Železnobrodský jarmark letos oživí písničky Jaroslava Uhlíře

09.06.2017 14:54:00 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Železnobrodský jarmark letos oživí písničky Jaroslava Uhlíře

Z ouřadu purkmistrovského staroslavného města Železného Brodu se všem domácím i cizím na vědomost dává, že se opět koná slavný Železnobrodský jarmark 2017. Kromě tradičního jarmarečního zboží a atrakcí se můžete těšit na vystoupení Jaroslava Uhlíře, Pavla Callty nebo kapely De Bill Heads.

Páteční program odstartují železnobrodští Revival 60´s, od kterých si žezlo převezme rocková kapela z Turnova s názvem Prorock. V sobotu bude programpokračovat oblíbenou tradicí, kdy starosta města předá z balkonu radnice jarmareční práva ochotníkům z divadelního spolku Tyl.

Během dopoledne se o hudební program postará dechová hudba Broďanka, po obědě ji vystřídají swingové melodie kapely Swing Grass Revival. Následovat bude místní rocková formace Franty Dědečka s názvem Voliéra. Pěvecký soubor Řetízek svým vystoupením oslaví významné kulaté čtyřicáté narozeniny svého souboru.

Jednou z hlavních hvězd celého víkendu bude bezesporu Jaroslav Uhlíř, který zahraje v sobotu od 17 hodin. Po něm následuje od 19 hodin vystoupení Pavla Callty a od 21 hodin následuje skupina De Bill Heads, která si poslední song zahraje společně s DJ Baly a Peťákem. Oba DJ vás poté budou bavit až do rána při mixování skvělé disko hudby.

V neděli vás rytmy kapely Tres Udos přenesou do Mexika. Během přestávek kapely vystoupí děti, mládež a ženy z FSA Jany Boučkové s ukázkou tanečních vystoupení a sportovního aerobiku. Kompletní line-up jarmarku, včetně všech dalších důležitých informací je již zveřejněn na webových stránkách města. Mimo jiné návštěvníky čeká stánkový prodej všeho druhu, prodej a ukázka výroby řemeslných výrobků, lidové hospody a atrakce po celém našem městě.

Faking Hard music Fest 5

V Husově ulici se koná i Faking Hard music Fest 5 - pátý ročník dvoudenního festivalu za účasti 16 hardcore/metal/crossover kapel. V pátek od 17 hodin vystoupí: konspirační Teorie (crossover/noise) Železný Brod, Johnny Stalk (hardcore/ punk) Heřmanův Městec, Caffeine (crossover) Praha, F.O.B. (death/metalcore) Tábor, F. a. king (crossover) Železný Brod, Forrest Jump (hardcore/crossover) Bučovice. A v sobotu od 17 hodin zahrají: Breed (hardcore/rap) Varnsdorf, Censorshit (hardcore/rap) Ostrov nad Ohří, Rain (crossover) Nové Město pod Smrkem, D.o.P. (metal/hardcore) Žďár nad Sázavou, Plán B (hardcore/punk) Tanvald, Plán To Kill (metal/hardcore) Pardubice. Pořádá Faking bookings a F. a. King.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v červnu

Jaký byl program jarmarku v roce 2016?

Občané Železného Brodu si znovu přejí klasický jarmark

Jaký byl program jarmarku v roce 2015? 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace

Desátý ročník fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky byl vyhlášen

Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody vyhlásila jubilejní desátý ročník fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky. Každý může přihlásit maximálně čtyři snímky z Jizerských hor, a to až do uzávěrky, která je 5. června 2020. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj se zapojí do kampaně na podporu autistů alespoň symbolicky
Kriminalisté již vyšetřili incident v prodejně na semilském náměstí
Nakažených v Libereckém kraji 129 lidí, do obcí se rozvážejí nanofiltry
Skútry řádily v první zóně Krkonošského národního parku
Podještědské derby proti koronaviru

Nejčtenější články

31.03.: Nakažených koronavirem je v Libereckém kraji už 99 osob
01.04.: Nakažených v kraji je už 108, páté odběrové místo bude v Turnově
02.04.: Nakažených v Libereckém kraji 129 lidí, do obcí se rozvážejí nanofiltry

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT