Zimní turnaj vyhrál pořádající dorost Mšena

09.04.2014 09:39:41 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: SPORT | Obce: Semily,Liberecký kraj

Finálové utkání zimního turnaje dorostu a mužstva OP Maršovic se hrálo v sobotu 29. března na UMT v Břízkách za krásného jarního počasí. Domácí dorost Jiskry Mšeno zvítězil 3:1 a tím vyhrál i celý turnaj. Turnaje se zúčastnil i dorost SK Semily, který skončil na sedmé příčce.

Jiskra Mšeno dorost - Sokol Maršovice 3:1(0:1)

Zápas se hrál od začátku ve slušném tempu a nasazení. První poločas byl vyrovnaný, kdy se akce střídaly na obou stranách. Na hráčích Jiskry byl vidět respekt ze soupeře, který postupem času postupně opadal. O výsledku prvního poločasu rozhodla chyba domácího brankáře, který nedosáhl na centr a Lébl hlavou usměrnil míč do branky.

Ve druhém poločase se hráči Jiskry zbavili zbytečného respektu, zrychlili hru a začali se lépe pohybovat. Díky tomu se dostávali více do hry i do zakončení. Vyrovnání se dočkali po rohovém kopu, který do branky usměrnil To. Maršovice se nevzdávaly a hlavně agilní Lupa pálil za všech pozic, avšak obrana v čele s brankářem Balatkou vše zachránila. Druhý gól vsítil nechytatelnou střelou z hranice vápna Procházka. Výsledek završil opět To, který zužitkoval nádhernou přihrávku Nguyena, který si pohrál s obráncem, nasadil mu jesličky a přihrál před prázdnou branku. Utkání obou mužstev se určitě líbilo třiceti divákům i trenérům. Bylo dobrou přípravou na mistrovská utkání.

Branky: To 2, Procházka - Lébl. Mšeno - Balatka, Hušek, Matoušek, Tichý, Bradel, Hurych, Frey, Nguyen, Jirků, Janovský, Procházka - střídali: To, Raim, Svozil, Dresler, Vanc, Šourek. Maršovice - Šimčík, Stolín, Mrkvička, Meisl, Plný, Lupa, Zajíc, Szatmari, Toman, Lébl, Paldus - střídali: Machalický, Kratochvíla.