Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem
15.02.2023 11:03:26 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily
Po roce opakují v KC Golf divácky velmi úspěšné a oblíbené divadelní představení Jaroslava Duška na motivy stejnojmenného bestselleru Čtyři dohody, které je inspirované nadčasovou toltéckou moudrostí knihy Dona Miguela Ruize.
Tuto úžasnou záležitost pořádají ve spolupráci s Klubem Lávka a v Kulturním centru Golf ji uvedeme ve středu 1. března od 19 hodin. Jedná se o benefiční představení a část výtěžku z představení bude věnována na charitativní účely.
Představení Čtyři dohody má hluboké sdělení, které zasáhne srdce každého vnímavějšího diváka. Pan Dušek je mimořádný. Hraje s radostí a velmi nenásilně a nevtíravě podá ideje staré filozofie, které dokáže zpřístupnit všem věkovým skupinám.
Nenechte si ujít jedinečnou možnost vidět na vlastní oči toto výjimečné pásmo o životě. Přijďte si vychutnat osobité představení průvodce vlastní svobodou a zamyšlením nad sebou samým v podání nezapomenutelného Jaroslava Duška. Hra je zpracována velmi odlehčeně, vtipně a odhaluje čtyři základní principy pro život plný nových prožitků, svobody, opravdového štěstí a lásky vycházejících z modrosti Toltéků aplikovaných na dnešní dobu: nehřešte slovem, neberte si nic osobně, nevytvářejte si žádné domněnky a vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete.
Akce Kulturního centra Golf Semily v únoru
Více článků o divadlech v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Divadla
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce
Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Fúze českolipské a liberecké nemocnice nepotřebuje schválení
Jako bezproblémové hodnotí fúzi liberecké a českolipské nemocnice Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Ten v pondělí 8. propsince po posouzení transakce dospěl k závěru, že fúze nepodléhá povolení antimonopolního úřadu. Záměr fúze obou organizací, Krajské nemocnice Liberec, a. s. s Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa, a. s. ve kterých je Liberecký kraj majoritním vlastníkem, pokračuje bez problému dál. ÚOHS pravomocně v souladu se zákonem ukončil správní řízení v této záležitosti. Podle sdělení, které v dané věci vydal, totiž obě nemocnice nejsou samostatnými soutěžiteli, protože již době před realizací plánované fúze jsou kontrolovány Libereckým krajem.
Nejnovější články
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
Prezident dostal v Jablonci hodiny, jeho choť vánoční ozdoby
Vánoční řemeslnické trhy v Turnově letos 12. a 13. prosince
Nejčtenější články
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
10.12.: Liberecký kraj jmenoval nové ředitele škol a školských zařízení
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.