Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

07.07.2013 15:17:50 | Autor: KC Golf a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

V Kulturním centru Golf v Semilech je v červenci a srpnu skromnější nabídka akcí, přesto si zejména hudební fanoušci mají z čeho vybrat.

Další kulturní nabídku v Semilech můžete hledat i v aktuálním programu Kina Jitřenka.

PŘIPRAVOVANÉ KURZY A JINÉ NABÍDKY:

KURZ JÓGY
Kurzy jógy v KC Golf Semily vedou Ing. Mgr. Jiří Čáslavský (vždy v pondělí od 16.30 a 18 hod.) a paní Věra Váňová (vždy ve čtvrtek od 16.30 a 18 hod.) od září 2013 do května 2014. Kurzovné činí pouhých 50 Kč za dvě vyučovací hodiny (vedle zvýhodněného kurzovného lze hradit i jednotlivé vstupné 70 Kč).

JAZYKOVÉ KURZY
Podle zájmu bude ve školním roce 2013/2014 otevřen kurz angličtiny, němčiny, španělštiny. Výuka bude probíhat jednou týdně dvě vyučovací hodiny, tedy 1,5 hodiny. Cena kurzovného je závislá na počtu přihlášených účastníků.

KURZ TANCE A SPOLEČENSKÉ VÝCHOVY
Během prázdnin stále zapisujeme do kurzu tance a společenské výchovy, který bude probíhat od 8.září do prosince pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka a jeho partnerky (Taneční studio M Jičín). Kurzovné 1 500 Kč zahrnuje celkem 9 lekcí, tři prodloužené a závěrečný slavnostní věneček neboli Ples v bílém.

KURZY TANCE PRO MANŽELSKÉ A PŘÁTELSKÉ PÁRY
Na podzim je připraven taneční kurz pro dospělé. Rozpis jednotlivých lekcí bude dispozici v kanceláři KC Golf Semily a na www.kcgolf.cz začátkem července. První zahajovací lekce bude 8.září od 19.30h. Kurz bude probíhat pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka a jeho partnerky (Taneční studio M Jičín). Kurzovné 700 Kč zahrnuje celkem 6 lekcí a závěrečný taneční večer.

PODZIMNÍ DIVADELNÍ SEZÓNA
Během prázdnin mají zájemci možnost rezervovat si abonentní legitimace. Prodej abonentek pak bude zahájen 10. září 2013. Na předplatné jsou připravena tradičně tři představení, tentokrát: NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY - humorná hra o světě žen, bojujících se světem mužů, dále AMADEUS - strhující romantická legenda o životě a smrti W.A.Mozarta a VÝBĚR Z BESÍDEK DIVADLA SKLEP - známé divadlo představí výběr toho nejlepšího z tvorby posledních let. Nezapomeňte, že abonentku můžete věnovat jako dárek!!!

SEMILSKÉ KULTURNÍ LÉTO

Pátek 19. července

Semilský Ostrov v pátek ozvučí Suffering Souls

SUFFERING SOULS - rock
Rocková taneční zábava. Hraje skupina Suffering Souls. Složení kapely: David Farský - baskytara, zpěv, Lucka Grohová - tamburína, zpěv, Milan Pastorek - kytara, Vašek Baudys - kytara, zpěv, Víťa Matzke - bicí nástroje, Martin Baudys - zvuk. O technické zázemí kapely se stará Zdeněk Flekna.
Park Ostrov od 21 hod.

Pátek 2. srpna

SEMILSKÁ 11 - dechovka
V létě patří k tradičním letním akcím promenádní koncert Semilské 11.
Na náměstí - španělské schody od 17.30 hod.

Pátek 16. srpna

JANA VÉBROVÁ - folk
Písničkářka se silným hlasem, harmonikou a kořeny pevně vrostlými do země. Varnsdorfská písničkářka od níž můžeme očekávat opravdu nevšední hudební zážitek, který zaujme na první poslech.
Na náměstí - španělské schody od 19.00 hod.

Neděle 1. září

CHAMELEON LEON + VÝTVARNÁ DÍLNIČKA - pohádka
Loutkové vyprávění o malém chameleonkovi, který byl tak trochu popleta a neuměl se zabarvovat. Jenže pak se ukázalo, že ta jeho popletenost může i ostatní zachránit před nebezpečím. Představení je interaktivní a naváže na něj výtvarná dílna.
Na náměstí - španělské schody od 16.00 hod.

Připravují na září:

JELENÍ (ú)LETY
Festival alternativního, pohybového a tanečního divadla v Semilech. Jeho součástí budou skvělá divadelní představení: POSTAV NA ČAJ! - Cirkus Mlejn, CHABRUS LINE - Veselé Skoky, BEDŘICH - Cirkus TeTy, Z MUZIKÁLU DO MUZIKÁLU - pěvecký soubor SDS z Lomnice nad Popelkou, ale i taneční vystoupení ve stylu HARLEM SHAKE, do kterého, jak doufáme se semilané aktivně zapojí. Tanečně laděné téma se objeví i v programu kina.

Pátek 13. září: ĎOLÍKFEST
- kulturní program na Ostrově

Co jste v KC Golf zmeškali v červnu?

Podrobnější pozvánky na některé akce:

Semilský Ostrov v pátek ozvučí Suffering Souls

Nedávné kulturní a společenské akce v Semilech:

Obrazem: Semilská pouť 2013

Aktuální kultura v městech Pojizeří:

Červencová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Přehled prázdninových kulturních akcí v Turnově

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT