FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej

05.12.2022 21:48:37 | Autor: HC Lomnice, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej

Na lomnickém zimním stadionu proběhla v neděli 27. listopadu od 10 hodin již jedenáctá celorepubliková náborová akce Týden hokeje. Do projektu pojdhrathokej.cz se nově registrovalo 19 dětí, což je oproti lednové akci nárůst počtu dětí o téměř dvojnásobek.

Po registraci, která byla letos poprvé pouze elektronická, následovalo v restauraci zimního stadionu krátké představení hokejového klubu a projektu Pojď hrát hokej. Další kroky malých adeptů ledního hokeje vedli do šatny, kde se děti převlékly a oblékly si dres národního týmu. Zájemcům, kteří neměli vlastní brusle či helmu, bylo toto vybavení zapůjčeno.

Další cesta vedla na ledovou plochu. Zde se dětem věnovali trenéři mládeže v čele s šéftrenérem klubu Petrem Vágenknechtem a nestorem lomnického hokeje a hlavním trenérem náborů Josefem Janů. Všechny děti měli možnost, dle svých schopností, zkusit své první krůčky na ledové ploše, když ti zkušenější a zdatnější si zastříleli na branku, pak projeli obratnostní dráhu a zkoušeli nájezdy na mládežnického brankáře nebo si zahráli spontánní hry.


Zároveň probíhaly rozhovory s rodiči o možnostech příchodu na nejbližší tréninky v přípravce. Ty se konají vždy v pondělí a ve čtvrtek od 16:45. Malí hokejisté klubu sehráli modelový zápas v mini-hokeji.

„Celý dopolední program byl vydařený. Na další setkání s účastníky akce se těšíme na trénincích již v příštím týdnu. Děti odešli domů nejen plné dojmů, ale odnesli si plakát bronzové hokejové reprezentace a praktickou láhev na pití. Úsměvy na rtech těch nejmenších pak byly odměnou pro všechny pořadatele z řad klubu, kteří celou akci připravili. I jim patří obrovské poděkování," uvedl za pořadatelský tým HC Lomnice nad Popelkou předseda klubu Jaromír Dlouhý. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Akce Pojď hrát hokej přilákala v Turnově 21 nových talentů
Akce týden hokeje přilákala do Lomnice malé zájemce o hokej
Náborová akce Týden hokeje opět probíhá v Turnově i Lomnici
Náborová akce Týden hokeje se konala i v lomnické aréně
V Turnově i Lomnici pořádají pro děti akci Týden hokeje
Týden hokeje se pro mladé naděje odehraje v Turnově i Lomnici

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 67 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

O dotace pro obce je zájem. Krajský seminář se přesune do většího sálu

Velký ohlas provází seminář na téma Jak pomocí dotací rozvíjet obec, který připravuje sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje. Původně se měl konat v zastupitelském sále krajského úřadu, kvůli množství zájemců se jej pořadatelé však rozhodli přesunout do Krajské vědecké knihovny. Uskuteční se 1. února od 10 hodin ve velkém konferenčním sálu ve 2. patře.

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Městský parlament mládeže jednal na turnovské radnici
V liberecké knihovně začínají Krajské týdny pro neziskový sektor
Vstupné do Krkonošských muzeí zdražuje
Liberecký kraj zaštiťuje celkem 18 vědomostních olympiád
Florbal Turnov: Další výsledkově zajímavý víkend

Nejčtenější články

29.01.: V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
31.01.: Muži převáželi přes Harrachov kradená jízdní kola z Rakouska
30.01.: Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT