Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

13.10.2021 16:16:08 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

Aktualizováno: Kulturní centrum Golf v Semilech v říjnu pořádá opět nové akce. Zaujme vás třeba cestovatelská beseda s Pavlou Bičíkovou o Barmě, tradiční divadelní přehlídka Semilský paroháč nebo několik divadelních představení. 

 

KC Golf Semily uvede v říjnu 2021:

Fabrika Musica s trumpetistou Laco Deczim

pátek 1. října

FABRIKA MUSICA
Skvělý koncert velkého semilského jazzového festivalu JAZZ POD KOZÁKOVEM proběhne zcela v netradičním industriálním prostoru „FABRIKY 1861. Široce rozkročené pojetí jazzu, fascinace rytmickými sekvencemi a abstraktním vokálem, experimentování a neustálá potřeba hledání zvuku, takový je hudební projekt skupiny Zabelov Group. Hlavní hvězdou bude slavný trumpetista Laco Deczi se svou kapelou Celula New York složenou ze samých skvělých muzikantů. Zazní moderní jazz s názvuky latiny, které jsou v podání amerického jazzového trumpetisty slovenského původu Laca Decziho hudební lahůdkou. Přijďte si užít příjemný večer v netradičním koncertním prostředí.
V objektu FABRIKA 1861 Semily od 19.00 hod. Vstupné: 350 /sleva 30% pro seniory a studenty, sleva 50% pro děti a žáky ZUŠ. Samostatná pozvánka

FABRIKA DANCE PARTY
Mimořádný projekt v mimořádných prostorech s přední hvězdou české house music. JAZZ DANCE PARTY naváže na koncert FABRIKA MUSICA a ještě tentýž večer můžete zavítat do prvního patra komplexu Fabrika 1861 a pořádně to rozjet s Ivan M Sax & DJ Fun. Upozorňujeme na možnost pořízení zvýhodněné vstupenky na celý festival. Info o výhodách v kanceláři KC Golf.
V objektu FABRIKA 1861 Semily od 22.00 hod. Vstupné: 150 / sleva 30% pro seniory a studenty, sleva 50% pro děti a žáky ZUŠ.

čtvrtek 7. října

NA PLNÝ COOLE Nový zábavný program Zdeňka Izera
Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty. Pořad uvádíme v náhradním termínu. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: v předprodeji 280/ na místě 310 Kč.

sobota 9. října

RETRO PRODLOUŽENÁ - KURZ TANCE A SPOLEČENSKÉHO CHOVÁNÍ
Druhá trochu netradiční prodloužená proběhne ve stylu retro. Zapátrejte ve skříni své maminky či babičky a věříme, že ve skříních rodičů a prarodičů najdete originální modely.
Zda obléknete celý kostým, nebo budete kombinovat se společenským oděvem je zcela na Vaší fantazii. Pro ostatní návštěvníky platí společenský oděv! Hudební doprovod zajišťuje hudební skupina Allegro Jičín.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 130 Kč a na gardenku a legitimaci

Tajemnou Barmu představí cestovatelka Pavla Bičíková středa 13. října

TAJEMNÁ BARMA
Cestovatelské besedy s Pavlou Bičíkovou, patří k velmi oblíbeným. Beseda o zemi ležící v jihovýchodní Asii na břehu Bengálského zálivu je plná skvělých fotografií a hlavně zážitků z měsíční cesty po Barmě. V této ještě donedávna pro cizince uzavřené zemi najdete kromě tisíců pagod, buddhistických chrámů a zlatých soch Buddhy i jezera, vodopády, krápníkové jeskyně, vysoké hory, rýžová pole, pláže, neprostupnou džungli a stále se usmívající bezstarostné místní obyvatele.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 80 Kč. Podrobná pozvánka

pondělí 18. října

OD OPERY K MUZIKÁLU, ODVÁŽNĚ A VESELE
65. sezonu KPH zahájí tři sehraní a zkušení interpreti: domácí Jiří Horčička, Věra Poláchová Kavanová a Markéta Doubravská. Široký umělecký záběr umožňuje těmto třem špičkovým interpretům působícím nejen v libereckém kraji naplnit koncert neobyčejnou pestrostí.
Upozorňujeme na možnost zakoupit si abonentku za velmi zvýhodněnou cenu na všechny koncerty. Informace o abonentní legitimaci v kanceláři KC Golf.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 150/ studenti (do 26 let) a senioři (nad 65 let) po prokázání průkazu 120 Kč.

čtvrtek 21. října - sobota 23. října

 

Semilský paroháč potřiadvacáté pobaví fanoušky divadla SEMILSKÝ PAROHÁČ
23. ročník přehlídky divadelních a loutkářských souborů. Zveme Vás na domácí soubor Podio s reprízou hry MUŽ NA VODÍTKU, na bláznivou komedii pro tři herce NATĚRAČ anebo na klaunskou grotesku BEZDÉČKA od souboru Squadra Sua.
Pořádá divadelní spolek Podio ve spolupráci s KC Golf.
Ve všech prostorách KC Golf Semily. Vstupné dobrovolné. Program přehlídky na www.facebook.com/dspodio a www.kcgolf.cz. Podrobný článek s programem

sobota 30. října

O VODNÍKU ŘEŠÁTKOVI
Hastrman Řešátko se vydal do světa pro sedm slziček rozmilé rusalky. Z rodného rybníka plaví se potokem a snad se nám neztratí v tom světě širokém. Loutkovou pohádku hraje pražské divadlo Harmonika.
První pohádka pro děti a rodiče z cyklu víkendových pohádek. Během tohoto cyklu, který trvá od října do dubna probíhá soutěž o nejvěrnějšího diváka. Každý dětský divák obdrží soutěžní kartu a za každou navštívenou pohádku (a karneval) přibude na kartičku obrázek. Nejvěrnější diváci budou odměněni.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 50 Kč.

Připravují na listopad:

pondělí 1. listopadu

PRAGUE PHILHARMONIA WIND QUINTET & JAN ČENSKÝ, UMĚLECKÝ PŘEDNES
Nezapomenutelný večer s klasickou hudbou a francouzskou poezií. Soubor Prague Philharmonia Wind Quintet doprovodí podmanivými verši herec Jan Čenský. Koncert spadá do koncertní sezóny KPH z jara 2020. Vystoupí: Jan Čenský /umělecký přednes / & Prague Philharmonia Wind Quintet: Jiří Ševčík /flétna/, Vladislav Borovka /hoboj/, Jan Brabec /klarinet/, Václav Fürbach /fagot/, Mikuláš Koska /lesní roh/ Vstupenky v prodeji před koncertem.
V budově Městského úřadu Semily od 19.30 hod. Vstupné: 200 Kč.

čtvrtek 4. listopadu

HRDÝ BUDŽES
Hrdinka příběhu, žákyně druhé třídy základní devítileté školy Helenka Součková, nás zkoumavým i naivním pohledem osmiletého dítěte sugestivně provází tragikomickými roky husákovské normalizace. Není třeba více přibližovat divadelní hru, ve které září Bára Hrzánová. Divadlo uvádíme v náhradním termínu. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 490 a 450 Kč/ dle místa sezení.

pátek 12. listopadu - sobota 13. listopadu

JAZZ POD KOZÁKOVEM
35. ročník festivalu představí domácí i zahraniční interprety. V pátek sál rozezní JAZZTET z Jablonce n. Nisou s polskou zpěvačkou Marcelinou a slovem provede N.Bartošová. Hudební večer bude pokračovat v 1. patře. Představí se Justin Lavash (UK), který balancuje napříč styly mezi blues, folkem a jazzem a americká multižánrová zpěvačka Tonya Graves (USA) se svou kapelou, která dominuje zejména v rythm & blues, funky a jazzu.
Sobotní slavnostní večer zahájí Orchestr Vladimíra Jánského a vrcholem pak bude jazzová legenda Jan Spálený v doprovodu kapely ASPM. V předsálí budou večer doprovázet místní Blues Friends. Veškeré aktuální informace o festivalu naleznete na našich sociálních sítích, či webu www.jazzpodkozakovem.cz. Upozorňujeme na možnost pořízení zvýhodněné vstupenky na celý festival. Info o slevách a výhodách v kanceláři KC Golf. V KC Golf Semily od 19.00 hod.

Samostatné pozvánky a související články:

Semilský paroháč potřiadvacáté pobaví fanoušky divadla

Tajemnou Barmu představí cestovatelka Pavla Bičíková

Fabrika Musica s trumpetistou Laco Deczim

Na Semilském pecnu ocenili zahradníky i pěstitele

Další tipy na akce v regionu:

Turnovská kultura v říjnu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Teplý podzim přilákal na hřebeny Krkonoš rekordní počet návštěvníků
Nejlepší knihovny v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT