program odstartují železnobrodští Revival 60´s, od kterých si žezlo převezme rocková kapela z Turnova s názvem Prorock. V sobotu bude programpokračovat oblíbenou tradicí, kdy starosta města předá z balkonu radnice jarmareční práva ochotníkům z divadelního spolku Tyl.

Během dopoledne se o hudební program postará dechová hudba Broďanka, po obědě ji vystřídají swingové melodie kapely Swing Grass Revival. Následovat bude místní rocková formace Franty Dědečka s názvem Voliéra. Pěvecký soubor Řetízek svým vystoupením oslaví významné kulaté čtyřicáté narozeniny svého souboru.

Jednou z hlavních hvězd celého víkendu bude bezesporu Jaroslav Uhlíř, který zahraje v sobotu od 17 hodin. Po něm následuje od 19 hodin vystoupení Pavla Callty a od 21 hodin následuje skupina De Bill Heads, která si poslední song zahraje společně s DJ Baly a Peťákem. Oba DJ vás poté budou bavit až do rána při mixování skvělé disko hudby.

V neděli vás rytmy kapely Tres Udos přenesou do Mexika. Během přestávek kapely vystoupí děti, mládež a ženy z FSA Jany Boučkové s ukázkou tanečních vystoupení a sportovního aerobiku. Kompletní line-up jarmarku, včetně všech dalších důležitých informací je již zveřejněn na webových stránkách města. Mimo jiné návštěvníky čeká stánkový prodej všeho druhu, prodej a ukázka výroby řemeslných výrobků, lidové hospody a atrakce po celém našem městě.

Faking Hard music Fest 5

V Husově ulici se koná i Faking Hard music Fest 5 - pátý ročník dvoudenního festivalu za účasti 16 hardcore/metal/crossover kapel. V pátek od 17 hodin vystoupí: konspirační Teorie (crossover/noise) Železný Brod, Johnny Stalk (hardcore/ punk) Heřmanův Městec, Caffeine (crossover) Praha, F.O.B. (death/metalcore) Tábor, F. a. king (crossover) Železný Brod, Forrest Jump (hardcore/crossover) Bučovice. A v sobotu od 17 hodin zahrají: Breed (hardcore/rap) Varnsdorf, Censorshit (hardcore/rap) Ostrov nad Ohří, Rain (crossover) Nové Město pod Smrkem, D.o.P. (metal/hardcore) Žďár nad Sázavou, Plán B (hardcore/punk) Tanvald, Plán To Kill (metal/hardcore) Pardubice. Pořádá Faking bookings a F. a. King.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v červnu

Jaký byl program jarmarku v roce 2016?

Občané Železného Brodu si znovu přejí klasický jarmark

Jaký byl program jarmarku v roce 2015? 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Eurokomisařka Věra Jourová besedovala v Turnově
Příslušníci jordánských ozbrojených cvičili u hasičů v Liberci a Jablonci
Proti vedoucímu Chomutovu získal Dalmach první výhru v sezoně
Hasiči vyjížděli k požáru garáže v Liberci
Slánští ochotníci zvou na premiéru hry Tchýně na zabití

Nejčtenější články

15.10.: K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté v Turnově zastavovací pás
14.10.: I.A třída: Na první místo se díky výhře v Košťálově vrátila Lomnice
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT