Dagmar Havlová poděkovala občanům Turnova i Semil
01.02.2012 21:50:33 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY
| Obce: Semily,Turnov
Dagmar Havlová vyjádřila svým dopisem poděkování občanům Turnova za projevy upřímné soustrasti nad úmrtím prezidenta Václava Havla. Podobný dopis dorazil i na semilskou radnici.
V pondělí 30. ledna obdržela starostka Turnova Hana Maierová dopis od manželky zesnulého prezidenta Václava Havla paní Dagmar Havlové, ve kterém děkuje občanům města Turnova za projevy upřímné soustrasti.
„Občané našeho města měli možnost vyjádřit svou soustrast prostřednictvím zápisu do kondolenční knihy, která byla umístěna ve vestibulu turnovské radnice a následně odeslána na adresu paní Havlové. Zároveň byla v Turnově památka Václava Havla uctěna v pátek 23. prosince na náměstí Českého ráje minutou ticha," připomněla turnovská starostka.
Semilská radnice informovala o přijetí podobného dopisu s vyjádřením poděkování občanům města na svých internetových stránkách.
Související články:
Sdílet s přáteli na facebooku
Ke stažení
Dopis Dagmar Havlové Turnov
Další aktualita v pořadí
ARCHIV AKTUALIT